Seznam týmů, 4. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Tycho de Brahe FC A bílá, růžová
Tus Pelotas modrá, oranžová
Hosthunters oranžová, modro-černá
Torpedo Barrandov bílá
SAS fans světle modrá, bílá
Sananim FC A červeno-černá, bílá
Ross Crock oranžovo-šedá, šedo-oranžová
La Oliva FC zelená, bílá
Hustec bílá, červená
Gente - Yeti FC modrá, oranžová
Dynamo UK žlutá, bílá
Dejvický expres bílá, rudá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Ross CrockSananim FC A So 6.4. 10:00 P2
HustecTorpedo Barrandov So 6.4. 10:00 BECH
La Oliva FCSAS fans So 6.4. 12:30 BECH
Gente - Yeti FCHosthunters So 6.4. 12:30 P1
Dejvický expresTycho de Brahe FC A So 6.4. 15:00 HANSP
Dynamo UKTus Pelotas Ne 7.4. 11:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe FC ASananim FC A So 13.4. 10:00 TEMPO
HosthuntersHustec So 13.4. 11:15 BECH
Torpedo BarrandovLa Oliva FC So 13.4. 12:30 TEMPO
SAS fansRoss Crock So 13.4. 12:30 P1
Dejvický expresDynamo UK So 13.4. 13:45 HANSP
Tus PelotasGente - Yeti FC Ne 14.4. 11:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sananim FC ASAS fans So 20.4. 10:00 P2
Dynamo UKTycho de Brahe FC A So 20.4. 10:00 TEMPO
Ross CrockTorpedo Barrandov So 20.4. 12:30 NOVOB
La Oliva FCHosthunters So 20.4. 12:30 BECH
Gente - Yeti FCDejvický expres So 20.4. 15:00 HANSP
HustecTus Pelotas Ne 21.4. 11:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe FC ASAS fans So 27.4. 10:00 TEMPO
Torpedo BarrandovSananim FC A So 27.4. 11:15 TEMPO
HosthuntersRoss Crock So 27.4. 13:45 ZAK
Dejvický expresHustec So 27.4. 15:00 HANSP
Dynamo UKGente - Yeti FC Ne 28.4. 11:15 P2
Tus PelotasLa Oliva FC Ne 28.4. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sananim FC AHosthunters So 11.5. 10:00 P2
Gente - Yeti FCTycho de Brahe FC A So 11.5. 10:00 TEMPO
SAS fansTorpedo Barrandov So 11.5. 12:30 NOVOB
Ross CrockTus Pelotas So 11.5. 12:30 BECH
La Oliva FCDejvický expres So 11.5. 15:00 HANSP
HustecDynamo UK Ne 12.5. 11:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe FC ATorpedo Barrandov So 18.5. 10:00 TEMPO
HosthuntersSAS fans So 18.5. 12:30 BECH
Dejvický expresRoss Crock So 18.5. 15:00 HANSP
Gente - Yeti FCHustec Ne 19.5. 11:15 P2
Tus PelotasSananim FC A Ne 19.5. 11:15 TEMPO
Dynamo UKLa Oliva FC Ne 19.5. 12:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
HustecTycho de Brahe FC A So 25.5. 10:00 TEMPO
Torpedo BarrandovHosthunters So 25.5. 12:30 BECH
SAS fansTus Pelotas So 25.5. 12:30 P1
Ross CrockDynamo UK So 25.5. 12:30 ZAK
Sananim FC ADejvický expres So 25.5. 15:00 HANSP
La Oliva FCGente - Yeti FC Ne 26.5. 10:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe FC AHosthunters So 1.6. 10:00 TEMPO
Gente - Yeti FCRoss Crock So 1.6. 12:30 P1
Tus PelotasTorpedo Barrandov So 1.6. 12:30 TEMPO
Dejvický expresSAS fans So 1.6. 15:00 HANSP
Dynamo UKSananim FC A Ne 2.6. 11:15 P2
HustecLa Oliva FC Ne 2.6. 16:45 HABR
Utkání Datum Čas Hřiště
Ross CrockHustec So 8.6. 10:00 P2
La Oliva FCTycho de Brahe FC A So 8.6. 10:00 TEMPO
HosthuntersTus Pelotas So 8.6. 12:30 BECH
SAS fansDynamo UK So 8.6. 12:30 P1
Torpedo BarrandovDejvický expres So 8.6. 13:45 HANSP
Sananim FC AGente - Yeti FC Ne 9.6. 12:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Dejvický expresHosthunters So 4.5. 13:45 HANSP
Gente - Yeti FCSAS fans So 15.6. 08:45 DEKAN
HustecSananim FC A So 15.6. 10:00 ZABEH
Tycho de Brahe FC ATus Pelotas So 15.6. 10:00 TEMPO
Dynamo UKTorpedo Barrandov So 15.6. 11:15 STOD
La Oliva FCRoss Crock So 15.6. 13:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Sananim FC ALa Oliva FC So 22.6. 10:45 DEKAN
Tus PelotasDejvický expres So 22.6. 11:15 P3
HosthuntersDynamo UK So 22.6. 11:15 P2
Torpedo BarrandovGente - Yeti FC So 22.6. 11:15 P1
SAS fansHustec So 22.6. 11:15 HOSTI
Ross CrockTycho de Brahe FC A So 22.6. 11:15 TEMPO