Rozpis pískání, 3. liga, skupina C

Betl K.F.K. B

Po 14.10. 17:45 Hrabákova HRAB3
Po 14.10. 19:00 Hrabákova HRAB3
Út 22.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 22.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Út 3.12. 18:15 Aritma ARIT
Út 3.12. 19:30 Aritma ARIT

Gepard AFC

Po 7.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 7.10. 20:15 Meteor 8 METE1
St 6.11. 19:00 Pražačka P3
St 6.11. 20:15 Pražačka P3
Út 3.12. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 3.12. 20:15 Meteor 8 METE2

GFC Regent A

Út 17.9. 19:00 Pražačka P3
Út 17.9. 20:15 Pražačka P3
St 25.9. 19:00 Pražačka P2
St 25.9. 19:00 Pražačka P3
St 25.9. 20:15 Pražačka P2
St 25.9. 20:15 Pražačka P3

Hertha ZMZ

Čt 26.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 26.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 26.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 24.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 24.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 24.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Inter Ohradní

Po 7.10. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 7.10. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 3.11. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 3.11. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Po 11.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 11.11. 18:15 Hanspaulka HANSP

Lucián FC A

Po 9.9. 19:00 Pražačka P1
Po 9.9. 20:15 Pražačka P1
Po 23.9. 19:00 Pražačka P1
Po 23.9. 20:15 Pražačka P1
Po 7.10. 19:00 Pražačka P1
Po 7.10. 20:15 Pražačka P1

Petrohradská BFK A

Po 30.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 30.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 30.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 14.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 14.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 14.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Real TIDE XXL

Po 14.10. 17:00 Aritma ARIT
Po 14.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 21.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 21.11. 20:15 Pražačka P3

Santa Tranta PC C

Út 17.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 17.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 17.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Út 24.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 24.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 24.9. 20:45 Mikulova MIKU1

Útlum

Út 8.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 8.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 8.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 28.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 28.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 28.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Berlínští lvi

St 11.9. 17:45 Hrabákova HRAB2
St 11.9. 19:00 Hrabákova HRAB2
Po 2.12. 18:15 Pražačka P1
Po 2.12. 19:30 Pražačka P1
Po 2.12. 20:45 Pražačka P1

Sean team A

Čt 19.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 19.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 19.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 14.10. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 14.10. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 14.10. 20:30 Štěrboholy STER2