Seznam týmů, 3. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
United clans bílo-zelená, oranžová
S.N.F. A modrá, oranžová
Řežem to United bílá, zelená
MTPCH žlutá, oranžová
Lord Mayor Idiot červená
Karcinogenní bílo-černá
Kapr tým 86 A modrá
K.T.S. FC oranžová, zelená
Internazionale AC A černo-červená, žlutá
Botič FC zeleno-bílá
Alej FK A modro-bílá, červená
4077 DUCKS oranžová, černá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK AS.N.F. A Ne 7.4. 08:45 HANSP
Kapr tým 86 AKarcinogenní Ne 7.4. 17:30 NOVOB
Internazionale AC AMTPCH Ne 7.4. 18:45 P3
4077 DUCKSUnited clans Ne 7.4. 18:45 P2
K.T.S. FCLord Mayor Idiot Ne 7.4. 20:00 P1
Botič FCŘežem to United Ne 7.4. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
4077 DUCKSAlej FK A Ne 14.4. 08:45 HANSP
MTPCHK.T.S. FC Ne 14.4. 12:30 ZAK
United clansKarcinogenní Ne 14.4. 12:30 TEMPO
S.N.F. ABotič FC Ne 14.4. 18:45 P2
Řežem to UnitedInternazionale AC A Ne 14.4. 20:00 MIKU1
Lord Mayor IdiotKapr tým 86 A Ne 14.4. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK AUnited clans Ne 21.4. 08:45 HANSP
Kapr tým 86 AMTPCH Ne 21.4. 17:30 NOVOB
Internazionale AC AS.N.F. A Ne 21.4. 17:30 P3
Botič FC4077 DUCKS Ne 21.4. 18:45 P3
KarcinogenníLord Mayor Idiot Ne 21.4. 20:00 P1
K.T.S. FCŘežem to United Ne 21.4. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
United clansLord Mayor Idiot Ne 28.4. 20:00 P1
4077 DUCKSInternazionale AC A So 4.5. 12:30 P1
Alej FK ABotič FC Ne 5.5. 08:45 HANSP
S.N.F. AK.T.S. FC Ne 5.5. 15:00 TEMPO
MTPCHKarcinogenní Ne 5.5. 18:45 P1
Řežem to UnitedKapr tým 86 A Ne 5.5. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Internazionale AC AAlej FK A Ne 12.5. 08:45 HANSP
Kapr tým 86 AS.N.F. A Ne 12.5. 18:45 NOVOB
Botič FCUnited clans Ne 12.5. 18:45 P2
Lord Mayor IdiotMTPCH Ne 12.5. 20:00 P1
KarcinogenníŘežem to United Ne 12.5. 20:00 MIKU1
K.T.S. FC4077 DUCKS Ne 12.5. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK AK.T.S. FC Ne 19.5. 08:45 HANSP
Botič FCInternazionale AC A Ne 19.5. 18:45 P3
4077 DUCKSKapr tým 86 A Ne 19.5. 18:45 NOVOB
S.N.F. AKarcinogenní Ne 19.5. 18:45 ZABEH
United clansMTPCH Ne 19.5. 18:45 P2
Řežem to UnitedLord Mayor Idiot Ne 19.5. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Internazionale AC AUnited clans Ne 26.5. 16:15 P2
Kapr tým 86 AAlej FK A Ne 26.5. 17:30 NOVOB
K.T.S. FCBotič FC Ne 26.5. 17:30 ZAK
Karcinogenní4077 DUCKS Ne 26.5. 18:45 MIKU4
MTPCHŘežem to United Ne 26.5. 20:00 MIKU1
Lord Mayor IdiotS.N.F. A Ne 26.5. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK AKarcinogenní Ne 2.6. 08:45 HANSP
S.N.F. AMTPCH Ne 2.6. 18:45 P2
Botič FCKapr tým 86 A Ne 2.6. 18:45 NOVOB
Internazionale AC AK.T.S. FC Ne 2.6. 18:45 P3
United clansŘežem to United Ne 2.6. 20:00 MIKU2
4077 DUCKSLord Mayor Idiot Ne 2.6. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
KarcinogenníBotič FC Ne 9.6. 13:45 TEMPO
K.T.S. FCUnited clans Ne 9.6. 16:15 ZAK
Kapr tým 86 AInternazionale AC A Ne 9.6. 17:30 NOVOB
MTPCH4077 DUCKS Ne 9.6. 18:45 P1
Řežem to UnitedS.N.F. A Ne 9.6. 20:00 MIKU1
Lord Mayor IdiotAlej FK A Ne 9.6. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK AMTPCH Ne 16.6. 15:00 HANSP
K.T.S. FCKapr tým 86 A Ne 16.6. 16:15 NOVOB
Internazionale AC AKarcinogenní Ne 16.6. 18:45 DEKAN
Botič FCLord Mayor Idiot Ne 16.6. 20:00 P1
4077 DUCKSŘežem to United Ne 16.6. 20:00 DEKAN
United clansS.N.F. A Ne 16.6. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
S.N.F. A4077 DUCKS Ne 23.6. 15:00 MIKU3
Řežem to UnitedAlej FK A Ne 23.6. 15:00 HANSP
MTPCHBotič FC Ne 23.6. 15:00 TEMPO
Lord Mayor IdiotInternazionale AC A Ne 23.6. 15:00 P3
KarcinogenníK.T.S. FC Ne 23.6. 15:00 MIKU2
Kapr tým 86 AUnited clans Ne 23.6. 15:00 DEKAN