Rozpis pískání, 5. liga, skupina A

Bronx KKK A

Út 26.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 26.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 26.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 15.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 15.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 15.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Orgasmico L.S.D.

Út 16.4. 18:15 Aritma ARIT
Út 16.4. 19:30 Aritma ARIT
Út 16.4. 20:45 Aritma ARIT
St 5.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 5.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 5.6. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

S.F.O.T.

Po 25.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 25.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 15.5. 17:00 Děkanka DEKAN
St 15.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 21.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 21.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Milenium Praha FC

St 27.3. 17:30 Aritma ARIT
St 27.3. 18:45 Aritma ARIT
Čt 16.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 16.5. 20:15 Pražačka P2
Pa 24.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 24.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Erectico TBC

Čt 28.3. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 28.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 17.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 17.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 28.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 28.5. 19:45 Hrabákova HRAB3

Nalejto 1.FC

Pa 29.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 29.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 29.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 22.5. 18:00 Štěrboholy STER3
St 22.5. 19:15 Štěrboholy STER3
St 22.5. 20:30 Štěrboholy STER3

Litrpůl FC

Pa 29.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 29.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 29.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 24.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 24.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 24.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Pražští lvi

Čt 28.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 28.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 28.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 11.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 11.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 11.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Kvantanámo

Út 2.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 2.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 21.5. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 21.5. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Út 4.6. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 4.6. 19:45 Hrabákova HRAB1

Vládci Prahy

St 3.4. 17:30 Aritma ARIT
St 3.4. 18:45 Aritma ARIT
St 3.4. 20:00 Aritma ARIT
St 29.5. 18:00 Štěrboholy STER1
St 29.5. 19:15 Štěrboholy STER1
St 29.5. 20:30 Štěrboholy STER1

Havri Havri

Čt 4.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 4.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 22.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
St 22.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
St 12.6. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 12.6. 19:45 Hrabákova HRAB2

R.I.P. B

Út 9.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 9.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 9.4. 20:45 Mikulova MIKU4
St 5.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 5.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 5.6. 20:15 Záběhlice ZABEH