Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 22.6.13 | 11:15 | P1 | Torpedo Barrandov Gente - Yeti FC | 11. | 7:1 |
So 15.6.13 | 08:45 | DEKAN | Gente - Yeti FC SAS fans | 10. | 1:2 |
Ne 9.6.13 | 12:30 | P2 | Sananim FC A Gente - Yeti FC | 9. | 3:4 |
So 1.6.13 | 12:30 | P1 | Gente - Yeti FC Ross Crock | 8. | 0:1 |
Ne 26.5.13 | 10:00 | HANSP | La Oliva FC Gente - Yeti FC | 7. | 3:1 |
Ne 19.5.13 | 11:15 | P2 | Gente - Yeti FC Hustec | 6. | 3:1 |
So 11.5.13 | 10:00 | TEMPO | Gente - Yeti FC Tycho de Brahe FC A | 5. | 8:2 |
Ne 28.4.13 | 11:15 | P2 | Dynamo UK Gente - Yeti FC | 4. | 0:0 |
So 20.4.13 | 15:00 | HANSP | Gente - Yeti FC Dejvický expres | 3. | 1:3 |
Ne 14.4.13 | 11:15 | TEMPO | Tus Pelotas Gente - Yeti FC | 2. | 0:4 |
So 6.4.13 | 12:30 | P1 | Gente - Yeti FC Hosthunters | 1. | 0:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | La Oliva FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 57:22 | 19 |
2. | Dejvický expres | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:25 | 15 |
3. | Dynamo UK | 11 | 7 | 1 | 3 | 31:23 | 15 |
4. | Ross Crock | 11 | 7 | 0 | 4 | 34:30 | 14 |
5. | Hosthunters | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:30 | 12 |
6. | SAS fans | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:40 | 10 |
7. | Hustec | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:24 | 9 |
8. | Gente - Yeti FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:29 | 9 |
9. | Sananim FC A | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:28 | 8 |
10. | Tus Pelotas | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:42 | 8 |
11. | Torpedo Barrandov | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:38 | 6 |
12. | Tycho de Brahe FC A | 11 | 2 | 1 | 8 | 17:47 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 30.3.13 | 10:00 | KBELY | A - klub 90 Přezletice SK RSC (HL5G) |
So 30.3.13 | 11:15 | KBELY | Hilton Prague Prtzalona C.F. (HL8K) |
So 30.3.13 | 12:30 | KBELY | FC Praha 07 Kbelské vosy B (HL7I) |
Ne 2.6.13 | 10:00 | P1 | Glebus United Nations Los Niňos M.B. (HL8M) |
Ne 2.6.13 | 11:15 | P1 | Mal Wall FC Vozovna Hloubětín A (HL8M) |
Ne 2.6.13 | 12:30 | P1 | Horst 1.FC Youngsters FC (HL6L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Lukáš | 7 | 6 |
Bezděka Stanislav | 9 | 1 |
Doskočil Jan | 10 | 0 |
Hejný Martin | 1 | 0 |
Hladík Petr | 11 | 0 |
Kolařík Tomáš | 10 | 0 |
Maršík Vojtěch | 9 | 1 |
Ondruško Martin | 2 | 2 |
Panchártek Radek | 7 | 1 |
Šámal Zbyněk | 11 | 5 |
Šámal Zbyněk | 11 | 3 |
Škoty Michal | 4 | 0 |
Zálicha Patrik | 9 | 4 |