Seznam týmů, 4. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
VŠSK MFF UK A červená, modro-žlutá
Steve zelená
SquashArena modrá, žlutá
Spajta 1905 modro-bílá
Důchodci černo-bílá, žluto-černá
Mystique Dynamo CF červená, bílá
Notorkros FK bílá, modrá
Slamník I.USP černo-bílá, červená
Rychlí hroši APK zeleno-černá
Celtic THK zeleno-bílá
A.G.Č.V. modrá, žlutá
1.FP Praha bílá, modrá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Notorkros FKSlamník I.USP Út 26.3. 19:30 MIKU1
DůchodciSpajta 1905 Út 26.3. 20:45 BECH
A.G.Č.V.Steve Út 26.3. 20:45 MIKU1
Celtic THKSquashArena St 27.3. 19:30 MIKU4
Mystique Dynamo CFRychlí hroši APK St 27.3. 20:15 P1
1.FP PrahaVŠSK MFF UK A Čt 28.3. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
SteveCeltic THK Út 2.4. 19:00 P1
Rychlí hroši APKNotorkros FK Út 2.4. 19:30 MIKU2
1.FP PrahaA.G.Č.V. Út 2.4. 20:45 MIKU1
Spajta 1905Mystique Dynamo CF Út 2.4. 20:45 BECH
SquashArenaDůchodci St 3.4. 19:15 STRE
VŠSK MFF UK ASlamník I.USP Út 7.5. 17:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPRychlí hroši APK Út 9.4. 18:15 HANSP
DůchodciSteve Út 9.4. 19:00 P1
Notorkros FKSpajta 1905 Út 9.4. 19:30 MIKU1
Celtic THK1.FP Praha Út 9.4. 19:30 MIKU2
A.G.Č.V.VŠSK MFF UK A Út 9.4. 20:45 MIKU1
Mystique Dynamo CFSquashArena St 10.4. 19:15 DOLME
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FP PrahaDůchodci Út 16.4. 17:00 DEKAN
SteveMystique Dynamo CF Út 16.4. 19:00 P1
SquashArenaNotorkros FK Út 16.4. 19:30 MIKU2
VŠSK MFF UK ARychlí hroši APK Út 16.4. 19:30 MIKU4
A.G.Č.V.Celtic THK Út 16.4. 20:45 MIKU1
Spajta 1905Slamník I.USP Út 16.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Mystique Dynamo CF1.FP Praha Po 22.4. 19:15 STER3
Slamník I.USPSquashArena Út 23.4. 18:15 HANSP
Notorkros FKSteve Út 23.4. 19:30 MIKU1
Celtic THKVŠSK MFF UK A Út 23.4. 19:30 DEKAN
Rychlí hroši APKSpajta 1905 Út 23.4. 20:45 BECH
DůchodciA.G.Č.V. Út 23.4. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
SteveSlamník I.USP Út 30.4. 19:00 P1
1.FP PrahaNotorkros FK Út 30.4. 19:30 MIKU2
A.G.Č.V.Mystique Dynamo CF Út 30.4. 20:45 MIKU1
VŠSK MFF UK ASpajta 1905 Út 30.4. 20:45 BECH
Celtic THKDůchodci St 1.5. 19:30 DEKAN
SquashArenaRychlí hroši APK St 1.5. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USP1.FP Praha Út 14.5. 18:15 HANSP
Rychlí hroši APKSteve Út 14.5. 19:00 P1
Notorkros FKA.G.Č.V. Út 14.5. 19:30 MIKU2
DůchodciVŠSK MFF UK A Út 14.5. 20:15 P3
Spajta 1905SquashArena Út 14.5. 20:45 BECH
Mystique Dynamo CFCeltic THK St 15.5. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
SteveSpajta 1905 Út 21.5. 19:00 P1
Celtic THKNotorkros FK Út 21.5. 19:30 MIKU1
1.FP PrahaRychlí hroši APK Út 21.5. 19:30 MIKU2
A.G.Č.V.Slamník I.USP Út 21.5. 20:45 MIKU1
DůchodciMystique Dynamo CF St 22.5. 19:00 P3
VŠSK MFF UK ASquashArena Čt 23.5. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPCeltic THK Út 28.5. 18:15 HANSP
SquashArenaSteve Út 28.5. 19:00 P1
Notorkros FKDůchodci Út 28.5. 19:30 MIKU1
Spajta 19051.FP Praha Út 28.5. 20:45 BECH
Rychlí hroši APKA.G.Č.V. Út 28.5. 20:45 MIKU1
Mystique Dynamo CFVŠSK MFF UK A Čt 30.5. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
DůchodciSlamník I.USP Út 11.6. 18:15 HANSP
VŠSK MFF UK ASteve Út 11.6. 19:00 P1
Mystique Dynamo CFNotorkros FK Út 11.6. 19:30 MIKU1
A.G.Č.V.Spajta 1905 Út 11.6. 20:45 MIKU3
Celtic THKRychlí hroši APK St 12.6. 20:45 MIKU3
1.FP PrahaSquashArena Čt 13.6. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Spajta 1905Celtic THK Út 18.6. 17:45 BECH
Steve1.FP Praha Út 18.6. 18:15 P1
SquashArenaA.G.Č.V. Út 18.6. 18:15 MIKU3
Notorkros FKVŠSK MFF UK A Út 18.6. 18:15 MIKU2
Slamník I.USPMystique Dynamo CF Út 18.6. 18:15 HANSP
Rychlí hroši APKDůchodci Út 18.6. 18:15 MIKU1