St 27.3.13 18:15 HOSTI Bába FC Uličníci FC   (HL5D)
St 27.3.13 19:30 HOSTI Queens Park Club Bar Krušovice   (HL2B)
Čt 16.5.13 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Sean team A   (HL3C)
Čt 16.5.13 20:45 DEKAN Balabuška Old TJ Masters V   (VL3C)
Čt 23.5.13 19:00 P2 Ansámbl Rudý teror   (HL6C)
Čt 23.5.13 20:15 P2 K.K.K. Alkohol Tea FC   (HL6A)

19. 6. 13 19:30 MIKU4 Lachtánci 1.WC Bratři v triku 11. 7:0 (2:0)
Hosté hráli v počtu 4+1 celé utkání a v závěru utkání jim došli síly, čehož domácí dokonale využili a vstřelili několik branek. Zasloužená výhra domácích. Jiří Lokvenc, Přemysl Šimáně
Lachtánci 1.WC Bratři v triku
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Josef Hyneš, Radek Janouš, Michal Kaucký, Pavel Kučera, Jan Masopust, Ladislav Skalský, Petr Šulc, Jan Tyburec vs Miroslav Kastner – Jan Galeta, Marek Švarc, Pavel Svátek, Daniel Veselý
7. Jan Tyburec
30. OG
32., 55. Petr Šulc
57., 58., 59. Martin Chaloupka
5. 6. 13 19:30 zzZARUB Bratři v triku Kojots United 10. 0:3 (0:0)
V 1.půli se hrálo bez šancí na obou stranách. Druhá půle začala šťastným gólem Kojotů, kteří poté byli celou druhou půli nebezpečnější a zaslouženě vyhráli. Petr Špringr, Jindřich Stejskal
Bratři v triku Kojots United
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Petr Šátek, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs Petr Svoboda – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Martin Šimek
34. Martin Šimek
49. Filip Donát
50. Tomáš Jozífek
29. 5. 13 19:15 zzDOLME Kelímci 3.FC Bratři v triku 9. 1:8 (0:5)
Krutá prohra pro domácí hráče. Vyrovnaná hra, ale hosté z každé akce dali gól. Trousil, Kopřiva
Kelímci 3.FC Bratři v triku
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Jan Mrzena, Petr Mrzena, David Runt vs Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Lukáš Ježek, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Daniel Veselý
37. David Král 7., 27., 57., 60. Jan Galeta
12., 43. Daniel Veselý
18. Lukáš Ježek
30. Pavel Svátek
22. 5. 13 19:15 zzDOLME Bratři v triku Cvrčci FC 8. 4:1 (2:0)
Velmi nervózní zápas, hráči více diskutovali než hráli. Domácí byli o něco fotbalovější a po zásluze vyhráli. Aleš Kvasnička, Ladislav Němec
Bratři v triku Cvrčci FC
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Lukáš Ježek, Petr Šátek, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs Tomáš Růžička – Daniel Boťcha, Jiří Fait, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Jiří Novák, Jiří Vecko, Jan Vokřínek
9., 52., 55. Lukáš Ježek
30. Daniel Veselý
54. Jan Goll
15. 5. 13 20:45 MIKU1 Bratři v triku TJ Spoje Praha A 7. 1:3 (0:0)
Pohledné utkání s převahou hostujícího týmu, kteří po chybě brankáře prohrávali 0:1. V poslední desetiminutovce však utkání dokázali otočit a zaslouženě vyhráli.
Bratři v triku TJ Spoje Praha A
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs Jiří Šmejc – Jiří Kolísek, Martin Kouba, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Lukáš Šedivý, Kamil Smetana, Marek Vojtíšek
44. Daniel Veselý 50., 56. Lukáš Šedivý
60. Marek Vojtíšek
6. 5. 13 20:15 ZABEH Borcibalona FC B Bratři v triku 6. 4:4 (1:2)
Domácí rozjeli svůj kolotoč přihrávek, patiček a parádiček vedeni svým trenérem se ujali vedení a to bylo vše. Poctivě bránící a houževnatý tým hostů dřel, vyrovnal a do konce poločasu se ujal vedení. 2.poločas padaly góly na obou stranách, hosté drželi 1gólový náskok. 2 minuty před koncem o remíze rozhoda penalta za faul ve vápně. Husák, Čapla M.
Borcibalona FC B Bratři v triku
Ondřej Pecha – Lukáš Hora, Ondřej Hora, Michal Košťál, Peter Lipták, Martin Macků, Petr Máša, Martin Müller, Petr Zeman vs Miroslav Kastner – Jan Galeta, Lukáš Ježek, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Daniel Veselý
34., 42. Lukáš Ježek
29. 4. 13 18:00 STER3 Bratři v triku Ještěrka 5. 4:0 (3:0)
Jasné utkání v režii domácího týmu. Václav Jánský, Jaroslav Gubiš
Bratři v triku Ještěrka
Miroslav Kastner – Jan Galeta, Lukáš Ježek, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Jan HrubýMiroslav Benkovský, Jan Jovbak, Roman Leník, Martin Melzoch
15. Jan Galeta
17., 21. Lukáš Ježek
42. Petr Šátek
22. 4. 13 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Bratři v triku 4. 1:6 (1:4)
V ofenzivně laděném utkání vyhráli hosté rozdílem třídy. Jan Trusina, Martin Bánoci
1.FC Žižkov Bratři v triku
Karel Kozel – Petr Bešta, Josef Řezníček, Jan Šimek, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Soukup, Tomáš Vojíř vs Miroslav Kastner – Jan Galeta, Martin Pác, Marek Švarc, Pavel Svátek, Ondrej Vajda, Daniel Veselý
3. Zdeněk Šimek 3. Jan Galeta
6., 17., 26., 52. Ondrej Vajda
56. Daniel Veselý
17. 4. 13 19:30 MIKU4 Bratři v triku Šachta UK 3. 2:3 (0:3)
Vyrovnané utkání až do samého závěru. Hosté vyhráli se štěstím. Jan Vápeník, Jan Bláha
Bratři v triku Šachta UK
Miroslav Kastner – Jan Galeta, Lukáš Ježek, Martin Pác, Marek Švarc, Pavel Svátek, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Tomáš Volf, Jan Zapotil
40., 59. Jan Galeta 2., 15. Jan Zapotil
16. Pavel Doskočil
50. Jan Zapotil
3. 4. 13 19:30 MIKU4 Santovi Sobi Bratři v triku 2. 2:1 (1:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu, kde vyhrál sehranější a mírně lepší tým, ikdyž v závěru hosté byli blízko vyrovnání. Stanislav Straka, Pavel Richter
Santovi Sobi Bratři v triku
Tomáš ŠvecLukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Libor Nekuda, Martin Sekáč, Marek Vetengl vs Miroslav Kastner – Jan Galeta, Lukáš Ježek, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Ondrej Vajda, Daniel Veselý
28. Lukáš Garreis
35. Lukáš Cimr
52 Lukáš Cimr 59. Lukáš Ježek 50. Lukáš Ježek
25. 3. 13 19:15 zzSTRE Bratři v triku Libčice FC 1. 4:4 (3:2)
Krásné vyrovnané utkání. V závěru tým Libčice zaslouženě vyrovnal. Miroslav Maier, Radek Maier
Bratři v triku Libčice FC
Miroslav Kastner – Jan Galeta, Lukáš Ježek, Martin Pác, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Roman ZavadilPetr Heráň, Lukáš Paluka, Jan Pařízek, Daniel Přibáň, Jakub Šindler, Martin Tenkl, František Ureš