10. 6. 13 19:15 STER3 Autobazar Duo A Stará garda 10. 4:2 (0:0)
Takticky vedenou bitvou dokázali domácí porazit soupeře. Čapla, Klípa
Pavel Böhm – Tomáš Chaloupka, Hynek Franta, Petr Jurák, Oldřich Kerlický, Štěpán Mucha, Martin Šorm vs Luděk Michalík – Robert Baščan, Jiří Labounek, Miroslav Plessl, Jiří Prosecký, Daniel Smrčka
45., 59. Petr Jurák
48. Jiří Prosecký
57. Robert Baščan
3. 6. 13 18:15 BECH Stará garda Tatran Válec 9. 4:0 (3:0)
V klidném zápase zvítězili mírně lepší domácí, hlavně díky výborně chytajícímu gólmanovi udrželi čisté konto a v zápase zvítězili 4:0.
Stará garda Tatran Válec
Luděk Michalík – Robert Baščan, Radek Bidelnica, Michal Havel, Pavel Horáček, Miroslav Plessl, Jiří Prosecký, Daniel Smrčka vs Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, David Michajlov, Pavel Pastorčák
8. Daniel Smrčka
24. Jiří Prosecký
29. Radek Bidelnica
50. Robert Baščan
20. 5. 13 19:30 HOSTI Lucián FC B Stará garda 8. 1:8 (0:4)
Rozhodčí se nedostavil. Utkání mělo jednoznačný průběh, o vítězi utkání bylo rozhodnuto po prvním poločase.
Lucián FC B Stará garda
Jan Dovolil – Petr Čech, David Davídek, Pavel Hašek, Adam Kraus, Miloš Kraus, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta, Miloš Zenkl vs Luděk Michalík – Robert Baščan, Radek Bidelnica, Michal Havel, Miroslav Plessl, Jiří Prosecký, Daniel Smrčka
40. Pavel Slánský 19., 48. Radek Bidelnica
23., 25. Jiří Prosecký
26. Daniel Smrčka
52. Robert Baščan
55. Miroslav Plessl
56. Michal Havel
13. 5. 13 20:30 STER1 Sebranka FC A Stará garda 7. 2:4 (2:1)
Nervózní utkání, ve kterém hosté měli více klidu a utkání ve druhé půli otočili. Domácím závěrečný tlak spíše uškodil. Zdeněk Bambas, Tomáš Mohelský
Sebranka FC A Stará garda
Václav Chmel – Jan Folwarczny, Pavel Jandourek, Václav Jelínek, Karel Křenek, Jakub Novák, Jindřich Novák, Jan Prokop, Zdeněk Šimon, Václav Šmejkal, Ivo Urban, Viktor Valentin vs Luděk Michalík – Robert Baščan, Radek Bidelnica, Michal Havel, Pavel Horáček, Miroslav Plessl, Jiří Prosecký, Daniel Smrčka, Jan Vejmelka
18. Jindřich Novák
29. Václav Šmejkal
12., 57. Robert Baščan
47. Daniel Smrčka
7. 5. 13 18:30 HRAB2 Stará garda Tlakové galoše 6. 4:1 (2:1)
Utkání hrané ostře bylo od začátku vyhrocené s množstvím faulů. Domácí však trpělivou hrou se v závěru prosadili díky proměněným 3 brejkům. Jaroslav Randáček
Stará garda Tlakové galoše
Dušan Houf – Robert Baščan, Michal Havel, Pavel Horáček, Miroslav Plessl, Daniel Smrčka vs Milan Hrdina – Daniel Buš, Roman Červenka, Šimon Chalupa, Adam Doležal, Jiří Mergl, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Jaroslav Rosol, Ladislav Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel
14., 19., 54. Daniel Smrčka
51. Pavel Horáček
26. Jiří Mergl
29. 4. 13 19:15 STER1 Nikdo nikde Stará garda 5. 4:8 (1:5)
O utkání rozhodla první půle, kdy hosté nedali domácímu týmu šanci. Rozdíl byl hlavně ve výkonech brankářů, neboť za domácí chytal hráč z pole. Karel Mrskoč, Luděk Chmelík
Nikdo nikde Stará garda
Daniel Veselý – Kamil Nevídal, Michal Nosek, George Sarichev, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Pavel Tvaróg vs Luděk Michalík – Radek Bidelnica, Michal Havel, Pavel Horáček, Miroslav Plessl, Jiří Prosecký, Daniel Smrčka, Jan Vejmelka
8., 49. Lukáš Smetana
48., 60. George Sarichev
2., 32. Daniel Smrčka
12. Radek Bidelnica
20. Jiří Prosecký
22., 22., 31., 58. Miroslav Plessl
22. 4. 13 19:15 STER2 Stará garda Don Giovanni 4. 4:4 (2:2)
Kvalitní a kombinačně pohledné utkání lépe začali hosté. Domácí Smrčka dokázal do půle srovnat. V druhé půli padly 4 branky během 5 minut, přičemž se o góly soupeři podělili. Body se nakonec také dělily. Martin Janyš, Michal Kavan
Stará garda Don Giovanni
Petr Chlumák – Robert Baščan, Radek Bidelnica, Michal Havel, Pavel Horáček, Miroslav Plessl, Jiří Prosecký, Daniel Smrčka, Jan Vejmelka vs Robert Persein – Lukáš Bardoun, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Ivo Novák, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, Antonín Svoboda
7., 29. Daniel Smrčka
44. Radek Bidelnica
46. Robert Baščan
3. Patrik Poncar
9., 48. Karel Hanžlík
45. Lukáš Procházka
15. 4. 13 19:00 P2 Limita Stará garda 3. 0:3 (0:1)
Stará Garda bez střídání zvládla dovést utkání do vítězného konce díky lepší koncovce. Limita nedokázala proměnit ani jasné šance. Miroslav Rajchart, Martin Pešava
Limita Stará garda
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Lukáš Havlíček, Ladislav Kovács, Radomír Martínek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Roman Šilhánek, Jiří Vepřek, Petr Žižka vs Petr Chlumák – Robert Baščan, Radek Bidelnica, Pavel Horáček, Jiří Prosecký, Daniel Smrčka
23. Pavel Horáček
46. Radek Bidelnica
48. Daniel Smrčka
8. 4. 13 19:15 STER2 Stará garda J.R.Club A 2. 2:5 (0:2)
Utkání, ve kterém hosté proměňovali šance. Dan Presler, Matěj Čeljuska
Stará garda J.R.Club A
Petr Chlumák – Robert Baščan, Radek Bidelnica, Pavel Horáček, Miroslav Plessl, Jiří Prosecký vs Pavel Šplíchal – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Petr Kolář, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček
55. Radek Bidelnica
60. Miroslav Plessl
16., 44. Aleš Mička
27., 51. David Mička
40. Jiří Němeček
25. 3. 13 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Stará garda 1. 8:3 (4:2)
Domácí vyhráli zaslouženě. O utkání rozhodla především rychlost domácích hráčů.
Pražská legie 2000 Stará garda
Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Jan Škvor, Tomáš Slezák vs Petr Chlumák – Robert Baščan, Radek Bidelnica, Pavel Horáček, Miroslav Plessl, Daniel Smrčka, Jan Vejmelka