Po 17.6.13 19:30 BECH Tuscarora A Druháci AFK   (HL2A)

18. 6. 13 17:45 BECH Spajta 1905 Celtic THK 11. 5:3 (3:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. František Srb, Zdeněk Adamec
Jakub Stankovič – Jaroslav Hňup, Jaroslav Kopa, Michal Krejča, Robert Kuchta, Martin Michl, Richard Nájemník, Jiří Pavlovič, David Počta, Tomáš Starý, Lukáš Zeman vs Petr Soukup – Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Lukáš Krasula, Jaroslav Píšek, Jan Suchan, Jaroslav Vacek, Martin Valný
59. Robert Kuchta
32. Jan Huk
43., 55. Jaroslav Vacek
11. 6. 13 20:45 MIKU3 A.G.Č.V. Spajta 1905 10. 0:1 (0:1)
Velmi pěkné utkání které rozhodl jediný gol na konci 1.poločasu z kopačky Nájemníka.
2.poločas mohlo dojít jak k navýšení skore ze strany Spajty, tak k vyrovnání týmu A.G.Č.V., který v největší šanci trefil tyč.
Husák, Čapla M.
A.G.Č.V. Spajta 1905
Petr Jarolímek – Ondřej Barvínek, Jiří Hendrich ml., Marek Holko, Michal Hošek, Miloš Klouček, Stanislav Pech, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek vs Jakub Stankovič – Jaroslav Hňup, Jaroslav Kopa, Michal Krejča, Martin Michl, Richard Nájemník, Jiří Pavlovič
26. Richard Nájemník
28. 5. 13 20:45 BECH Spajta 1905 1.FP Praha 9. 2:3 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Ladislav Obermajer ml., Ota Járka
Spajta 1905 1.FP Praha
Jakub Stankovič – Jaroslav Hňup, Jaroslav Kopa, Michal Krejča, Richard Nájemník, Jiří Pavlovič vs Jaroslav Poplužník – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Vojtěch Dobeš, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr, Tomáš Petr
20. Michal Krejča
57. Richard Nájemník
10. Ivan Bareš
52., 53. Ondřej Beran
21. 5. 13 19:00 P1 Steve Spajta 1905 8. 1:0 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šimon Srp, Viktor Szabados
Steve Spajta 1905
Jozef Ščury – Vincent Sylvain Guilmart, Přemysl Hanák, Filip Hrbek, Rostislav Kosek, Bastien Lizé, Slavomír Trepera vs Jakub Stankovič – Jaroslav Dynybyl, Jaroslav Hňup, Jaroslav Kopa, Michal Krejča, Richard Nájemník, Jiří Pavlovič, David Počta, Tomáš Starý, Lukáš Zeman
15. Jozef Ščury
14. 5. 13 20:45 BECH Spajta 1905 SquashArena 7. 10:1 (2:0)
Přestože brankář hostů dostal 10 branek byl NH svého mužstva, protože dalších 10 branek chytil. Hosté doplatili na to, že celé utkání hráli v poli ve 4 a ve druhé půli už nestíhali.
Spajta 1905 SquashArena
Jakub Stankovič – Jaroslav Hňup, Jaroslav Kopa, Michal Krejča, Robert Kuchta, Richard Nájemník, Jiří Pavlovič, Lukáš Zeman vs Zdeněk Pospíšil – Michal Bajtler, Karel Nicholas, Martin Piskorík, Jan Pořízka
35. Jan Pořízka
30. 4. 13 20:45 BECH VSK MFF UK Praha A Spajta 1905 6. 3:2 (3:2)
Velmi vyrovnané utkání kdy domácí těžili z brejků. Paleček
VSK MFF UK Praha A Spajta 1905
Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek vs Jakub Stankovič – Jaroslav Dynybyl, Jaroslav Hňup, Jaroslav Kopa, Robert Kuchta, Richard Nájemník, Tomáš Starý, Lukáš Zeman
7. Lumír Žák
17. Petr Kos
23. Radek Hanáček
1. Jaroslav Dynybyl
8. OG
23. 4. 13 20:45 BECH Rychlí hroši APK Spajta 1905 5. 0:5 (0:1)
Výhra pro Spajtu sice zasloužená, ale výsledek pro Hrochy krutý. Kratochvíl, Jára
Rychlí hroši APK Spajta 1905
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Jan Miláček, Ondřej Vaňura vs Jakub Stankovič – Jaroslav Dynybyl, Jaroslav Hňup, Jaroslav Kopa, Michal Krejča, Martin Michl, Richard Nájemník, Jiří Pavlovič, David Počta, Tomáš Starý
5. Michal Krejča
51., 60. Jaroslav Kopa
53. Tomáš Starý
54. David Počta
16. 4. 13 20:45 BECH Spajta 1905 Slamník I.USP 4. 1:2 (1:2)
Ze začátku bylo utkání klidné a pohledné, kdy vše kombinovali domácí, ale nepodařilo se jim vstřelit gól, jelikož hosté měli oporu v gólmanovi. Druhý poločas se hra přiostřila, když hráči převážně diskutovali s rozhodčím a tím ztratila hra svou krásu. Patrik Mirvald, Zdeněk Klíma
Spajta 1905 Slamník I.USP
Jakub Stankovič – Jaroslav Hňup, Jaroslav Kopa, Michal Krejča, Martin Michl, Richard Nájemník, Jiří Pavlovič, Lukáš Zeman vs Jaroslav KostřížPetr Casanova, Jan Dolejš, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Michal Rambousek, Jan Věžník
15. OG 10. Tomáš Mleziva
20. Petr Casanova
9. 4. 13 19:30 MIKU1 Notorkros FK Spajta 1905 3. 5:4 (4:3)
Rychlé utkání, které probíhalo za neustálého řečnění. Hosté se ujali vedení, ale domácí srovnali řady i skóre a v 19.minutě vedli 3:1. Do konce 1.půle skóre narostlo na 4:3. Když Kuchta srovnal na 4:4 zdálo se, že se týmy rozejdou smírně, s čímž ale nesouhlasil Dvořáček.
Notorkros FK Spajta 1905
Miroslav Korbel – Jan Dvořáček, Martin Kosek, Josef Kostka, Pavel Mirvald, Jaroslav Novák, Tomáš Sába, Radim Tesárek, Ondřej Vildman, Jan Zlatník vs Jakub Stankovič – Jaroslav Hňup, Michal Krejča, Robert Kuchta, Martin Michl, David Počta
25. Martin Michl
2. 4. 13 20:45 BECH Spajta 1905 Mystique Dynamo CF 2. 0:3 (0:2)
Rychlé utkání s přesnými přihrávkami, které rozhodlo zranění domácího hráče a hosté to trestali výhrou. Zdeněk Ryvol, Milan Prekop
Spajta 1905 Mystique Dynamo CF
Jakub Stankovič – Jaroslav Kopa, Michal Krejča, Robert Kuchta, David Počta, Lukáš Zeman vs Zdeněk Půta – Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový
26. Jakub Burian
29. Michal Burda
53. Jan Lenz
16. Michal Burda
26. 3. 13 20:45 BECH Důchodci Spajta 1905 1. 0:6 k.
Domácí tým nastoupil k zápasu pouze ve 4 hráčích v poli a tento počet se po celý zápas nezměnil. Soupeř si proto mohl dovolit zápas odehrát na 1/2plynu a i přesto vedl ve 24´min. 0:3. Pak ovšem šťastným gólem vrátil do zápasu domácí útočník č.16. Ve 2.polovině dokonce domácí snížili na 4:5, ale pak přišla gólová smršť hostí, kteří nakonec zaslouženě zvítězili 5:10. Kohout