Rozpis pískání, 5. liga, skupina C

Bandidoz

Po 15.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 15.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 15.4. 20:45 Mikulova MIKU3
St 5.6. 18:00 Štěrboholy STER1
St 5.6. 19:15 Štěrboholy STER1
St 5.6. 20:30 Štěrboholy STER1

Eden 1999

Čt 4.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 4.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 4.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 3.6. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 3.6. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 3.6. 20:30 Štěrboholy STER3

Junior Motol

Čt 11.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 11.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 11.4. 20:45 Mikulova MIKU3
St 5.6. 18:00 Střešovice Tatran STRE
St 5.6. 19:15 Střešovice Tatran STRE
St 5.6. 20:30 Střešovice Tatran STRE

Pivojs s.r.o.1.FC

St 10.4. 19:00 Pražačka P1
St 10.4. 20:15 Pražačka P1
Po 27.5. 19:00 Pražačka P2
Po 27.5. 20:15 Pražačka P2
St 19.6. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
St 19.6. 19:30 Stodůlky Sokol STOD

Síla vůle

St 27.3. 18:15 Mikulova MIKU2
St 27.3. 19:30 Mikulova MIKU2
St 27.3. 20:45 Mikulova MIKU2
St 22.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 22.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 22.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Merck stars

Čt 28.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 28.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 28.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 22.5. 17:30 Aritma ARIT
St 22.5. 18:45 Aritma ARIT
St 22.5. 20:00 Aritma ARIT

Banana Chiquíta

Po 25.3. 19:30 Aritma ARIT
Po 25.3. 20:45 Aritma ARIT
St 15.5. 19:30 Mikulova MIKU2
St 15.5. 20:45 Mikulova MIKU2
St 22.5. 17:00 Děkanka DEKAN
St 22.5. 18:15 Děkanka DEKAN

Pivní pohoda AC

St 3.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 3.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 3.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 29.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 29.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 29.5. 20:30 Štěrboholy STER2

J paví Ř

St 3.4. 19:30 Děkanka DEKAN
St 3.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 20.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 20.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Pa 31.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 31.5. 18:15 Děkanka DEKAN

Petřiny 09 FC

St 3.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
St 3.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 20.5. 18:15 Zárubova ZARUB
Po 20.5. 19:30 Zárubova ZARUB
Pa 31.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 31.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

BongoBongo AC

St 3.4. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 3.4. 19:45 Hrabákova HRAB1
Po 20.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 20.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Čt 6.6. 19:00 Pražačka P2
Čt 6.6. 20:15 Pražačka P2

Koberce Trend ARG

Čt 4.4. 19:00 Pražačka P1
Čt 4.4. 20:15 Pražačka P1
St 22.5. 19:00 Pražačka P2
St 22.5. 20:15 Pražačka P2
Po 10.6. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 10.6. 18:15 Děkanka DEKAN