Seznam týmů, 4. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Veleslavín Viktoria modro-bílá, červeno-žlutá
Šrot FC bílá
Sokol Vysočany B černá, zelená
S.T.R.U.P. zeleno-černá, tmavě modrá
Rokoska modrá, červená
Kliďas FC červená, modrá
R.I.P. A černo-červená, bílá
Jednota Košík žlutá, červená
Farkáň 92 1.FC červeno-bílá
Bum bar PV B bílo-oranžová, červeno-černá
Bohemia Roztyly modro-černá, žlutá
Atomovej brouk B žluto-černá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Jednota KošíkRokoska Ne 7.4. 14:45 BECH
R.I.P. AKliďas FC Ne 7.4. 16:15 P2
Farkáň 92 1.FCS.T.R.U.P. Ne 7.4. 17:30 MIKU1
Bum bar PV BSokol Vysočany B Ne 7.4. 17:30 ZAK
Bohemia RoztylyŠrot FC Ne 7.4. 18:45 TEMPO
Atomovej brouk BVeleslavín Viktoria Ne 7.4. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Šrot FCBum bar PV B Ne 14.4. 13:45 P1
Sokol Vysočany BFarkáň 92 1.FC Ne 14.4. 17:30 ZAK
S.T.R.U.P.Jednota Košík Ne 14.4. 17:30 MIKU1
Veleslavín ViktoriaKliďas FC Ne 14.4. 17:30 ZABEH
Atomovej brouk BBohemia Roztyly Ne 14.4. 18:45 P1
RokoskaR.I.P. A Ne 14.4. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Farkáň 92 1.FCŠrot FC Ne 21.4. 13:45 P1
Jednota KošíkSokol Vysočany B Ne 21.4. 16:00 BECH
R.I.P. AS.T.R.U.P. Ne 21.4. 17:30 MIKU2
Kliďas FCRokoska Ne 21.4. 18:45 MIKU4
Bum bar PV BAtomovej brouk B Ne 21.4. 18:45 P1
Bohemia RoztylyVeleslavín Viktoria Ne 21.4. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Šrot FCJednota Košík Ne 28.4. 13:45 P1
Sokol Vysočany BR.I.P. A Ne 28.4. 17:30 ZAK
S.T.R.U.P.Kliďas FC Ne 28.4. 17:30 MIKU2
Veleslavín ViktoriaRokoska Ne 28.4. 17:30 ZABEH
Bohemia RoztylyBum bar PV B Ne 28.4. 18:45 TEMPO
Atomovej brouk BFarkáň 92 1.FC Ne 28.4. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
R.I.P. AŠrot FC Ne 5.5. 13:45 P1
RokoskaS.T.R.U.P. Ne 5.5. 17:30 MIKU1
Kliďas FCSokol Vysočany B Ne 5.5. 17:30 ZAK
Bum bar PV BVeleslavín Viktoria Ne 5.5. 17:30 ZABEH
Farkáň 92 1.FCBohemia Roztyly Ne 5.5. 18:45 TEMPO
Jednota KošíkAtomovej brouk B Ne 12.5. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Šrot FCKliďas FC Ne 19.5. 13:45 P1
Bum bar PV BFarkáň 92 1.FC Ne 19.5. 17:30 P2
Sokol Vysočany BRokoska Ne 19.5. 17:30 ZAK
Veleslavín ViktoriaS.T.R.U.P. Ne 19.5. 17:30 ZABEH
Bohemia RoztylyJednota Košík Ne 19.5. 18:45 TEMPO
Atomovej brouk BR.I.P. A Ne 19.5. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
RokoskaŠrot FC Ne 26.5. 13:45 P1
Jednota KošíkBum bar PV B Ne 26.5. 16:00 BECH
S.T.R.U.P.Sokol Vysočany B Ne 26.5. 17:30 MIKU2
Farkáň 92 1.FCVeleslavín Viktoria Ne 26.5. 17:30 ZABEH
Kliďas FCAtomovej brouk B Ne 26.5. 18:45 P1
R.I.P. ABohemia Roztyly Ne 26.5. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Šrot FCS.T.R.U.P. Ne 2.6. 13:45 P1
Farkáň 92 1.FCJednota Košík Ne 2.6. 16:00 BECH
Bum bar PV BR.I.P. A Ne 2.6. 17:30 ZAK
Veleslavín ViktoriaSokol Vysočany B Ne 2.6. 17:30 ZABEH
Bohemia RoztylyKliďas FC Ne 2.6. 18:45 TEMPO
Atomovej brouk BRokoska Ne 2.6. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Jednota KošíkVeleslavín Viktoria Ne 9.6. 16:00 BECH
Sokol Vysočany BŠrot FC Ne 9.6. 17:30 ZAK
S.T.R.U.P.Atomovej brouk B Ne 9.6. 17:30 MIKU1
RokoskaBohemia Roztyly Ne 9.6. 18:45 TEMPO
Kliďas FCBum bar PV B Ne 9.6. 18:45 P3
R.I.P. AFarkáň 92 1.FC Ne 9.6. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bum bar PV BRokoska Ne 16.6. 14:45 BECH
Atomovej brouk BSokol Vysočany B Ne 16.6. 15:00 ZAK
Jednota KošíkR.I.P. A Ne 16.6. 16:00 BECH
Farkáň 92 1.FCKliďas FC Ne 16.6. 18:45 P3
Bohemia RoztylyS.T.R.U.P. Ne 16.6. 18:45 P2
Veleslavín ViktoriaŠrot FC Ne 16.6. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kliďas FCJednota Košík Ne 23.6. 14:45 BECH
Šrot FCAtomovej brouk B Ne 23.6. 15:00 P1
Sokol Vysočany BBohemia Roztyly Ne 23.6. 15:00 ZAK
S.T.R.U.P.Bum bar PV B Ne 23.6. 15:00 MIKU1
RokoskaFarkáň 92 1.FC Ne 23.6. 15:00 MIKU4
R.I.P. AVeleslavín Viktoria Ne 23.6. 15:00 P2