Seznam týmů, 3. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Útlum modro-černá, červená
Santa Tranta PC C žlutá, bílo-modrá
Sean team A modro-bílá
Real TIDE XXL červeno-černá, černá
Inter Ohradní červená, bílá
Petrohradská BFK A oranžová, modro-žlutá
Hertha ZMZ modro-bílá, bílá
Lucián FC A zelená, černá
GFC Regent A modrá, fialová
Gepard AFC bílá, modro-žlutá
Berlínští lvi modro-bílá, černá
Betl K.F.K. B zeleno-žlutá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Hertha ZMZPetrohradská BFK A St 27.3. 19:00 P1
Berlínští lviSanta Tranta PC C St 27.3. 19:00 DABLI
GFC Regent AReal TIDE XXL St 27.3. 19:15 ZAK
Betl K.F.K. BÚtlum St 27.3. 19:15 SCBEC
Gepard AFCSean team A St 27.3. 19:30 NOVOB
Lucián FC AInter Ohradní Čt 13.6. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta PC CGepard AFC St 3.4. 18:15 MIKU1
Betl K.F.K. BBerlínští lvi St 3.4. 19:00 DABLI
Sean team AGFC Regent A St 3.4. 19:15 ZAK
Real TIDE XXLLucián FC A Čt 4.4. 19:30 DEKAN
Inter OhradníHertha ZMZ Čt 4.4. 19:30 MIKU3
ÚtlumPetrohradská BFK A St 1.5. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrohradská BFK AInter Ohradní St 10.4. 19:00 P1
Berlínští lviÚtlum St 10.4. 19:00 DABLI
GFC Regent ASanta Tranta PC C St 10.4. 19:15 ZAK
Gepard AFCBetl K.F.K. B St 10.4. 19:15 SCBEC
Hertha ZMZReal TIDE XXL Čt 11.4. 19:30 DEKAN
Lucián FC ASean team A Čt 11.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta PC CLucián FC A St 17.4. 18:15 MIKU2
Berlínští lviGepard AFC St 17.4. 19:00 DABLI
Betl K.F.K. BGFC Regent A St 17.4. 19:15 ZAK
Sean team AHertha ZMZ St 17.4. 19:15 DOLME
ÚtlumInter Ohradní St 17.4. 19:15 SCBEC
Real TIDE XXLPetrohradská BFK A Čt 18.4. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Hertha ZMZSanta Tranta PC C St 24.4. 18:15 MIKU3
Petrohradská BFK ASean team A St 24.4. 19:00 P1
GFC Regent ABerlínští lvi St 24.4. 19:15 ZAK
Gepard AFCÚtlum St 24.4. 19:15 SCBEC
Inter OhradníReal TIDE XXL Čt 25.4. 19:30 DEKAN
Lucián FC ABetl K.F.K. B Čt 25.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Betl K.F.K. BHertha ZMZ St 1.5. 18:00 ZAK
Santa Tranta PC CPetrohradská BFK A St 8.5. 18:15 MIKU1
Berlínští lviLucián FC A St 8.5. 19:00 DABLI
Gepard AFCGFC Regent A St 8.5. 19:15 ZAK
ÚtlumReal TIDE XXL St 8.5. 19:15 SCBEC
Sean team AInter Ohradní Čt 9.5. 18:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter OhradníSanta Tranta PC C St 15.5. 18:15 MIKU1
Petrohradská BFK ABetl K.F.K. B St 15.5. 19:00 P1
Hertha ZMZBerlínští lvi St 15.5. 19:00 DABLI
GFC Regent AÚtlum St 15.5. 19:15 ZAK
Real TIDE XXLSean team A Čt 16.5. 19:30 DEKAN
Lucián FC AGepard AFC Čt 16.5. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Betl K.F.K. BInter Ohradní St 22.5. 18:00 ZAK
Santa Tranta PC CReal TIDE XXL St 22.5. 18:15 MIKU2
Berlínští lviPetrohradská BFK A St 22.5. 19:00 DABLI
GFC Regent ALucián FC A St 22.5. 19:15 ZAK
ÚtlumSean team A St 22.5. 19:15 SCBEC
Gepard AFCHertha ZMZ Čt 23.5. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sean team ASanta Tranta PC C St 29.5. 18:15 MIKU2
Inter OhradníBerlínští lvi St 29.5. 19:00 DABLI
Petrohradská BFK AGepard AFC St 29.5. 19:00 P1
Hertha ZMZGFC Regent A St 29.5. 19:15 ZAK
Real TIDE XXLBetl K.F.K. B Čt 30.5. 19:30 DEKAN
Lucián FC AÚtlum Čt 30.5. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
GFC Regent APetrohradská BFK A St 5.6. 19:00 P3
Berlínští lviReal TIDE XXL St 5.6. 19:00 DABLI
Betl K.F.K. BSean team A St 5.6. 19:15 ZAK
ÚtlumSanta Tranta PC C St 5.6. 19:15 SCBEC
Lucián FC AHertha ZMZ Čt 6.6. 19:30 HOSTI
Gepard AFCInter Ohradní Čt 6.6. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Sean team ABerlínští lvi St 19.6. 19:00 DABLI
Petrohradská BFK ALucián FC A St 19.6. 19:00 P1
Inter OhradníGFC Regent A St 19.6. 19:15 ZAK
Hertha ZMZÚtlum St 19.6. 19:15 SCBEC
Santa Tranta PC CBetl K.F.K. B St 19.6. 19:30 MIKU1
Real TIDE XXLGepard AFC St 19.6. 19:30 DEKAN