Rozpis pískání, 4. liga, skupina C

Fugas CF A

St 11.9. 19:00 Pražačka P2
St 11.9. 19:00 Pražačka P1
St 11.9. 19:00 Pražačka P3
St 11.9. 20:15 Pražačka P1
St 11.9. 20:15 Pražačka P2
St 11.9. 20:15 Pražačka P3

Kehar Club FC

Pa 11.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 11.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Čt 14.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 14.11. 20:15 Pražačka P3
Út 19.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 19.11. 19:30 Mikulova MIKU4

Kings FC

St 9.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 9.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 16.10. 17:45 Hrabákova HRAB1
St 16.10. 19:00 Hrabákova HRAB1
Po 18.11. 19:00 Pražačka P2
Po 18.11. 20:15 Pražačka P2

Pašáci

Pa 20.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 20.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 20.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 4.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 4.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 4.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Ramutant CF

Čt 12.9. 18:15 Aritma ARIT
Čt 12.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 24.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 24.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 14.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 14.11. 19:30 Aritma ARIT

Kumpáni

St 4.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 4.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 4.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 4.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 4.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 4.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Deportivo Estudiantil FC A

St 4.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 4.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 16.10. 17:00 Děkanka DEKAN
St 16.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 28.10. 18:45 Záběhlice ZABEH
Po 28.10. 20:00 Záběhlice ZABEH

Inter Bubeneč

Po 9.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 9.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 9.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 12.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 12.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 12.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Kříženeček

Út 17.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 17.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 17.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 30.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 30.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 30.9. 20:45 Mikulova MIKU2

Medvídkova tlapička

Po 30.9. 17:45 Hrabákova HRAB3
Po 30.9. 19:00 Hrabákova HRAB3
Po 21.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 21.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
Pa 29.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 29.11. 19:15 Zákostelní ZAK

Pozdní sběr II

Po 23.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 23.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 23.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 28.10. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 28.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 28.10. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Celtic Prague FC

Po 30.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 30.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 21.10. 17:00 Aritma ARIT
Po 21.10. 18:15 Aritma ARIT
Po 2.12. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 2.12. 20:15 Meteor 8 METE1