12. Borussia Dortšpunt B 11 2 1 8 19:47 4

Út 16.4.13 18:15 MIKU2 Inter 2011 Defect   (VL1A)
Út 16.4.13 19:30 MIKU2 SquashArena Notorkros FK   (HL4B)
Út 16.4.13 20:45 MIKU2 D.G.Team JUDr. Brouk Pytlík   (HL6C)
St 22.5.13 17:45 ZABEH Executors United Roosevelt boys 1.FC   (HL8G)
St 22.5.13 19:00 ZABEH Czech line To mi stačí   (HL6D)
St 22.5.13 20:15 ZABEH Borcibalona FC B Kelímci 3.FC   (HL5B)

17. 6. 13 18:15 P3 Sedm zbabělých B Ferri FC 11. 0:2 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání hráno v duchu fair play rozhodla poslední 15ctiminutovka a lepší úspěšnost zakončení. Miroslav Šišák, Emil Vitásek
Sedm zbabělých B Ferri FC
Radek Mališ – Petr Formánek, Tomáš Frýbert, Martin Kuča, Jan Řeřicha, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel, Ondřej Vaculík vs Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Tomáš Novák, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
49. Radek Hanzák
54. Václav Kolafa
7. 6. 13 19:15 P3 Ferri FC Scarface AC 10. 2:2 (0:1)
Utkání velmi dobré úrovně nakonec skončilo zaslouženou dělbou bodů. Luděk Michalík, Michal Rychtera
Ferri FC Scarface AC
Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Marek Grůša – Štěpán Gregor, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Jiří Samec, Bohuš Viger
31. Miroslav Vavroušek
57. Jan Svoboda
19. Jan Samec
34. Bohuš Viger
27. 5. 13 20:15 STOD Pajzovna FC Ferri FC 9. 6:3 (3:2)
V pěkném utkání domácí zlomily svého soupeře až ve druhém poločase a zaslouženě vyhráli. Hošek,Plucar
Pajzovna FC Ferri FC
Marek Kouba – Martin Blažek, Roman Graf, Marek Jelínek, Václav Klán, David Světlík, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal vs František Hanzák – Martin Bednář, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
4., 35. Patrik Zmeškal
7. Marek Jelínek
29., 52. David Světlík
46. Martin Blažek
26., 29., 59. Jan Svoboda
20. 5. 13 18:15 KBELY Ferri FC Kbelské vosy A 8. 4:1 (3:0)
Poklidné a především pohledné utkání s minimem faulů vyhráli zaslouženě domácí. Rosenberger
Ferri FC Kbelské vosy A
Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Tomáš Novák, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs David Cabák – Jan Chudoba, Martin Dolejš, Tomáš Haniak, Jiří Lustik, Lukáš Mejsnar, Jan Traub, Jiří Zelenka
15. Jan Mádr
19. Martin Bednář
23. Jan Svoboda
56. Tomáš Novák
47. Tomáš Haniak
17. 5. 13 19:15 P3 Homogen 1.FC B Ferri FC 7. 1:4 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Janča
Homogen 1.FC B Ferri FC
Pavel Chaloupka – Petr Bureš, Radek Hlušička, Oldřich Hykeš, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Jan Rolenc, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Jan Mádr, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
54. Zbyněk Linek 6. Jan Mádr
27. Martin Bednář
51., 55. Jan Svoboda
6. 5. 13 18:15 MIKU1 Ferri FC G.I.C La Plate de Cünde 6. 3:7 (1:3)
Zajímavé utkání, když už se zdálo, že ve 33.minutě, když G.I.C. zvyšoval na 4:1, že je rozhodnuto, tak FC Ferri během 15minut snížil na rozdíl jediné branky. Bohužel v závěru vrhl vše do útoku a to se mu nevyplatilo.
Ferri FC G.I.C La Plate de Cünde
Radek Linert – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jan Mádr, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, David Kotek, Daniel Novák, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ
60. Daniel Novák
3. 5. 13 19:15 P2 Ferri FC Ústavan 01 KK 5. 0:2 (0:0)
Dobré utkání, vyhrál produktivnější tým. Antonín Svoboda, Jan Kolísko
Ferri FC Ústavan 01 KK
Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Lukáš Novotný, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Ondřej Mates – Michal Bočan, Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Tomáš Gregor, Michal Hudec, Jakub Marianovský, Martin Mates, David Straka
45. Michal Bočan
54. Michal Hudec
26. 4. 13 20:15 ZABEH Borussia Dortšpunt B Ferri FC 4. 1:4 (1:1)
Ferri byli sice bez střídání, ale byli fotbalovějším týmem a zaslouženě vyhráli. Husák
Borussia Dortšpunt B Ferri FC
Jakub Andres – Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Alexandr Vejsada – Martin Bednář, František Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Tomáš Novák, Miroslav Vavroušek
7. Matěj Holeček 12. Jan Mádr
44., 58. Miroslav Vavroušek
57. Martin Bednář
15. 4. 13 18:00 SCBEC Ferri FC Borussia Bubeneč 3. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Tomáš Čížek, Petr Čížek
Ferri FC Borussia Bubeneč
vs Milan Golka – Marek Mach, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Patrik Prchal, Michal Preisler, Roman Venc
12. 4. 13 18:00 P3 Tramway FC Ferri FC 2. 5:5 (3:0)
Vyrovnané utkání, které se hrálo nahoru dolu nakonec skončilo zaslouženou remízou. Kohout,Pavlíček
Tramway FC Ferri FC
Tomáš Hubáček – Michal Balík, Marek Dlouhý, Jan Dvořák, Tomáš Fiala, Marcel Petrášek, Jan Urban, Matěj Urban, Tomáš Urban vs Alexandr Vejsada – František Hanzák, Radek Hanzák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
53. Tomáš Strnad
25. 3. 13 20:15 P3 Ferri FC Tatra 04 1. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání v jehož závěru byli šťastnější hráči hostí. I když po celé utkání byl aktivnější tým domácích, produktivita byla na kopačkách protivníka, který po celé utkání neztratil vedení. Po gólově vyrovnané první půli se utkání zlomilo až v samotném závěru, kdy po rohovém kopu zůstal na malém vápně trestuhodně neobsazený hráč Šenfeld a svou příležitost využil. Výhru potvrdil Pešata v poslední minutě utkání. Aleš Kosina, Martin Semerád
Ferri FC Tatra 04
Radek Linert – Martin Bednář, Petr Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Tomáš Novák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Michal Vrbka