Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 22.6.13 | 10:45 | DEKAN | Sananim FC A La Oliva FC | 11. | 2:7 |
So 15.6.13 | 10:00 | ZABEH | Hustec Sananim FC A | 10. | 1:1 |
Ne 9.6.13 | 12:30 | P2 | Sananim FC A Gente - Yeti FC | 9. | 3:4 |
Ne 2.6.13 | 11:15 | P2 | Dynamo UK Sananim FC A | 8. | 3:1 |
So 25.5.13 | 15:00 | HANSP | Sananim FC A Dejvický expres | 7. | 2:4 |
Ne 19.5.13 | 11:15 | TEMPO | Tus Pelotas Sananim FC A | 6. | 4:1 |
So 11.5.13 | 10:00 | P2 | Sananim FC A Hosthunters | 5. | 0:1 |
So 27.4.13 | 11:15 | TEMPO | Torpedo Barrandov Sananim FC A | 4. | 2:6 |
So 20.4.13 | 10:00 | P2 | Sananim FC A SAS fans | 3. | 2:0 |
So 13.4.13 | 10:00 | TEMPO | Tycho de Brahe FC A Sananim FC A | 2. | 1:1 |
So 6.4.13 | 10:00 | P2 | Ross Crock Sananim FC A | 1. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | La Oliva FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 57:22 | 19 |
2. | Dejvický expres | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:25 | 15 |
3. | Dynamo UK | 11 | 7 | 1 | 3 | 31:23 | 15 |
4. | Ross Crock | 11 | 7 | 0 | 4 | 34:30 | 14 |
5. | Hosthunters | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:30 | 12 |
6. | SAS fans | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:40 | 10 |
7. | Hustec | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:24 | 9 |
8. | Gente - Yeti FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:29 | 9 |
9. | Sananim FC A | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:28 | 8 |
10. | Tus Pelotas | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:42 | 8 |
11. | Torpedo Barrandov | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:38 | 6 |
12. | Tycho de Brahe FC A | 11 | 2 | 1 | 8 | 17:47 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 7.4.13 | 14:15 | zzHABR | Petrovice A Dýně AC A (HL6I) |
Ne 7.4.13 | 15:30 | zzHABR | Pragsterdamn Forejt FC (HL8Q) |
Ne 7.4.13 | 16:45 | zzHABR | Bloodz Bratři v lihu FC (HL8N) |
Ne 26.5.13 | 17:30 | zzNOVOB | Kapr tým 86 A Alej FK A (HL3D) |
Ne 26.5.13 | 18:45 | zzNOVOB | Red Leads La Famiglia (HL8Q) |
Ne 26.5.13 | 20:00 | zzNOVOB | Bamboocha City Sokol V.-Notorax A (HL5I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda René | 9 | 2 |
Černý Karel | 5 | 0 |
Chrudimský Tomáš | 10 | 0 |
Dojava Tomáš | 11 | 2 |
Dudla Václav | 3 | 2 |
Kacovský Jiří | 11 | 5 |
Markvart Miloš | 1 | 0 |
Motúz Martin | 11 | 2 |
Ptáček Jiří | 7 | 2 |
Šebestík Radim | 11 | 8 |