Út 26.3.13 18:15 MIKU4 Lipnice Rumburaci A   (HL8F)
Út 26.3.13 19:30 MIKU4 Ansámbl Traktor Praha A   (HL6C)
Út 26.3.13 20:45 MIKU4 Trops 1.SK Rowdies HFC   (HL1A)
Pá 26.4.13 18:15 BECH Lužinýýý Boys Šejk Peterka   (HL7G)
Pá 26.4.13 19:30 BECH Rival club FC A Los Muchachos   (HL7F)
Pá 26.4.13 20:45 BECH Nalejto 1.FC Erectico TBC   (HL5A)

24. 6. 13 18:15 MIKU1 Sebranka FC A Pražská legie 2000 11. 2:7 (0:2)
Do poločasu celkem vyrovnané utkání. Po půli jednoznačná záležitost Legie, hráč Jász hattrickem rozhodl utkání. Janča, Horák
Sebranka FC A Pražská legie 2000
Václav Chmel – Tomáš Hanžlík, Pavel Jandourek, Václav Jelínek, Karel Křenek, Jakub Novák, Václav Šmejkal vs Milan Starý – Matúš Drábik, Rostislav Drtina, Alexander Jász, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jan Škvor, Jiří Studík, Daniel Tůma
45. Václav Šmejkal
46. Tomáš Hanžlík
4., 59. Rostislav Drtina
29. Marek Kóňa
35. Jiří Studík
36., 51., 55. Alexander Jász
10. 6. 13 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Tlakové galoše 10. 2:5 (1:2)
Domácí doplatili na to, že se dostavili pouze v počtu 4+1 a hosté toho dokázali využít a v pohodě vyhráli. Klail,Dreksler
Pražská legie 2000 Tlakové galoše
Daniel Tůma – Rostislav Drtina, Marek Kóňa, Jan Škvor, Radek Štulík vs Milan Hrdina – Šimon Chalupa, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Jan Kopřiva, Jiří Mergl, Břetislav Moťka, Jakub Novák, Karel Plešar, Marek Rábl, Ladislav Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel
19. Rostislav Drtina
41. Daniel Tůma
4. Adam Doležal
6., 54. Jakub Novák
40. Jiří Mergl
48. Vojtěch Kmoch
3. 6. 13 19:15 STER1 Nikdo nikde Pražská legie 2000 9. 4:10 (1:4)
Pohodový a na góly bohatý zápas měli celou dobu pod kontrolou hosté. Paleček
Nikdo nikde Pražská legie 2000
Václav Královec – Kamil Nevídal, Michal Nosek, Lukáš Richtrmoc, George Sarichev, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Pavel Tvaróg, Daniel Veselý vs Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jan Škvor, Daniel Tůma
38., 51. Daniel Tůma
20. 5. 13 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Don Giovanni 8. 3:4 (1:3)
Vyhecovaný nervózní zápas hraný ve svižném tempu. Za velkou bojovnost by oba body zasloužily oba týmy. Svoboda, Paleček
Pražská legie 2000 Don Giovanni
Radek Štulík – Jiří Apeltauer, Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, David Kotrč, Petr Ondruš, Jan Škvor, Daniel Tůma vs Robert Persein – Lukáš Bardoun, Karel Hanžlík, Ondřej Míča, René Muška, Ivo Novák, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný
21. Juraj Javorček
46., 55. Marek Kóňa
13. Lukáš Bardoun
15. Karel Hanžlík
19., 58. Ondřej Míča
13. 5. 13 20:45 MIKU2 Limita Pražská legie 2000 7. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí. Martin Baitler, Michal Čermák
Limita Pražská legie 2000
Radek Matoušek – Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jiří Vepřek, Petr Žižka vs Karel Roskowetz – Jiří Apeltauer, Rostislav Drtina, Marek Kóňa, David Kotrč, Jan Škvor, Daniel Tůma
32. Václav Jelínek
48. Ladislav Kovács
18. Marek Kóňa
6. 5. 13 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 J.R.Club A 6. 1:3 (1:2)
Díky brankáři J.R. vyhrálo. Nebýt brankáře, který vychytal několik vyložených šancí,tak by hosté prohráli.
Pražská legie 2000 J.R.Club A
Karel Roskowetz – Jiří Apeltauer, Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jan Škvor, Daniel Tůma vs Pavel Šplíchal – Václav Blažek, Ondřej Kantor, Tomáš Kaprálek, Petr Kolář, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný, Alessio Scarano
28. Marek Kóňa 21 Marek Kóňa 2. Tomáš Kaprálek
15. Ondřej Kantor
36. David Mička
29. 4. 13 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Lucián FC B 5. 4:8 (3:6)
Pro smůlu domácích hráli od začátku zápasu ve 4 v poli, ale přesto byl zápas pohledný a plný branek. Marek Šafr, Matěj Lafata
Pražská legie 2000 Lucián FC B
Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jan Škvor, Daniel Tůma vs Jan Dovolil – David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček
5., 21., 27., 51. Marek Kóňa 2., 4. Pavel Zajíček
17., 23., 47. Adam Kraus
26. Pavel Hašek
29. Ondřej Vecheta
34. Pavel Slánský
22. 4. 13 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby A Pražská legie 2000 4. 3:3 (1:3)
Zasloužená remíza, výsledek odpovídá průběhu hry. Voldán,Kremlík
Domácí potřeby A Pražská legie 2000
Zdeněk Vlach – Michal Louda, Matěj Pikous, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk vs Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Daniel Tůma
29., 31. Matěj Pikous
34. Vlastimil Schwarz
52 Lukáš Urban 9. Marek Kóňa
13., 30. Rostislav Drtina
15. 4. 13 20:45 MIKU3 Pražská legie 2000 Autobazar Duo A 3. 1:4 (1:2)
Domácí sice častěji drželi balón na svých kopačkách, pěkně a přesně kombinovali, ale v 18 minutě už prohrávali o 2 góly. Hosté velice organizovaně bránili a vyráželi rychlými protiútoky. Po změně stran domácí soupeře tlačili, ale v závěru opět 2x inkasovali. Husák, Nechavý
Pražská legie 2000 Autobazar Duo A
Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Rostislav Drtina, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jan Škvor, Daniel Tůma vs Pavel Böhm – Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Petr Jurák, Oldřich Kerlický, Miroslav Kotaška, Štěpán Mucha, Martin Pracný
28. Marek Kóňa 5. Petr Čvirk
18. Štěpán Mucha
52. Petr Jurák
60. Martin Pracný
8. 4. 13 18:15 BECH Tatran Válec Pražská legie 2000 2. 6:3 (4:0)
Tempo zápasu bylo už od úvodních minut velice vysoké. Góly na sebe nenechaly dlouho čekat. V 1.půli domácí doslova převálcovali soupeře. Tomu však lépe vyšla druhá půle, nicméně vyrovnat už nedokázali.
Tatran Válec Pražská legie 2000
Roman Dobiáš – Jaromír Ambrus, Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, David Michajlov vs Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Daniel Tůma
7. Vilém Hanzlík
9., 18. Marek Dastych
22., 38. Pavel Brož
52. David Michajlov
42., 45., 49. Tomáš Slezák
25. 3. 13 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Stará garda 1. 8:3 (4:2)
Domácí vyhráli zaslouženě. O utkání rozhodla především rychlost domácích hráčů.
Pražská legie 2000 Stará garda
Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Jan Škvor, Tomáš Slezák vs Petr Chlumák – Robert Baščan, Radek Bidelnica, Pavel Horáček, Miroslav Plessl, Daniel Smrčka, Jan Vejmelka