Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

Borussia Bubeneč

Po 25.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 25.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 25.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 24.4. 18:00 Štěrboholy STER3
St 24.4. 19:15 Štěrboholy STER3
St 24.4. 20:30 Štěrboholy STER3

Ferri FC

Út 16.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 16.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 16.4. 20:45 Mikulova MIKU2
St 22.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 22.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 22.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Sedm zbabělých B

Út 30.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 30.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 30.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 27.6. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 27.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 27.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Kbelské vosy A

Čt 28.3. 19:00 Pražačka P1
Čt 28.3. 20:15 Pražačka P1
Út 2.4. 19:00 Pražačka P1
Út 2.4. 20:15 Pražačka P1
Út 23.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 23.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Ústavan 01 KK

Po 8.4. 19:00 Pražačka P1
Po 8.4. 20:15 Pražačka P1
Út 23.4. 19:00 Pražačka P2
Út 23.4. 20:15 Pražačka P2
Po 6.5. 18:15 Aritma ARIT
Po 6.5. 19:30 Aritma ARIT

Borussia Dortšpunt B

Čt 11.4. 19:00 Pražačka P3
Čt 11.4. 20:15 Pražačka P3
St 24.4. 19:00 Pražačka P1
St 24.4. 20:15 Pražačka P1
Pa 3.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 3.5. 19:30 Děkanka DEKAN

Tramway FC

Po 8.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 8.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 8.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 7.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 7.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 7.5. 20:45 Mikulova MIKU2

G.I.C La Plate de Cünde

St 17.4. 17:00 Zárubova ZARUB
St 17.4. 18:15 Zárubova ZARUB
Čt 25.4. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 25.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 7.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 7.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Homogen 1.FC B

St 10.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 10.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 10.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 13.5. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 13.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 13.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Tatra 04

Po 15.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 15.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 25.4. 19:00 Pražačka P3
Čt 25.4. 20:15 Pražačka P3
St 1.5. 19:00 Pražačka P3
St 1.5. 20:15 Pražačka P3

Pajzovna FC

Čt 11.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 11.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 11.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Pa 17.5. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 17.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Pa 17.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Scarface AC

Čt 11.4. 19:00 Pražačka P1
Čt 11.4. 20:15 Pražačka P1
Po 22.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 22.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 29.4. 17:00 Zárubova ZARUB
Po 29.4. 18:15 Zárubova ZARUB