Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 19.6.13 | 19:30 | MIKU4 | Lachtánci 1.WC Bratři v triku | 11. | 7:0 |
St 19.6.13 | 19:30 | zzNOVOB | Šachta UK 1.FC Žižkov | 11. | 1:7 |
St 19.6.13 | 19:30 | MIKU3 | Kojots United Cvrčci FC | 11. | 2:1 |
St 19.6.13 | 19:30 | MIKU2 | Kelímci 3.FC TJ Spoje Praha A | 11. | 5:7 |
St 19.6.13 | 19:30 | KBELY | Santovi Sobi Ještěrka | 11. | 6:0 k. |
St 19.6.13 | 19:00 | METE1 | Libčice FC Borcibalona FC B | 11. | 4:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Libčice FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 63:36 | 18 |
2. | 1.FC Žižkov | 11 | 8 | 0 | 3 | 54:31 | 16 |
3. | Kojots United | 11 | 8 | 1 | 2 | 34:24 | 16 |
4. | TJ Spoje Praha | 11 | 7 | 1 | 3 | 63:39 | 15 |
5. | Santovi Sobi | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:32 | 11 |
6. | Bratři v triku | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:29 | 10 |
7. | Šachta UK | 11 | 5 | 0 | 6 | 25:37 | 10 |
8. | Borcibalona FC B | 11 | 3 | 3 | 5 | 38:38 | 9 |
9. | Lachtánci 1.WC | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:33 | 8 |
10. | Cvrčci FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:35 | 8 |
11. | Ještěrka | 11 | 2 | 1 | 8 | 14:41 | 1 |
12. | Kelímci 3.FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:54 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 26.3.13 | 19:00, 20:15 | STOD | Ještěrka |
St 27.3.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | Šachta UK |
St 27.3.13 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Bratři v triku |
Út 2.4.13 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Santovi Sobi |
Čt 4.4.13 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Kelímci 3.FC |
Pá 5.4.13 | 18:15, 19:30 | STOD | TJ Spoje Praha A |
Po 8.4.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Libčice FC |
Po 8.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Borcibalona FC B |
Út 9.4.13 | 19:30, 20:45 | BECH | Lachtánci 1.WC |
Čt 11.4.13 | 17:00, 18:15 | DEKAN | 1.FC Žižkov |
Pá 12.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | HANSP | Kojots United |
Po 15.4.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Šachta UK |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Lukáš Šedivý | G.I.C La Plate de Cünde | 40 |
2. | Zdeněk Šimek | Saens 1.FC A | 14 |
3. | Zbyněk Šimek | Saens 1.FC A | 13 |
4. | Lukáš Hora | Sokol Picasso B | 12 |
5. | Petr Bešta | Czech line | 12 |
6. | Jan Goll | Cvrčci FC | 12 |
7. | Daniel Přibáň | United clans | 12 |
8. | Martin Tenkl | Libčice FC | 11 |
9. | Ivan Mazanec | Šachta UK | 11 |
10. | Jan Šimek | 1.FC Žižkov | 10 |
11. | Lukáš Ježek | Bratři v triku | 10 |
12. | Lukáš Paluka | Libčice FC | 10 |
13. | Jan Galeta | Bratři v triku | 8 |
14. | Tomáš Tenkl | Libčice FC | 8 |
15. | Filip Donát | Kojots United | 8 |
16. | Daniel Veselý | A - klub 90 | 7 |
17. | Martin Chaloupka | Lachtánci 1.WC | 7 |
18. | Petr Heráň | Libčice FC | 6 |
19. | Martin Melzoch | Pivní pohoda AC | 6 |
20. | Martin Kouba | TJ Spoje Praha A | 6 |