Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 17.6.13 | 18:15 | P3 | Sedm zbabělých B Ferri FC | 11. | 0:2 |
Pá 7.6.13 | 18:00 | P1 | Borussia Dortšpunt B Sedm zbabělých B | 10. | 0:6 k. |
Pá 31.5.13 | 18:00 | P1 | Sedm zbabělých B Borussia Bubeneč | 9. | 6:2 |
Pá 24.5.13 | 18:00 | P1 | Tramway FC Sedm zbabělých B | 8. | 3:0 |
Pá 17.5.13 | 18:00 | P1 | Sedm zbabělých B Tatra 04 | 7. | 2:4 |
Pá 3.5.13 | 18:00 | P1 | Scarface AC Sedm zbabělých B | 5. | 2:0 |
Pá 26.4.13 | 18:00 | P1 | Sedm zbabělých B Pajzovna FC | 4. | 1:2 |
Po 15.4.13 | 18:15 | KBELY | Kbelské vosy A Sedm zbabělých B | 3. | 0:6 k. |
Pá 12.4.13 | 18:00 | P1 | Sedm zbabělých B Homogen 1.FC B | 2. | 3:0 |
Pá 5.4.13 | 18:00 | P2 | Ústavan 01 KK Sedm zbabělých B | 6. | 2:3 |
Po 25.3.13 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Sedm zbabělých B | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 9 | 2 | 0 | 58:25 | 20 |
2. | Pajzovna FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 41:17 | 19 |
3. | Tatra 04 | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:30 | 13 |
4. | Scarface AC | 11 | 5 | 2 | 4 | 44:34 | 12 |
5. | Sedm zbabělých B | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:21 | 10 |
6. | Tramway FC | 11 | 3 | 4 | 4 | 25:27 | 10 |
7. | Ferri FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:35 | 10 |
8. | Ústavan 01 KK | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:24 | 9 |
9. | Borussia Bubeneč | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:41 | 9 |
10. | Kbelské vosy A | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:46 | 8 |
11. | Homogen 1.FC B | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:40 | 7 |
12. | Borussia Dortšpunt B | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:47 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 30.4.13 | 18:15 | MIKU4 | Ansámbl Praga Calcio CC (HL6C) |
Út 30.4.13 | 19:30 | MIKU4 | Porter CF B Holosmetky FC A (HL2A) |
Út 30.4.13 | 20:45 | MIKU4 | Rowdies HFC Santa Dominica (HL1A) |
Čt 27.6.13 | 18:15 | MIKU3 | Traktor humus VET A Anton aus Tirol (VL2B) |
Čt 27.6.13 | 19:30 | MIKU3 | No madam ! B Klobásy FC (HL8I) |
Čt 27.6.13 | 20:45 | MIKU3 | Traktor Humus SUP A Dehet Old 1.FC SUP (SVL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Petr | 4 | 2 |
Formánek Petr | 4 | 2 |
Frýbert Tomáš | 9 | 0 |
Kadlec Jakub | 5 | 0 |
Kašpar Michal | 3 | 1 |
Kouble Petr | 5 | 0 |
Kuča Martin | 9 | 4 |
Kvasnička Jan | 2 | 0 |
Mališ Radek | 8 | 0 |
Neburka Jakub | 4 | 2 |
Pšenica Viktor | 6 | 2 |
Řeřicha Jan | 3 | 1 |
Šrámek Martin | 5 | 2 |
Suchomel Tomáš | 6 | 0 |
Surmík Tomáš | 6 | 0 |
Vaculík Ondřej | 2 | 0 |