Seznam týmů, 3. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Ústavan 01 KK oranžová, zelená
Tramway FC bílá, modrá
Tatra 04 zeleno-zlatá, bílá
Sedm zbabělých B modro-oranžová, oranžovo-černá
Scarface AC černá, bílá
Pajzovna FC žlutá, černá
Kbelské vosy A žluto-černá
Homogen 1.FC B modrá, bílá
G.I.C La Plate de Cünde světle modrá, bílá
Ferri FC modro-černá, zelená
Borussia Dortšpunt B bílá, červeno-bílá
Borussia Bubeneč žlutá, oranžová

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelské vosy APajzovna FC Po 25.3. 17:00 KBELY
G.I.C La Plate de CündeSedm zbabělých B Po 25.3. 18:15 MIKU1
Ferri FCTatra 04 Po 25.3. 20:15 P3
Borussia BubenečÚstavan 01 KK St 27.3. 20:30 SCBEC
Borussia Dortšpunt BTramway FC Pa 29.3. 18:00 P2
Homogen 1.FC BScarface AC Pa 29.3. 18:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečBorussia Dortšpunt B Po 8.4. 18:00 SCBEC
Scarface ACKbelské vosy A Po 8.4. 18:15 KBELY
Tatra 04G.I.C La Plate de Cünde Po 8.4. 18:15 MIKU1
Ústavan 01 KKPajzovna FC St 10.4. 19:30 HANSP
Tramway FCFerri FC Pa 12.4. 18:00 P3
Sedm zbabělých BHomogen 1.FC B Pa 12.4. 18:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Ferri FCBorussia Bubeneč Po 15.4. 18:00 SCBEC
Kbelské vosy ASedm zbabělých B Po 15.4. 18:15 KBELY
G.I.C La Plate de CündeTramway FC Po 15.4. 18:15 MIKU1
Pajzovna FCScarface AC Po 15.4. 20:15 STOD
Homogen 1.FC BTatra 04 St 17.4. 20:15 P2
Borussia Dortšpunt BÚstavan 01 KK Pa 19.4. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatra 04Kbelské vosy A Po 22.4. 17:00 KBELY
Borussia BubenečG.I.C La Plate de Cünde Po 22.4. 18:00 SCBEC
Tramway FCHomogen 1.FC B St 24.4. 20:15 P2
Sedm zbabělých BPajzovna FC Pa 26.4. 18:00 P1
Ústavan 01 KKScarface AC Pa 26.4. 19:15 P3
Borussia Dortšpunt BFerri FC Pa 26.4. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelské vosy ATramway FC Po 29.4. 17:00 KBELY
Homogen 1.FC BBorussia Bubeneč Po 29.4. 18:00 SCBEC
G.I.C La Plate de CündeBorussia Dortšpunt B Po 29.4. 18:15 MIKU1
Pajzovna FCTatra 04 Po 29.4. 19:00 STOD
Scarface ACSedm zbabělých B Pa 3.5. 18:00 P1
Ferri FCÚstavan 01 KK Pa 3.5. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Ústavan 01 KKSedm zbabělých B Pa 5.4. 18:00 P2
Borussia BubenečKbelské vosy A Po 6.5. 18:00 SCBEC
Ferri FCG.I.C La Plate de Cünde Po 6.5. 18:15 MIKU1
Tramway FCPajzovna FC Po 6.5. 20:15 STOD
Tatra 04Scarface AC Po 6.5. 20:15 P2
Borussia Dortšpunt BHomogen 1.FC B Pa 10.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelské vosy ABorussia Dortšpunt B Po 13.5. 18:15 KBELY
Pajzovna FCBorussia Bubeneč Po 13.5. 20:15 STOD
G.I.C La Plate de CündeÚstavan 01 KK St 15.5. 20:45 MIKU3
Sedm zbabělých BTatra 04 Pa 17.5. 18:00 P1
Scarface ACTramway FC Pa 17.5. 18:00 P3
Homogen 1.FC BFerri FC Pa 17.5. 19:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečScarface AC Po 20.5. 18:00 SCBEC
G.I.C La Plate de CündeHomogen 1.FC B Po 20.5. 18:15 MIKU1
Ferri FCKbelské vosy A Po 20.5. 18:15 KBELY
Borussia Dortšpunt BPajzovna FC Po 20.5. 20:15 STOD
Ústavan 01 KKTatra 04 St 22.5. 19:00 P2
Tramway FCSedm zbabělých B Pa 24.5. 18:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelské vosy AG.I.C La Plate de Cünde Po 27.5. 18:15 KBELY
Tatra 04Tramway FC Po 27.5. 20:15 P2
Pajzovna FCFerri FC Po 27.5. 20:15 STOD
Sedm zbabělých BBorussia Bubeneč Pa 31.5. 18:00 P1
Homogen 1.FC BÚstavan 01 KK Pa 31.5. 19:15 P2
Scarface ACBorussia Dortšpunt B Pa 31.5. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečTatra 04 Po 3.6. 18:00 SCBEC
Homogen 1.FC BKbelské vosy A Po 3.6. 18:15 KBELY
G.I.C La Plate de CündePajzovna FC Po 3.6. 18:15 MIKU1
Borussia Dortšpunt BSedm zbabělých B Pa 7.6. 18:00 P1
Ústavan 01 KKTramway FC Pa 7.6. 18:00 P3
Ferri FCScarface AC Pa 7.6. 19:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sedm zbabělých BFerri FC Po 17.6. 18:15 P3
Pajzovna FCHomogen 1.FC B Po 17.6. 18:15 ARIT
Kbelské vosy AÚstavan 01 KK Po 17.6. 18:15 NOVOB
Tramway FCBorussia Bubeneč Po 17.6. 18:30 HRAB3
Scarface ACG.I.C La Plate de Cünde Po 17.6. 18:45 TEMPO
Tatra 04Borussia Dortšpunt B Po 17.6. 19:00 MIKU4