Rozpis pískání, 4. liga, skupina D

Améby AFC A

Ne 21.4. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 21.4. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 28.4. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 28.4. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 19.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 19.5. 20:00 Mikulova MIKU4

Hell´s boys

Ne 21.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 21.4. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 19.5. 13:45 Pražačka P2
Ne 19.5. 15:00 Pražačka P2
Ne 26.5. 13:45 Pražačka P2
Ne 26.5. 15:00 Pražačka P2

Oratoř Kobylisy

Po 6.5. 19:00 Pražačka P2
Po 6.5. 20:15 Pražačka P2
Po 13.5. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 13.5. 19:45 Hrabákova HRAB2
Po 3.6. 19:00 Pražačka P1
Po 3.6. 20:15 Pražačka P1

PAPE Dejvice

St 24.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 24.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 24.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 28.4. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 28.4. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 28.4. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Real Prd

Ne 28.4. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 28.4. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 28.4. 17:30 Děkanka DEKAN
Po 29.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 29.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 29.4. 20:45 Mikulova MIKU4

Sklenářka FC

Po 25.3. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 25.3. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 25.3. 20:30 Štěrboholy STER3
St 1.5. 18:15 Mikulova MIKU1
St 1.5. 19:30 Mikulova MIKU1
St 1.5. 20:45 Mikulova MIKU1

Torpedo Ohrobec SKA

Po 25.3. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 25.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 2.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 2.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 8.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 8.4. 18:15 Děkanka DEKAN

Démoni

Po 25.3. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 25.3. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 25.3. 20:45 Mikulova MIKU1
Ne 21.4. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 21.4. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 21.4. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Gumídci Méďové FC

Čt 28.3. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 28.3. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 28.3. 20:45 Mikulova MIKU1
So 27.4. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 27.4. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 27.4. 12:30 Kbely Spartak KBELY

Polární záře

Ne 7.4. 17:30 Aritma ARIT
Ne 7.4. 18:45 Aritma ARIT
Ne 14.4. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 14.4. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 5.5. 11:15 Pražačka P1
Ne 5.5. 12:30 Pražačka P1

Restaurace U Pecků B

Po 29.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Po 29.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 6.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 6.5. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 7.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 7.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Hodkovičky United FC

St 10.4. 18:15 Mikulova MIKU2
St 10.4. 19:30 Mikulova MIKU2
St 10.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Ne 28.4. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 28.4. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 28.4. 15:00 Hanspaulka HANSP