Rozpis pískání, 4. liga, skupina E

Sananim FC A

Ne 7.4. 14:15 Hamr Braník HABR
Ne 7.4. 15:30 Hamr Braník HABR
Ne 7.4. 16:45 Hamr Braník HABR
Ne 26.5. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 26.5. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 26.5. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB

Dejvický expres

Ne 5.5. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 5.5. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 5.5. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 9.6. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 9.6. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 9.6. 20:00 Mikulova MIKU3

Gente - Yeti FC

So 30.3. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 30.3. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 30.3. 12:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 2.6. 10:00 Pražačka P1
Ne 2.6. 11:15 Pražačka P1
Ne 2.6. 12:30 Pražačka P1

Tycho de Brahe FC A

Ne 14.4. 10:00 Pražačka P3
Ne 14.4. 11:15 Pražačka P3
Ne 14.4. 12:30 Pražačka P3
Ne 28.4. 10:00 Pražačka P3
Ne 28.4. 11:15 Pražačka P3
Ne 28.4. 12:30 Pražačka P3

Hustec

Ne 28.4. 16:15 Pražačka P3
Ne 28.4. 17:30 Pražačka P3
Ne 5.5. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 5.5. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 26.5. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 26.5. 17:30 Děkanka DEKAN

SAS fans

Ne 14.4. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 14.4. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 12.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 12.5. 20:00 Mikulova MIKU4

Ross Crock

Ne 21.4. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 21.4. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 5.5. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 5.5. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 12.5. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 12.5. 20:00 Mikulova MIKU3

Tus Pelotas

Ne 5.5. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 5.5. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 5.5. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 2.6. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 2.6. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 2.6. 18:45 Záběhlice ZABEH

Hosthunters

Ne 28.4. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 28.4. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 5.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 5.5. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 12.5. 17:30 Aritma ARIT
Ne 12.5. 18:45 Aritma ARIT

Dynamo UK

Ne 21.4. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 21.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 5.5. 16:15 Pražačka P3
Ne 5.5. 17:30 Pražačka P3
Ne 26.5. 18:45 Pražačka P1
Ne 26.5. 20:00 Pražačka P1

Torpedo Barrandov

Ne 5.5. 18:45 Pražačka P1
Ne 5.5. 20:00 Pražačka P1
Ne 2.6. 18:45 Pražačka P3
Ne 2.6. 20:00 Pražačka P3

La Oliva FC

Ne 14.4. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 14.4. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 14.4. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 21.4. 14:15 Hamr Braník HABR
Ne 21.4. 15:30 Hamr Braník HABR
Ne 21.4. 16:45 Hamr Braník HABR