Pá 10.5.13 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Guatemalské ještěrky   (HL5F)
Pá 10.5.13 18:15 DEKAN Kumpáni VET Tycho de Brahe VET   (VL3D)
Po 20.5.13 19:00 P3 Restaurace U Pecků A Boston HS   (HL1A)
Po 20.5.13 20:15 P3 Ještěrka Kojots United   (HL5B)

19. 6. 13 19:15 ZAK Inter Ohradní GFC Regent A 11. 2:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém měl Regent mírnou převahu, ale koncovka vázla. Díky tomu Inter pohodlně využil své šance a vyhrál. Kohout, Janča
Inter Ohradní GFC Regent A
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Filip Turek vs Petr Vinš – Libor Helis, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Jan Maršíček, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk
26. Jiří Brož
57. Jaromír Ondra
13. 6. 13 19:30 HOSTI Lucián FC A Inter Ohradní 1. 2:1 (2:1)
Hezké, bojovné utkání kde více ze hry měli domácí což proměnili ve vítězství. Trnka
Lucián FC A Inter Ohradní
Petr Dočekal – Adam Kraus, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Tomáš Trnka, Tomáš Vobořil, Radek Votava, Filip Výborný vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Vladimír Teplan, Filip Turek
6. Filip Výborný
25. Adam Kraus
59 Pavel Slánský 3. Vladimír Teplan 29. Vladimír Teplan
60. Filip Reinoso
6. 6. 13 19:30 MIKU4 Gepard AFC Inter Ohradní 10. 5:4 (2:0)
Vyrovnané utkání až do poslední minuty, ve kterém nakonec domácí dokázali dvě minuty před koncem rozhodnout o svém vítězství.
Gepard AFC Inter Ohradní
Jan Zápotočný – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Adam Krmela, Karel Kukla, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Tomáš Turek vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Martin Horáček, Karel Lang, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
7., 56. Adam Krmela
11., 45., 59. Daniel Reiter
24 Tomáš Turek 34., 39. Vladimír Teplan
41. Filip Turek
43. Karel Lang
29. 5. 13 19:00 DABLI Inter Ohradní Berlínští lvi 9. 3:6 (2:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Jakub Krucký, Josef Velán
Inter Ohradní Berlínští lvi
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Václav Najman – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Ondřej Novák, Michal Poláček, Zdeněk Vosmík
50. Lukáš Krátký
22. 5. 13 18:00 ZAK Betl K.F.K. B Inter Ohradní 8. 4:4 (2:3)
Inter byl běhavější, ale bez střídání. Remíza je zasloužená. Paleček, Kopřiva
Betl K.F.K. B Inter Ohradní
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Tomáš Nosek, Martin Šaroun, Petr Wiesner vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Filip Reinoso, Vladimír Teplan, Filip Turek, Tomáš Zeman
46. Jiří Brož
15. 5. 13 18:15 MIKU1 Inter Ohradní Santa Tranta PC C 7. 2:6 (1:4)
Utkání hrané v jasné režii hostujícího týmu, kteří předváděli rychlou kombinační hru a po zásluze vyhráli.
Inter Ohradní Santa Tranta PC C
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek, Tomáš Zeman vs Karel Hnátek – David Čejka, Miroslav Hulín, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Petr Kubík, Miroslav Nepšinský, David Tomšej
24. Filip Turek
33. Jiří Brož
12., 19., 29. David Čejka
23., 35. Tomáš Král
50. David Tomšej
9. 5. 13 18:00 ZAK Sean team A Inter Ohradní 6. 0:6 (1:2)
Utkání bylo rozhodčím předčasně ukončeno v 55. minutě. STDK rozhodla o tom, že zápas se bude dohrávat, neboť k ukončení utkání neměl HR oprávnění, domácí se však z dohrávky omluvili a kontumačně prohráli. Radek Petřina, Lukáš Vidner
Sean team A Inter Ohradní
Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Tomáš Záboj vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Horáček, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
29., 47. Aleš Průša 55 Aleš Průša
55 Aleš Průša
55 Lukáš Chmelíček
3. Jan Skuhravý
8. Filip Turek
25. 4. 13 19:30 DEKAN Inter Ohradní Real TIDE XXL 5. 2:4 (0:4)
Rychlé kombinační utkání, zcela rozdílných poločasů. V první půli zcela dominovalo mužstvo hostů. Ve druhé půli jasně lepší domácí, kteří však dokázali vstřelit na rozdíl od soupeře jen jednu branku. Jiří Měsíček, Slavomír Novotný
Inter Ohradní Real TIDE XXL
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Tomáš Šebek, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
31. OG
49. Jiří Brož
14. Peter Demjanovič
15. Jaroslav Veverka
21. Tomáš Šebek
27. Ondřej Veverka
17. 4. 13 19:15 SCBEC Útlum Inter Ohradní 4. 3:1 (3:0)
Pohledné utkání hrané v ostrém tempu odpovídající úrovni soutěže. Tým Interu přes veškerou snahu v druhém poločase nedokázal zvrátit výsledek a Útlum si vypracované vedení udržel i díky dobře postavené bráně a výbornému výkonu gólmana. Tomáš Kubr, Michal Zbořil
Útlum Inter Ohradní
Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Miroslav Šmejkal vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Martin Gregor, Martin Horáček, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
5., 23. Jakub Bodlák
8. Karel Páral
58. Vladimír Teplan
10. 4. 13 19:00 P1 Petrohradská BFK A Inter Ohradní 3. 0:4 (0:2)
Utkání v němž jasně dominovali hosté. Trnka
Petrohradská BFK A Inter Ohradní
Michal Finta – Václav Dreksler, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Martin Procházka vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
24., 35. Jiří Brož
29. Jaromír Ondra
59. Filip Turek
4. 4. 13 19:30 MIKU3 Inter Ohradní Hertha ZMZ 2. 2:1 (2:1)
Rychlý kombinační fotbal, domácí podržel gólman. Ondřej Prchal, Michal Štípek
Inter Ohradní Hertha ZMZ
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Horáček, Jan Pánek, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan vs Josef Prokeš – Lukáš Dont, Petr Koláček, Tomáš Kopenec, Pavel Krois, Petr Kváča, Horst Siegl, Jakub Valeš, Petr Vejmelka