Josef Prokeš – Lukáš Dont, Petr Koláček, Tomáš Kopenec, Pavel Krois, Petr Kváča, Jakub Valeš, Petr Vejmelka vs Jakub Bodlák – Michal Krupička, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Jindřich Týč
32., 33. Jindřich Týč
43. Martin Procházka
48. Jakub Bodlák
5. 6. 13 19:15 SCBEC Útlum Santa Tranta PC C 10. 2:6 (2:3)
Domácí nestačili na svého soupeře i přes dvě slepené branky před koncem prvního poločasu. Petr Kubín, Martin Frejlach
Útlum Santa Tranta PC C
Jakub Bodlák – Michal Krupička, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Miroslav Šmejkal vs Karel Hnátek – David Čejka, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Tomáš Kratochvíl, Petr Kubík, Miroslav Nepšinský, Tomáš Robb, Ondřej Svačina, David Tomšej
26. Miroslav Šmejkal
27. Tomáš Peška
7., 11., 60. Lukáš Krajči
28. Tomáš Robb
32. David Čejka
33. Tomáš Král
30. 5. 13 19:30 HOSTI Lucián FC A Útlum 9. 10:2 (2:0)
Od začátku zápasu lepší domácí, kteří byli neustále v pohybu a jak rychlostně, tak technicky byli velmi dobře vybaveni. Hosté v 1.půli ještě stačili dobře bránit a sem tam se pokusili o protiútok. Ve 2.pol. bylo na hřišti už prakticky jedno mužstvo a Útlum byl opravdu "ve velkém útlumu", o čemž svědčí konečné skóre. Roman Soukup, Petr Škvařil
Lucián FC A Útlum
Petr Dočekal – Marek Barták, Adam Kraus, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Josef Suda, Radek Votava vs Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Michal Krupička, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal
15., 45., 56. Marek Barták
22. Pavel Slánský
34., 35., 40., 44., 52. Jan Prošvic
52. Josef Suda
36. Jakub Bodlák
59. Michal Krupička
22. 5. 13 19:15 SCBEC Útlum Sean team A 8. 6:0 k.
15. 5. 13 19:15 ZAK GFC Regent A Útlum 7. 1:4 (1:2)
Fotbalově velice kvalitní utkání, zbytečně vyhecované přístupem některých hráčů Útlumu. Pavel Štern, Martin Ouředníček
GFC Regent A Útlum
Petr Vinš – Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Jan Maršíček, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk vs Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal
23. Matouš Rous 11., 26. Karel Páral
56., 59. Jakub Bodlák
1. Martin Procházka
1. Karel Páral
8. 5. 13 19:15 SCBEC Útlum Real TIDE XXL 6. 3:3 (1:2)
Napínavé utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Trnka
Útlum Real TIDE XXL
Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal vs Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Peter Demjanovič, Tomáš Šebek, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka
28. Tomáš Peška
31. Jakub Bodlák
42. Karel Páral
27 Jakub Bodlák 2., 39. Tomáš Šebek
19. Peter Demjanovič
1. 5. 13 19:15 SCBEC Útlum Petrohradská BFK A 2. 0:1 (0:0)
Rychlé, svižné utkání s mírnou převahou hostů. Domácí neproměnili v 50.minutě penaltu a hosté si už závěr pohlídali. Kohout, Slaboch
Útlum Petrohradská BFK A
Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Miroslav Šmejkal, Jindřich Týč vs Martin ProcházkaTomáš Birma, Václav Dreksler, Vladimír Halama, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Tomáš Procházka, Jakub Rajdl, Jakub Rajniš
47 Karel Páral
52 Karel Páral
48. Tomáš Birma
24. 4. 13 19:15 SCBEC Gepard AFC Útlum 5. 4:2 (1:1)
Kvalitní zápas, o půli se jen těžko hledal vítěz, nakonec se dokázal prosadit Gepard. Hošek, Kotva
Gepard AFC Útlum
Roman Byrtus – Michal Chaloupka, Jaroslav Hájek, Eugen Klíma, Adam Krmela, Karel Kukla, Daniel Reiter, Tomáš Turek, Jan Zápotočný vs Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Michal Krupička, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal
18., 54. Tomáš Turek
48. Eugen Klíma
60. Daniel Reiter
1. Jakub Bodlák
60. Michal Krupička
17. 4. 13 19:15 SCBEC Útlum Inter Ohradní 4. 3:1 (3:0)
Pohledné utkání hrané v ostrém tempu odpovídající úrovni soutěže. Tým Interu přes veškerou snahu v druhém poločase nedokázal zvrátit výsledek a Útlum si vypracované vedení udržel i díky dobře postavené bráně a výbornému výkonu gólmana. Tomáš Kubr, Michal Zbořil
Útlum Inter Ohradní
Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Miroslav Šmejkal vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Martin Gregor, Martin Horáček, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
5., 23. Jakub Bodlák
8. Karel Páral
58. Vladimír Teplan
10. 4. 13 19:00 DABLI Berlínští lvi Útlum 3. 1:6 (1:3)
Bojovný, tvrdý zápas, lepší koncovka týmu hostí. Jindřich Vich, Jaroslav Lukeš
Berlínští lvi Útlum
Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Václav Najman, Ondřej Novák, Michal Piskáček, Michal Poláček, Martin Skala, David Škoda, Karel Toman, Zdeněk Vosmík vs Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Martin Procházka, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal
20. Martin Skala 14., 26., 33. Karel Páral
22., 32. Jakub Bodlák
57. Miroslav Šmejkal
27. 3. 13 19:15 SCBEC Betl K.F.K. B Útlum 1. 4:10 (1:7)
Hostům se podařilo bleskově vstřelit dvě branky a k uzemnění soupeře jim stačilo prakticky dvacet minut zápasu.
Betl K.F.K. B Útlum
Vít Klupák – Patrik Balej, Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Tomáš Nosek, Petr Wiesner vs Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal