Rozpis pískání, 4. liga, skupina A

Autobazar Duo A

St 24.4. 17:30 Aritma ARIT
St 24.4. 18:45 Aritma ARIT
St 24.4. 20:00 Aritma ARIT
St 5.6. 18:00 Štěrboholy STER3
St 5.6. 19:15 Štěrboholy STER3
St 5.6. 20:30 Štěrboholy STER3

Domácí potřeby A

Út 30.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 30.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 2.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 2.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 7.5. 19:00 Pražačka P2
Út 7.5. 20:15 Pražačka P2

Don Giovanni

Čt 2.5. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Čt 2.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Pa 3.5. 18:00 Pražačka P2
Pa 3.5. 19:15 Pražačka P2
St 8.5. 18:00 Štěrboholy STER3
St 8.5. 19:15 Štěrboholy STER3

J.R.Club A

Út 7.5. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 7.5. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Pa 17.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 17.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 27.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 27.5. 20:00 Tempo FC TEMPO

Tatran Válec

Út 23.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 23.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 23.4. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 4.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 4.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 4.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Limita

Út 23.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 23.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 23.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 4.6. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 4.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 4.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Lucián FC B

Út 7.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 7.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 21.5. 18:15 Zárubova ZARUB
Út 21.5. 19:30 Zárubova ZARUB
Út 4.6. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 4.6. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Sebranka FC A

St 27.3. 18:00 Štěrboholy STER3
St 27.3. 19:15 Štěrboholy STER3
St 27.3. 20:30 Štěrboholy STER3
Út 30.4. 18:15 Aritma ARIT
Út 30.4. 19:30 Aritma ARIT
Út 30.4. 20:45 Aritma ARIT

Stará garda

Po 6.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 6.5. 19:30 Děkanka DEKAN
St 8.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 8.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 11.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 11.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Pražská legie 2000

Út 26.3. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 26.3. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 26.3. 20:45 Mikulova MIKU4
Pa 26.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 26.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 26.4. 20:45 Běchovice 2 BECH

Nikdo nikde

Út 9.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 9.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 9.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 15.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 15.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 15.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Tlakové galoše

St 24.4. 17:00 Zárubova ZARUB
St 24.4. 18:15 Zárubova ZARUB
Út 30.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Út 30.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 3.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 3.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP