Po 6.5.13 18:15 MIKU4 Tak dort jo Miminka AC   (HL8A)
Po 6.5.13 19:30 MIKU4 Boston HS Trops 1.SK   (HL1A)
Po 6.5.13 20:45 MIKU4 Digi Prague FC Rošambo   (HL8A)
Čt 23.5.13 18:15 MIKU3 Vibromax 1985 Veget FC   (HL5E)
Čt 23.5.13 19:30 MIKU3 VSK MFF UK Praha A SquashArena   (HL4B)
Čt 23.5.13 20:45 MIKU3 Letná FC VET Trops Old Boys 1.SK   (VL3C)

19. 6. 13 19:30 MIKU1 Santa Tranta PC C Betl K.F.K. B 11. 1:2 (1:1)
Slušně a technicky hrané utkání, štěstí se nakonec přiklonilo k hostů. Robert Kopřiva
Santa Tranta PC C Betl K.F.K. B
Karel Hnátek – David Čejka, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, Ondřej Svačina, David Tomšej vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Tomáš Nosek, Martin Šaroun, Petr Wiesner, Tomáš Wiesner
3. Tomáš Král 7. Petr Cízner
56. Jan Lutr
5. 6. 13 19:15 ZAK Betl K.F.K. B Sean team A 10. 0:1 (0:0)
Betl K.F.K. B Sean team A
Vít Klupák – Patrik Balej, Tomáš Čedík, David Dyba, David Filip, Tomáš Nosek, Martin Šaroun, Petr Wiesner, Tomáš Wiesner vs Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
15 Martin Šaroun
39 Patrik Balej
41. Aleš Kratochvíl 25. Aleš Kratochvíl
30. 5. 13 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Betl K.F.K. B 9. 3:9 (1:5)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů ve fotbalové přestřelce.
Real TIDE XXL Betl K.F.K. B
Martin Satar – Nikos Boboras, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Tomáš Šebek, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Petr Wiesner, Tomáš Wiesner
49. Tomáš Wiesner
22. 5. 13 18:00 ZAK Betl K.F.K. B Inter Ohradní 8. 4:4 (2:3)
Inter byl běhavější, ale bez střídání. Remíza je zasloužená. Paleček, Kopřiva
Betl K.F.K. B Inter Ohradní
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Tomáš Nosek, Martin Šaroun, Petr Wiesner vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Filip Reinoso, Vladimír Teplan, Filip Turek, Tomáš Zeman
46. Jiří Brož
15. 5. 13 19:00 P1 Petrohradská BFK A Betl K.F.K. B 7. 2:2 (1:1)
Zápas byl veden v nervózní atmosféře, kdy obě mužsva mohla zvítězit. V konečném důsledku je dělba bodů zasloužená pro obě družstva. Karel Mikeš, Luboš Hanzlík
Petrohradská BFK A Betl K.F.K. B
Martin Procházka – Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Vladimír Pavel, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Vít Klupák – Patrik Balej, Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Filip, Jan Lutr, Petr Wiesner, Tomáš Wiesner
26. Lukáš Králík
40. Martin Kapucián
24. Tomáš Čedík
42. Patrik Balej
1. 5. 13 18:00 ZAK Betl K.F.K. B Hertha ZMZ 6. 2:3 (2:1)
Betl se ujal vedení 2:0 a vypadalo to, že utkání bude mít pod kontrolou. Hosté však do půle snížili a druhý poločas zápas otočili a i přes závěrečný tlak domácích vítězství uhájili. Smetana, Rataj
Betl K.F.K. B Hertha ZMZ
Vít Klupák – Patrik Balej, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Filip, Tomáš Nosek, Martin Šaroun, Petr Wiesner, Tomáš Wiesner vs Josef Prokeš – Lukáš Dont, Petr Koláček, Tomáš Kopenec, Pavel Krois, Petr Kváča, Jakub Valeš, Petr Vejmelka
6. David Filip
14. Patrik Balej
20. Pavel Krois
39. Petr Vejmelka
43. Petr Koláček
25. 4. 13 19:30 HOSTI Lucián FC A Betl K.F.K. B 5. 0:2 (0:0)
Lucián měl více ze hry, ale hosté výborně bránili a k tomu přidali i dvě branky. Husák
Lucián FC A Betl K.F.K. B
Petr Dočekal – Marek Barták, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Filip Výborný vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, David Filip, Tomáš Nosek, Martin Šaroun, Petr Wiesner, Tomáš Wiesner
36., 56. Martin Šaroun 21. Tomáš Wiesner
17. 4. 13 19:15 ZAK Betl K.F.K. B GFC Regent A 4. 2:2 (0:2)
V kvalitním utkání první půle pro Regent, který byl i herně lepší, ve druhé hbití útočníci Betlu našli skulinku v obraně soupeře a zrodila se nakonec remíza. Hošek, Plucar
Betl K.F.K. B GFC Regent A
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Filip, Jan Lutr, Tomáš Nosek, Martin Šaroun, Tomáš Wiesner vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Libor Helis, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Radomír Staněk
35. Tomáš Wiesner
41. Martin Šaroun
3. Miloslav Kafka
29. Lukáš Krupička
10. 4. 13 19:15 SCBEC Gepard AFC Betl K.F.K. B 3. 8:3 (2:3)
Gepard se po změně stran začal střelecky prosazovat a zvítězil. Čapla
Gepard AFC Betl K.F.K. B
Roman Byrtus – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Radek Krejčík, Karel Kukla, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Filip, Jan Lutr, Martin Šaroun
20. Martin Šaroun
3. 4. 13 19:00 DABLI Betl K.F.K. B Berlínští lvi 2. 2:5 (0:1)
Velmi zajímavé a pohledné utkání. Nakonec zvítězil lepší tým. Ondřej Hatina, Jaroslav Huslík
Betl K.F.K. B Berlínští lvi
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Martin Šaroun vs Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Václav Najman, Ondřej Novák, Michal Piskáček, Michal Poláček, David Škoda, Karel Toman, Zdeněk Vosmík
45. Martin Šaroun
52. Petr Cízner
12. Václav Najman
35. David Škoda
40., 56. Michal Poláček
57. Jan Davídek
27. 3. 13 19:15 SCBEC Betl K.F.K. B Útlum 1. 4:10 (1:7)
Hostům se podařilo bleskově vstřelit dvě branky a k uzemnění soupeře jim stačilo prakticky dvacet minut zápasu.
Betl K.F.K. B Útlum
Vít Klupák – Patrik Balej, Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Tomáš Nosek, Petr Wiesner vs Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal