Seznam týmů, 5. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
TJ Spoje Praha modro-bílá, červeno-bílá
Šachta UK černo-modrá, rudá
Santovi Sobi oranžová, bílo-modrá
Libčice FC bílo-modrá
Lachtánci 1.WC černo-bílá
Kojots United bílá, modrá
Kelímci 3.FC červená, zelená
Cvrčci FC zelená, červená
1.FC Žižkov modro-bílá
Ještěrka černá, modrá
Borcibalona FC B žlutá, bílá
Bratři v triku modrá, černo-bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC ŽižkovTJ Spoje Praha Po 25.3. 18:15 NOVOB
Bratři v trikuLibčice FC Po 25.3. 19:15 STRE
JeštěrkaŠachta UK Po 25.3. 19:15 DOLME
Kelímci 3.FCKojots United St 27.3. 18:30 HRAB1
Borcibalona FC BSantovi Sobi St 27.3. 19:00 ZABEH
Cvrčci FCLachtánci 1.WC St 27.3. 19:15 DOLME
Utkání Datum Čas Hřiště
Šachta UKBorcibalona FC B Út 2.4. 17:45 ZABEH
Libčice FCCvrčci FC St 3.4. 19:00 P3
Santovi SobiBratři v triku St 3.4. 19:30 MIKU4
Lachtánci 1.WCKelímci 3.FC St 3.4. 19:30 HOSTI
TJ Spoje PrahaKojots United St 3.4. 20:45 MIKU1
1.FC ŽižkovJeštěrka Po 8.4. 18:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Borcibalona FC B1.FC Žižkov Po 15.4. 18:15 NOVOB
Kelímci 3.FCLibčice FC Po 15.4. 20:15 P3
Cvrčci FCSantovi Sobi St 17.4. 18:00 STRE
Bratři v trikuŠachta UK St 17.4. 19:30 MIKU4
Kojots UnitedLachtánci 1.WC St 17.4. 20:45 NOVOB
JeštěrkaTJ Spoje Praha St 17.4. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Libčice FCKojots United Po 22.4. 17:00 ARIT
1.FC ŽižkovBratři v triku Po 22.4. 18:15 NOVOB
JeštěrkaBorcibalona FC B Po 22.4. 20:15 ZABEH
Santovi SobiKelímci 3.FC St 24.4. 18:30 HRAB1
Šachta UKCvrčci FC St 24.4. 19:15 STER3
TJ Spoje PrahaLachtánci 1.WC St 24.4. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Bratři v trikuJeštěrka Po 29.4. 18:00 STER3
Cvrčci FC1.FC Žižkov Po 29.4. 18:15 NOVOB
Lachtánci 1.WCLibčice FC Po 29.4. 19:00 P3
Kojots UnitedSantovi Sobi St 1.5. 19:15 ZAK
Kelímci 3.FCŠachta UK St 1.5. 19:15 DOLME
Borcibalona FC BTJ Spoje Praha St 1.5. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
JeštěrkaCvrčci FC Po 6.5. 18:15 HOSTI
1.FC ŽižkovKelímci 3.FC Po 6.5. 18:15 NOVOB
Borcibalona FC BBratři v triku Po 6.5. 20:15 ZABEH
Šachta UKKojots United St 8.5. 18:15 DEKAN
Santovi SobiLachtánci 1.WC St 8.5. 20:15 P2
TJ Spoje PrahaLibčice FC St 8.5. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kojots United1.FC Žižkov Po 13.5. 18:15 NOVOB
Libčice FCSantovi Sobi Po 13.5. 19:00 P3
Kelímci 3.FCJeštěrka Po 13.5. 19:00 P2
Lachtánci 1.WCŠachta UK St 15.5. 19:15 STER3
Cvrčci FCBorcibalona FC B St 15.5. 20:15 ZABEH
Bratři v trikuTJ Spoje Praha St 15.5. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Šachta UKLibčice FC Po 20.5. 17:00 HANSP
1.FC ŽižkovLachtánci 1.WC Po 20.5. 18:15 NOVOB
JeštěrkaKojots United Po 20.5. 20:15 P3
Bratři v trikuCvrčci FC St 22.5. 19:15 DOLME
Borcibalona FC BKelímci 3.FC St 22.5. 20:15 ZABEH
TJ Spoje PrahaSantovi Sobi St 22.5. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kojots UnitedBorcibalona FC B Po 27.5. 17:45 ZABEH
Lachtánci 1.WCJeštěrka Po 27.5. 18:00 STER2
Libčice FC1.FC Žižkov Po 27.5. 18:15 NOVOB
Kelímci 3.FCBratři v triku St 29.5. 19:15 DOLME
Santovi SobiŠachta UK St 29.5. 19:30 ZARUB
Cvrčci FCTJ Spoje Praha St 29.5. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC ŽižkovSantovi Sobi Po 3.6. 18:15 NOVOB
JeštěrkaLibčice FC Po 3.6. 19:00 P3
Cvrčci FCKelímci 3.FC St 5.6. 19:15 STER3
Borcibalona FC BLachtánci 1.WC St 5.6. 19:15 DOLME
Bratři v trikuKojots United St 5.6. 19:30 ZARUB
TJ Spoje PrahaŠachta UK St 5.6. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Libčice FCBorcibalona FC B St 19.6. 19:00 METE1
Šachta UK1.FC Žižkov St 19.6. 19:30 NOVOB
Santovi SobiJeštěrka St 19.6. 19:30 KBELY
Lachtánci 1.WCBratři v triku St 19.6. 19:30 MIKU4
Kojots UnitedCvrčci FC St 19.6. 19:30 MIKU3
Kelímci 3.FCTJ Spoje Praha St 19.6. 19:30 MIKU2