Rozpis pískání, 4. liga, skupina B

A.G.Č.V.

Čt 18.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 18.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 25.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Čt 25.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 2.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 2.5. 20:15 Pražačka P2

SquashArena

Po 6.5. 19:00 Pražačka P1
Po 6.5. 20:15 Pražačka P1
Čt 9.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 9.5. 20:15 Pražačka P2
Po 3.6. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 3.6. 20:00 Tempo FC TEMPO

Rychlí hroši APK

Po 6.5. 19:00 Pražačka P3
Po 6.5. 20:15 Pražačka P3
St 15.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 15.5. 19:45 Hrabákova HRAB3
Po 10.6. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 10.6. 18:15 Hanspaulka HANSP

Slamník I.USP

Po 8.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 8.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 8.4. 20:30 Štěrboholy STER3
St 1.5. 18:15 Mikulova MIKU3
St 1.5. 19:30 Mikulova MIKU3
St 1.5. 20:45 Mikulova MIKU3

Steve

Po 1.4. 09:45 Běchovice 2 BECH
Po 1.4. 11:00 Běchovice 2 BECH
Po 1.4. 12:15 Běchovice 2 BECH
Po 6.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 6.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 6.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

VŠSK MFF UK A

Po 13.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 13.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Po 20.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 20.5. 18:15 Děkanka DEKAN
St 12.6. 18:00 Štěrboholy STER3
St 12.6. 19:15 Štěrboholy STER3

Důchodci

Po 25.3. 17:00 Aritma ARIT
Po 25.3. 18:15 Aritma ARIT
Pa 19.4. 18:00 Pražačka P2
Pa 19.4. 19:15 Pražačka P2
St 24.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 24.4. 19:00 Záběhlice ZABEH

1.FP Praha

Čt 4.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 4.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 4.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 9.5. 17:00 Aritma ARIT
Čt 9.5. 18:15 Aritma ARIT
Čt 9.5. 19:30 Aritma ARIT

Mystique Dynamo CF

Po 8.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 8.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 8.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 2.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 2.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 2.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Notorkros FK

Čt 18.4. 19:00 Pražačka P3
Čt 18.4. 20:15 Pražačka P3
Čt 25.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 25.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 3.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 3.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Celtic THK

St 3.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 3.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 10.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 10.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 17.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 17.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Spajta 1905

Po 15.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 15.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 22.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 22.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 17.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 17.6. 19:30 Běchovice 2 BECH