Rozpis pískání, 3. liga, skupina D

Alej FK A

Ne 28.4. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 28.4. 13:45 Tempo FC TEMPO
So 4.5. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 4.5. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 4.5. 13:45 Hanspaulka HANSP

Botič FC

So 6.4. 11:15 Záběhlice ZABEH
So 6.4. 12:30 Záběhlice ZABEH
Ne 28.4. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 28.4. 17:30 Mikulova MIKU1
So 25.5. 12:30 Zákostelní ZAK
So 25.5. 13:45 Zákostelní ZAK

Kapr tým 86 A

So 27.4. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 27.4. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 28.4. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 28.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
So 4.5. 11:15 Pražačka P1
So 4.5. 12:30 Pražačka P1

Lord Mayor Idiot

So 13.4. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 13.4. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 13.4. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 27.4. 11:15 Záběhlice ZABEH
So 27.4. 12:30 Záběhlice ZABEH

S.N.F. A

Ne 28.4. 18:45 Pražačka P3
Ne 28.4. 20:00 Pražačka P3
So 1.6. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 1.6. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 1.6. 11:15 Tempo FC TEMPO

MTPCH

Ne 28.4. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 28.4. 17:30 Zákostelní ZAK
So 18.5. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 18.5. 13:45 Hanspaulka HANSP
So 18.5. 15:00 Hanspaulka HANSP

United clans

So 13.4. 11:15 Pražačka P1
So 13.4. 12:30 Pražačka P1
Ne 5.5. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 5.5. 20:00 Hanspaulka HANSP

K.T.S. FC

So 13.4. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 13.4. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 13.4. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 28.4. 19:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 28.4. 20:30 Ďáblice SK DABLI

Karcinogenní

Ne 28.4. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 28.4. 20:00 Děkanka DEKAN
So 15.6. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 15.6. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 15.6. 13:45 Hanspaulka HANSP

4077 DUCKS

Ne 28.4. 13:45 Pražačka P1
Ne 28.4. 15:00 Pražačka P1
Ne 5.5. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 5.5. 19:45 Hostivař SK HOSTI

Internazionale AC A

Ne 28.4. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 28.4. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 5.5. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 5.5. 20:00 Záběhlice ZABEH

Řežem to United

So 20.4. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 20.4. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 20.4. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 28.4. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 28.4. 20:30 Běchovice 2 BECH