Seznam týmů, 4. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Sklenářka FC červená, vínová
Hodkovičky United FC světle modrá, žlutá
Hell´s boys oranžová, černá
Améby AFC A červeno-černá, bílá
Gumídci Méďové FC vínová, zelená
Torpedo Ohrobec SKA bílo-oranžová, oranžová
Démoni zelená
PAPE Dejvice červená, světle modrá
Restaurace U Pecků B fialová, červená
Oratoř Kobylisy světle modrá, tmavě modrá
Real Prd světle modrá, bílá
Polární záře zeleno-černá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Gumídci Méďové FCRestaurace U Pecků B St 27.3. 20:15 P2
Hell´s boysPAPE Dejvice Pa 29.3. 18:00 ZAK
Améby AFC ADémoni Pa 29.3. 19:30 DEKAN
Sklenářka FCTorpedo Ohrobec SKA Pa 29.3. 19:30 BECH
Hodkovičky United FCPolární záře Po 1.4. 18:45 TEMPO
Oratoř KobylisyReal Prd Pa 26.4. 18:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků BHell´s boys Pa 5.4. 18:00 ZAK
Torpedo Ohrobec SKAReal Prd Pa 5.4. 18:15 NOVOB
DémoniGumídci Méďové FC Pa 5.4. 19:00 TEMPO
Polární zářeOratoř Kobylisy Pa 5.4. 19:15 P3
Sklenářka FCAméby AFC A Pa 5.4. 19:30 BECH
PAPE DejviceHodkovičky United FC Pa 5.4. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Hell´s boysDémoni Pa 12.4. 18:00 ZAK
Real PrdPolární záře Pa 12.4. 18:15 NOVOB
Améby AFC ATorpedo Ohrobec SKA Pa 12.4. 19:15 P3
Oratoř KobylisyPAPE Dejvice Pa 12.4. 19:30 HANSP
Gumídci Méďové FCSklenářka FC Pa 12.4. 19:30 BECH
Hodkovičky United FCRestaurace U Pecků B Pa 12.4. 20:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků BOratoř Kobylisy St 17.4. 20:30 SCBEC
DémoniHodkovičky United FC Pa 19.4. 17:45 TEMPO
Torpedo Ohrobec SKAPolární záře Pa 19.4. 19:15 P3
Sklenářka FCHell´s boys Pa 19.4. 19:30 BECH
PAPE DejviceReal Prd Pa 19.4. 19:30 HANSP
Améby AFC AGumídci Méďové FC Pa 19.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Hell´s boysAméby AFC A Pa 26.4. 18:00 ZAK
Real PrdRestaurace U Pecků B Pa 3.5. 18:15 NOVOB
Gumídci Méďové FCTorpedo Ohrobec SKA Pa 3.5. 19:15 P3
Polární zářePAPE Dejvice Pa 3.5. 19:30 HANSP
Hodkovičky United FCSklenářka FC Pa 3.5. 19:30 BECH
Oratoř KobylisyDémoni Pa 3.5. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo Ohrobec SKAPAPE Dejvice Pa 26.4. 19:30 HANSP
Gumídci Méďové FCHell´s boys Pa 10.5. 18:00 ZAK
DémoniReal Prd Pa 10.5. 18:15 NOVOB
Restaurace U Pecků BPolární záře Pa 10.5. 19:15 P1
Sklenářka FCOratoř Kobylisy Pa 10.5. 19:30 BECH
Améby AFC AHodkovičky United FC Ne 12.5. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Hell´s boysTorpedo Ohrobec SKA Pa 17.5. 18:00 ZAK
Real PrdSklenářka FC Pa 17.5. 18:15 NOVOB
Oratoř KobylisyAméby AFC A Pa 17.5. 19:15 SCBEC
PAPE DejviceRestaurace U Pecků B Pa 17.5. 19:30 HANSP
Polární zářeDémoni Pa 17.5. 20:45 HANSP
Hodkovičky United FCGumídci Méďové FC Pa 17.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo Ohrobec SKARestaurace U Pecků B St 22.5. 20:15 P1
Améby AFC AReal Prd Pa 24.5. 18:15 NOVOB
Hell´s boysHodkovičky United FC Pa 24.5. 19:00 TEMPO
Gumídci Méďové FCOratoř Kobylisy Pa 24.5. 19:15 P3
Sklenářka FCPolární záře Pa 24.5. 19:30 BECH
DémoniPAPE Dejvice Pa 24.5. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Hodkovičky United FCTorpedo Ohrobec SKA Pa 31.5. 17:45 TEMPO
Oratoř KobylisyHell´s boys Pa 31.5. 18:00 ZAK
Real PrdGumídci Méďové FC Pa 31.5. 18:15 NOVOB
PAPE DejviceSklenářka FC Pa 31.5. 19:30 HANSP
Polární zářeAméby AFC A Pa 31.5. 19:30 DEKAN
Restaurace U Pecků BDémoni Pa 14.6. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Hodkovičky United FCOratoř Kobylisy Pa 7.6. 17:45 TEMPO
Hell´s boysReal Prd Pa 7.6. 18:00 ZAK
Gumídci Méďové FCPolární záře Pa 7.6. 19:30 PRKOP
Améby AFC APAPE Dejvice Pa 7.6. 19:30 HANSP
Sklenářka FCRestaurace U Pecků B Pa 7.6. 19:30 BECH
Torpedo Ohrobec SKADémoni Pa 7.6. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků BAméby AFC A Pa 21.6. 18:00 P3
Polární zářeHell´s boys Pa 21.6. 18:00 ZAK
Oratoř KobylisyTorpedo Ohrobec SKA Pa 21.6. 18:00 P2
DémoniSklenářka FC Pa 21.6. 18:15 BECH
PAPE DejviceGumídci Méďové FC Pa 21.6. 18:15 DEKAN
Real PrdHodkovičky United FC Pa 21.6. 18:15 NOVOB