Rozpis pískání, 5. liga, skupina B

1.FC Žižkov

Čt 11.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 11.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 28.5. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 28.5. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Bratři v triku

St 27.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 27.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 16.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 16.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 23.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 23.5. 20:15 Pražačka P2

Kojots United

Pa 12.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 12.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 12.4. 20:45 Hanspaulka HANSP
Čt 20.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 20.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 20.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Lachtánci 1.WC

Út 9.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 9.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 23.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 23.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 12.6. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 12.6. 19:45 Hrabákova HRAB3

Šachta UK

St 27.3. 18:00 Štěrboholy STER1
St 27.3. 19:15 Štěrboholy STER1
St 27.3. 20:30 Štěrboholy STER1
Po 15.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 15.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 15.4. 20:45 Mikulova MIKU2

Cvrčci FC

Pa 19.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 19.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 19.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 13.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 13.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 13.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Ještěrka

Út 26.3. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 26.3. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Čt 16.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 16.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 22.5. 18:15 Zárubova ZARUB
St 22.5. 19:30 Zárubova ZARUB

Santovi Sobi

Út 2.4. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 2.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 17.5. 18:00 Pražačka P1
Pa 17.5. 19:15 Pražačka P1
Čt 30.5. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 30.5. 18:15 Běchovice 2 BECH

Libčice FC

Po 8.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 8.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 8.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 5.6. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 5.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 5.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

Kelímci 3.FC

Čt 4.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 4.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 20.5. 19:00 Pražačka P2
Po 20.5. 20:15 Pražačka P2
Út 4.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 4.6. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Borcibalona FC B

Po 8.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 8.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 8.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 6.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 6.6. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 6.6. 20:45 Mikulova MIKU1

TJ Spoje Praha

Pa 5.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 5.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Čt 23.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 23.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 10.6. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 10.6. 19:15 Štěrboholy STER2