Út 16.4.13 17:45 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET A Santa Dominica VET   (VL1A)
Út 16.4.13 19:00 ZABEH Bítovská SUP Tycho de Brahe SUP   (SVL3B)
Út 16.4.13 20:15 ZABEH Rosengart FC AC SK Viktoria 1905   (HL8C)
Po 3.6.13 18:00 ZAK Pekárny United FC RAF Jinonice   (HL6A)
Po 3.6.13 19:15 ZAK Kvantanámo Erectico TBC   (HL5A)
Po 3.6.13 20:30 ZAK Ontosport Válcovny plechu MS FC   (HL7A)

19. 6. 13 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Gepard AFC 11. 9:1 (9:1)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 23. minutě pro zranění hráče Gepardu, který pak už neměl dostatek hráčů schopných hry. Miroslav Šišák, Emil Vitásek
Real TIDE XXL Gepard AFC
Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Jan Pilmaier, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka, Martin Vošta vs Jaroslav Hájek – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský
3., 9., 10., 18., 22. Matěj Soucha
14. Jaroslav Veverka
15. Jiří Bouše
20. Ondřej Veverka
21. Martin Vošta
15. Michal Chaloupka
6. 6. 13 19:30 MIKU4 Gepard AFC Inter Ohradní 10. 5:4 (2:0)
Vyrovnané utkání až do poslední minuty, ve kterém nakonec domácí dokázali dvě minuty před koncem rozhodnout o svém vítězství.
Gepard AFC Inter Ohradní
Jan Zápotočný – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Adam Krmela, Karel Kukla, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Tomáš Turek vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Martin Horáček, Karel Lang, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
7., 56. Adam Krmela
11., 45., 59. Daniel Reiter
24 Tomáš Turek 34., 39. Vladimír Teplan
41. Filip Turek
43. Karel Lang
29. 5. 13 19:00 P1 Petrohradská BFK A Gepard AFC 9. 4:1 (1:0)
Hosté začali aktivněji, ale domácí je nepustili na dostřel. A tak z trest.kopu otevřel skóre Procházka T. Hned po přestávce přidali další branku a hráči Gepardu upadli do křeče. Petrohradská už si body pohlídala. Kohout, Slaboch
Petrohradská BFK A Gepard AFC
Michal Finta – Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Radoslav Melničuk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Jaroslav Hájek – Michal Chaloupka, Karel Kukla, Daniel Reiter, Ondřej Valenta, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
29. Tomáš Procházka
35. Lukáš Králík
47. Martin Kapucián
58. Radoslav Melničuk
55. Ondřej Valenta
23. 5. 13 19:30 MIKU2 Gepard AFC Hertha ZMZ 8. 16:1 (5:1)
Výsledek dostatečně popisuje průběh zápasu. Štěpán Böhm, Josef Marc
Gepard AFC Hertha ZMZ
Michal Chaloupka – Radek Krejčík, Karel Kukla, Daniel Reiter, Tomáš Turek, Ondřej Valenta, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Horst Siegl – Lukáš Dont, Petr Koláček, Tomáš Kopenec, Pavel Krois, Josef Prokeš, Jakub Valeš, Petr Vejmelka
15. Lukáš Dont
16. 5. 13 19:30 HOSTI Lucián FC A Gepard AFC 7. 4:1 (1:0)
Zasloužená výhra domácích, hosté dokázali skórovat pouze z penalty. Jan Hrubý, Miroslav Benkovský
Lucián FC A Gepard AFC
Petr Dočekal – Marek Barták, Adam Kraus, Jan Prošvic, Josef Suda, Tomáš Trnka, Tomáš Vobořil, Radek Votava vs Michal Chaloupka – Adam Krmela, Karel Kukla, Daniel Reiter, Tomáš Turek, Ondřej Valenta, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
7., 52. Josef Suda
37. Adam Kraus
39. Tomáš Vobořil
31. Michal Chaloupka
8. 5. 13 19:15 ZAK Gepard AFC GFC Regent A 6. 4:3 (2:2)
V 11.minutě přerušeno pro úraz gólmana z týmu Gepardů. Pohledné utkání ve vysokém tempu. Ondřej Liška, Daniel Plaček
Gepard AFC GFC Regent A
Roman Byrtus – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Radek Krejčík, Adam Krmela, Daniel Reiter, Ondřej Valenta, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Petr Vinš – Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk
3., 24., 55. Adam Krmela
51. Daniel Reiter
10. Matouš Rous
24. Miloslav Kafka
42. Petr Vinš
24. 4. 13 19:15 SCBEC Gepard AFC Útlum 5. 4:2 (1:1)
Kvalitní zápas, o půli se jen těžko hledal vítěz, nakonec se dokázal prosadit Gepard. Hošek, Kotva
Gepard AFC Útlum
Roman Byrtus – Michal Chaloupka, Jaroslav Hájek, Eugen Klíma, Adam Krmela, Karel Kukla, Daniel Reiter, Tomáš Turek, Jan Zápotočný vs Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Michal Krupička, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal
18., 54. Tomáš Turek
48. Eugen Klíma
60. Daniel Reiter
1. Jakub Bodlák
60. Michal Krupička
17. 4. 13 19:00 DABLI Berlínští lvi Gepard AFC 4. 3:2 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Berlínští lvi Gepard AFC
Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Václav Najman, Ondřej Novák, Michal Piskáček, Michal Poláček, Martin Skala, Karel Toman, Lukáš Veselý, Zdeněk Vosmík vs Roman Byrtus – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Karel Kukla, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
31., 37. Ondřej Novák
48. Jan Davídek
6. Karel Kukla
53. Michal Chaloupka
29. Karel Kukla
10. 4. 13 19:15 SCBEC Gepard AFC Betl K.F.K. B 3. 8:3 (2:3)
Gepard se po změně stran začal střelecky prosazovat a zvítězil. Čapla
Gepard AFC Betl K.F.K. B
Roman Byrtus – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Radek Krejčík, Karel Kukla, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Filip, Jan Lutr, Martin Šaroun
20. Martin Šaroun
3. 4. 13 18:15 MIKU1 Santa Tranta PC C Gepard AFC 2. 3:8 (3:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním si domácí vypracovali náskok, jenže hostům ve druhé půli vyšlo téměř vše. Trnka
Santa Tranta PC C Gepard AFC
Tomáš Kratochvíl – David Čejka, Ondřej Chomát, Karel Hnátek, Miroslav Hulín, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, Tomáš Robb vs Roman Byrtus – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Adam Krmela, Karel Kukla, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Tomáš Turek, Lubomír Velčovský
11. Lukáš Krajči
25., 28. Karel Hnátek
31., 32., 49. Adam Krmela
43., 44. Lubomír Velčovský
45., 58. Michal Chaloupka
55. Karel Kukla
27. 3. 13 19:30 zzNOVOB Gepard AFC Sean team A 1. 7:1 (2:0)
Z počátku utkání na deset minut vyrovnaná hra. Potom otěže utkání jednoznačně převzal Gepard. Vzadu staří mazáci, vepředu mladé pušky, prostě dokonalý orchestr. Kombinačně jedno z nejhezčích utkání, jaké může člověk vidět. To co nastalo po přestávce jde jen stěží popsat. Hotový tsunami. Vlna útoků se valila na hosty a jen díky brankáři není stav dvojciferný. Gepard to je Barcelona v Hanspaulce!!! Janča, Horák
Gepard AFC Sean team A
Roman Byrtus – Jaroslav Hájek, Eugen Klíma, Adam Krmela, Karel Kukla, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Tomáš Turek vs Lukáš Chmelíček – Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Tomáš Záboj