Pá 29.3.13 17:45 ZABEH Kenguru FC Lockál   (HL8J)
Pá 29.3.13 19:00 ZABEH Nova LFC A Sparta Pankrác   (HL2B)
Pá 29.3.13 20:15 ZABEH Bedna 98 FC Traktor humus A   (HL2B)
St 22.5.13 18:00 STER3 TIP IZOL - Homidlo KK Credit Praha FC   (HL8G)
St 22.5.13 19:15 STER3 Tajfun AC Shooters Morava FC   (HL6C)
St 22.5.13 20:30 STER3 GK Ohradní A Yellow Dildos B   (HL8B)

17. 6. 13 18:15 BECH R.I.P. B Nalejto 1.FC 11. 0:2 (0:0)
Bojovný vyrovnaný zápas až do závěrečných minut. Hosté se gólově prosadili až v úplném závěru utkání a stačilo jim to na dva body.
R.I.P. B Nalejto 1.FC
David Gabriel – Jan Horyna, Lukáš Němec, Vojtěch Patočka, Tomáš Řezáč, David Šiktanc, František Vosecký vs Jiří Pikner – Miroslav Dvořák, Jaroslav Havlín, Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek
58., 59. Jan Přibyl
10. 6. 13 20:15 P3 Nalejto 1.FC Pražští lvi 10. 2:5 (1:3)
Nervózně hrané utkání na obě strany se šťastným koncem pro hosty. Josef Čuda, Martin Těžký
Nalejto 1.FC Pražští lvi
Jiří Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký vs Rudolf Morávek – Tomáš Kőrbler, Michal Majer, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Jiří Uchytil, David Verner
4. Tomáš Kutílek
50. Vojtěch Kliment
2., 10. Tomáš Kőrbler
28. Jiří Uchytil
32. David Verner
59. Michal Majer
3. 6. 13 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Nalejto 1.FC 9. 4:3 (3:2)
Velmi svižné tempo zápasu s šancemi na obou stranách. Hosté po 5 minutách vedli už 0:2, ale do poločasu domácí otočili na 3:2. V 2.půli padla branka na obou stranách.
Orgasmico L.S.D. Nalejto 1.FC
Michal Čížek – Ondřej Čibera, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura vs Jiří Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek
7. Michal Filip
20. Martin Troup
30. Ondřej Kolanda
54. Jakub Vančura
3., 5. Jan Přibyl
50. OG
31. 5. 13 19:30 BECH Nalejto 1.FC Milenium Praha FC 8. 1:2 (1:1)
V utkání to lehce jiskřilo. V koncovce zápasu se už více mluvilo než hrálo. Přesto se hrál solidní fotbal. Tomáš Pernis, Štěpán Čechák
Nalejto 1.FC Milenium Praha FC
Jiří Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek, Tomáš Terynek vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Petrák, Adam Sochor
30. Vojtěch Kliment 8. Tomáš Michalík
52. Adam Sochor
20. 5. 13 20:45 DEKAN Litrpůl FC Nalejto 1.FC 7. 3:4 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém oba týmy sahaly po bodech, ale nakonec se radovali šťastnější hosté. Libor Hruška, Jan Doležel
Litrpůl FC Nalejto 1.FC
Lukáš Kubásek – Karel Horák, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Jan Omasta, Jiří Zach vs Jiří Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek, Tomáš Terynek
11. Karel Horák
32. David Mansfeld
49. Petr Lukeš
23., 52. Aleš Sirotek
33. Jan Přibyl
36. Miroslav Dvořák
17. 5. 13 20:45 BECH Nalejto 1.FC Kvantanámo 6. 9:2 (4:2)
Začátek zápasu patřil hostům, ale pak domácí přepnuli na jiný level a zaslouženě zápas otočili. Jiří Panocha, Karel Černý
Nalejto 1.FC Kvantanámo
Jiří Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek, Tomáš Terynek vs Martin Bartoníček – Petr Čáha, Daniel Doubek, Michal Hudeček, Jakub Jančí, Tomáš Krábek, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert
10. Radek Matoušek
3. 5. 13 20:45 BECH Vládci Prahy Nalejto 1.FC 5. 5:3 (2:1)
Zasloužená výhra domácích. Aleš Šando, Filip Jelínek
Vládci Prahy Nalejto 1.FC
Karel Erben – Tomáš Bábovka, Josef Brandejs, Adam Hlava, Jakub Klíma, Lukáš Lyer, Tomáš Souček, David Sváček, Jan Vosátka vs Jiří Pikner – Jaroslav Berta, Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Tomáš Terynek
10. OG
18. Jakub Klíma
34., 42., 50. Tomáš Souček
7., 44. Tomáš Terynek
37. David Přibyl
26. 4. 13 20:45 BECH Nalejto 1.FC Erectico TBC 4. 2:0 (0:0)
Zápas byl spíš taková překopávaná mezi obouma celky. Změna stavu přišla až ve 2.půli a to ve 41´,kdy hráč domácích vsítil první branku a poté v 51´,kdy tentýž hráč zvyšoval na konečný stav 2:0.
Nalejto 1.FC Erectico TBC
Jiří Pikner – Jaroslav Berta, Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek, Tomáš Terynek vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Aleš Průcha, Karel Růžička, Petr Sokolík, Ivan Soukup
41., 51. Aleš Sirotek
15. 4. 13 20:30 STER2 Bronx KKK A Nalejto 1.FC 3. 2:5 (1:1)
Bojovné utkání, ve kterém vyhrál produktivnější tým.
Bronx KKK A Nalejto 1.FC
Roman Čakurda – Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, David Mathouchanh, Petr Špánek, Miloslav Suchánek, Martin Žižkovský vs Jiří Pikner – Vojtěch Kliment, Martin Kohout, David Přibyl, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek, Tomáš Terynek
20., 43. Martin Žižkovský 28., 33., 50., 58. Tomáš Terynek
58. David Přibyl
9. 4. 13 18:15 BECH Nalejto 1.FC Havri Havri 2. 1:9 (0:2)
Oboustranně bojovné utkání, ve kterém zvítězil fotbalovější tým. Úroveň odpovídala 5.lize. Jiří Kundrata, Antonín Zajíček
Nalejto 1.FC Havri Havri
Jiří Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, Martin Kohout, David Přibyl, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek, Tomáš Terynek vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Šimon Kozák, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Ondřej Stejskal, Viliam Valúch, Martin Vodrážka