Seznam týmů, 4. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Autobazar Duo A modrá, žluto-zelená
Domácí potřeby A žlutá, zelená
Don Giovanni tmavě modrá, světle modrá
J.R.Club A modro-černá, zeleno-bílá
Tatran Válec oranžová
Limita modro-bílá, červená
Lucián FC B zelená, černá
Sebranka FC A modro-žlutá
Stará garda černo-bílá
Pražská legie 2000 modro-bílá
Nikdo nikde červená
Tlakové galoše rudá, růžová

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
LimitaTlakové galoše Po 25.3. 18:30 HRAB1
Don GiovanniNikdo nikde Po 25.3. 19:15 STER1
Domácí potřeby ATatran Válec Po 25.3. 19:30 NOVOB
Autobazar Duo ALucián FC B Po 25.3. 19:30 HOSTI
J.R.Club ASebranka FC A Po 25.3. 20:30 STER1
Pražská legie 2000Stará garda Po 25.3. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatran VálecPražská legie 2000 Po 8.4. 18:15 BECH
Tlakové galošeDon Giovanni Po 8.4. 18:30 HRAB1
Stará gardaJ.R.Club A Po 8.4. 19:15 STER2
Autobazar Duo ADomácí potřeby A Po 8.4. 19:30 NOVOB
Lucián FC BNikdo nikde Po 8.4. 19:30 HOSTI
Sebranka FC ALimita Po 8.4. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
J.R.Club ATatran Válec Po 15.4. 18:15 BECH
LimitaStará garda Po 15.4. 19:00 P2
Nikdo nikdeTlakové galoše Po 15.4. 19:15 STER1
Domácí potřeby ALucián FC B Po 15.4. 19:30 NOVOB
Don GiovanniSebranka FC A Po 15.4. 20:30 STER1
Pražská legie 2000Autobazar Duo A Po 15.4. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatran VálecLimita Po 22.4. 18:15 BECH
Stará gardaDon Giovanni Po 22.4. 19:15 STER2
Domácí potřeby APražská legie 2000 Po 22.4. 19:30 NOVOB
Lucián FC BTlakové galoše Po 22.4. 19:30 HOSTI
Sebranka FC ANikdo nikde Po 22.4. 20:30 STER1
Autobazar Duo AJ.R.Club A Po 22.4. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Tlakové galošeSebranka FC A Po 29.4. 18:30 HRAB1
LimitaAutobazar Duo A Po 29.4. 19:00 P2
Nikdo nikdeStará garda Po 29.4. 19:15 STER1
J.R.Club ADomácí potřeby A Po 29.4. 19:30 NOVOB
Don GiovanniTatran Válec Po 29.4. 20:45 BECH
Pražská legie 2000Lucián FC B Po 29.4. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatran VálecNikdo nikde Po 6.5. 18:15 BECH
Autobazar Duo ADon Giovanni Po 6.5. 19:15 DOLME
Domácí potřeby ALimita Po 6.5. 19:30 NOVOB
Lucián FC BSebranka FC A Po 6.5. 19:30 HOSTI
Pražská legie 2000J.R.Club A Po 6.5. 20:45 MIKU2
Stará gardaTlakové galoše Út 7.5. 18:30 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tlakové galošeTatran Válec Po 13.5. 18:30 HRAB1
Nikdo nikdeAutobazar Duo A Po 13.5. 19:15 STER1
Don GiovanniDomácí potřeby A Po 13.5. 19:30 NOVOB
J.R.Club ALucián FC B Po 13.5. 19:30 HOSTI
Sebranka FC AStará garda Po 13.5. 20:30 STER1
LimitaPražská legie 2000 Po 13.5. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatran VálecSebranka FC A Po 20.5. 18:15 BECH
Autobazar Duo ATlakové galoše Po 20.5. 18:30 HRAB1
J.R.Club ALimita Po 20.5. 19:15 STRE
Domácí potřeby ANikdo nikde Po 20.5. 19:30 NOVOB
Lucián FC BStará garda Po 20.5. 19:30 HOSTI
Pražská legie 2000Don Giovanni Po 20.5. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Stará gardaTatran Válec Po 3.6. 18:15 BECH
Tlakové galošeDomácí potřeby A Po 3.6. 18:30 HRAB1
Nikdo nikdePražská legie 2000 Po 3.6. 19:15 STER1
Don GiovanniJ.R.Club A Po 3.6. 19:15 STER2
LimitaLucián FC B Po 3.6. 19:30 HOSTI
Sebranka FC AAutobazar Duo A Po 3.6. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
J.R.Club ANikdo nikde Po 10.6. 19:15 STER1
Autobazar Duo AStará garda Po 10.6. 19:15 STER3
Domácí potřeby ASebranka FC A Po 10.6. 19:30 NOVOB
Lucián FC BTatran Válec Po 10.6. 19:30 HOSTI
LimitaDon Giovanni Po 10.6. 19:45 HRAB3
Pražská legie 2000Tlakové galoše Po 10.6. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatran VálecAutobazar Duo A Po 24.6. 18:15 BECH
Stará gardaDomácí potřeby A Po 24.6. 18:15 NOVOB
Sebranka FC APražská legie 2000 Po 24.6. 18:15 MIKU1
Don GiovanniLucián FC B Po 24.6. 18:15 MIKU2
Tlakové galošeJ.R.Club A Po 24.6. 18:30 HRAB1
Nikdo nikdeLimita Po 24.6. 18:30 HRAB3