Seznam týmů, 4. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Ramutant CF červená, žluto-zelená
Pozdní sběr II fialová, bílá
Pašáci modrá
Medvídkova tlapička modrá, bílá
Kumpáni oranžovo-bílá, červená
Kříženeček oranžová, zelená
Kings FC žlutá
Kehar Club FC žlutá, černá
Inter Bubeneč fialová, bílá
Fugas CF A zeleno-černá, oranžová
Deportivo Estudiantil FC A bílá, světle modrá
Celtic Prague FC zelená, bílá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Kehar Club FCKumpáni Po 25.3. 19:45 HRAB3
Inter BubenečMedvídkova tlapička St 27.3. 19:30 MIKU1
Kings FCKříženeček St 27.3. 20:45 NOVOB
Deportivo Estudiantil FC APozdní sběr II Čt 28.3. 19:00 P2
Celtic Prague FCRamutant CF Čt 28.3. 20:15 ZABEH
Fugas CF APašáci Čt 28.3. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
KumpániKings FC St 3.4. 19:00 P2
Medvídkova tlapičkaKehar Club FC St 3.4. 19:30 MIKU1
Ramutant CFKříženeček St 3.4. 20:45 NOVOB
Celtic Prague FCDeportivo Estudiantil FC A Čt 4.4. 20:15 ZABEH
Pozdní sběr IIFugas CF A Čt 4.4. 20:30 ZAK
PašáciInter Bubeneč Čt 4.4. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kings FCMedvídkova tlapička St 10.4. 19:30 MIKU1
Inter BubenečPozdní sběr II St 10.4. 19:30 MIKU4
KříženečekKumpáni St 10.4. 20:45 NOVOB
Deportivo Estudiantil FC ARamutant CF Čt 11.4. 19:30 ARIT
Fugas CF ACeltic Prague FC Čt 11.4. 20:30 ZAK
Kehar Club FCPašáci Čt 11.4. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pozdní sběr IIKehar Club FC Po 15.4. 19:00 P3
Medvídkova tlapičkaKříženeček St 17.4. 19:30 MIKU2
Ramutant CFKumpáni St 17.4. 20:15 P3
Celtic Prague FCInter Bubeneč Čt 18.4. 20:15 ZABEH
Deportivo Estudiantil FC AFugas CF A Čt 18.4. 20:30 ZAK
PašáciKings FC Čt 18.4. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
KumpániMedvídkova tlapička St 24.4. 19:30 MIKU1
Kings FCPozdní sběr II St 24.4. 20:15 P1
KříženečekPašáci St 24.4. 20:45 NOVOB
Inter BubenečDeportivo Estudiantil FC A Čt 25.4. 19:30 ARIT
Kehar Club FCCeltic Prague FC Čt 25.4. 20:15 ZABEH
Fugas CF ARamutant CF Čt 25.4. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Ramutant CFMedvídkova tlapička St 1.5. 19:30 MIKU2
Pozdní sběr IIKříženeček St 1.5. 20:45 NOVOB
Deportivo Estudiantil FC AKehar Club FC Čt 2.5. 20:15 P3
Celtic Prague FCKings FC Čt 2.5. 20:15 ZABEH
PašáciKumpáni Čt 2.5. 20:45 MIKU1
Fugas CF AInter Bubeneč Čt 9.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
KumpániPozdní sběr II St 15.5. 19:15 SCBEC
Inter BubenečRamutant CF St 15.5. 19:15 DOLME
Medvídkova tlapičkaPašáci St 15.5. 19:30 MIKU1
KříženečekCeltic Prague FC St 15.5. 20:45 NOVOB
Kings FCDeportivo Estudiantil FC A Čt 16.5. 19:00 P3
Kehar Club FCFugas CF A Čt 16.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Pozdní sběr IIMedvídkova tlapička St 22.5. 19:30 MIKU2
Deportivo Estudiantil FC AKříženeček St 22.5. 20:45 NOVOB
Inter BubenečKehar Club FC Čt 23.5. 19:30 DEKAN
Celtic Prague FCKumpáni Čt 23.5. 20:15 ZABEH
Fugas CF AKings FC Čt 23.5. 20:30 ZAK
Ramutant CFPašáci Čt 23.5. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kehar Club FCRamutant CF Po 27.5. 20:15 P3
Medvídkova tlapičkaCeltic Prague FC St 29.5. 19:30 MIKU2
Kings FCInter Bubeneč St 29.5. 19:30 MIKU4
KříženečekFugas CF A St 29.5. 20:45 NOVOB
KumpániDeportivo Estudiantil FC A Čt 30.5. 20:30 ZAK
PašáciPozdní sběr II Čt 30.5. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kehar Club FCKings FC Po 10.6. 20:00 TEMPO
Ramutant CFPozdní sběr II St 12.6. 19:00 P3
Deportivo Estudiantil FC AMedvídkova tlapička St 12.6. 19:30 MIKU2
Inter BubenečKříženeček St 12.6. 20:45 NOVOB
Celtic Prague FCPašáci Čt 13.6. 20:15 ZABEH
Fugas CF AKumpáni Čt 13.6. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Pozdní sběr IICeltic Prague FC Čt 20.6. 19:00 ZABEH
Medvídkova tlapičkaFugas CF A Čt 20.6. 19:15 ZAK
PašáciDeportivo Estudiantil FC A Čt 20.6. 19:30 MIKU1
KumpániInter Bubeneč Čt 20.6. 19:30 MIKU3
KříženečekKehar Club FC Čt 20.6. 19:30 BECH
Kings FCRamutant CF Čt 20.6. 19:30 MIKU2