Rozpis pískání, 4. liga, skupina D

Améby AFC A

So 21.9. 08:45 Pražačka P1
So 21.9. 10:00 Pražačka P1
So 21.9. 11:15 Pražačka P1
Po 30.9. 18:15 Aritma ARIT
Po 30.9. 19:30 Aritma ARIT
Po 30.9. 20:45 Aritma ARIT

Hell´s boys

St 25.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 25.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 25.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 28.10. 15:00 Pražačka P2
Po 28.10. 16:15 Pražačka P2
Po 28.10. 17:30 Pražačka P2

Oratoř Kobylisy

Út 24.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 24.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 22.10. 19:00 Pražačka P2
Út 22.10. 20:15 Pražačka P2
Út 19.11. 17:30 Hrabákova HRAB1
Út 19.11. 18:45 Hrabákova HRAB1

PAPE Dejvice

Pa 11.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 11.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 14.10. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Po 14.10. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 18.11. 18:15 Aritma ARIT
Po 18.11. 19:30 Aritma ARIT

Real Prd

Čt 26.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 26.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Ne 20.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 20.10. 20:00 Pražačka P2
Ne 17.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 17.11. 20:00 Pražačka P3

Sklenářka FC

Čt 3.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 3.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 3.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 28.10. 17:30 Mikulova MIKU2
Po 28.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Po 28.10. 20:00 Mikulova MIKU2

Torpedo Ohrobec SKA

Pa 11.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 11.10. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 28.10. 18:45 Zákostelní ZAK
Po 28.10. 20:00 Zákostelní ZAK

Démoni

Po 9.9. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 9.9. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 9.9. 20:30 Štěrboholy STER2
St 6.11. 17:30 Aritma ARIT
St 6.11. 18:45 Aritma ARIT
St 6.11. 20:00 Aritma ARIT

Gumídci Méďové FC

Čt 5.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 5.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 5.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 4.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 4.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 4.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Polární záře

St 4.9. 19:00 Pražačka P3
St 4.9. 20:15 Pražačka P3
Ne 6.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 6.10. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 3.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 3.11. 17:30 Pražačka P2

Restaurace U Pecků B

Pa 27.9. 18:00 Pražačka P1
Pa 27.9. 19:15 Pražačka P1
Po 7.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 7.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 26.11. 19:00 Motorlet MOTO2
Út 26.11. 20:15 Motorlet MOTO2

Hodkovičky United FC

Po 30.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 30.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 14.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 14.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 2.12. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 2.12. 20:15 Motorlet MOTO1