Seznam týmů, 5. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Pivojs s.r.o.1.FC červená
Merck stars modro-černá, bílá
Petřiny 09 FC bílá, šedá
Síla vůle modrá, zelená
Banana Chiquíta žlutá, černá
Junior Motol modrá, červeno-černá
Koberce Trend ARG modrá, žlutá
Bandidoz oranžová
J paví Ř bílá
Eden 1999 modrá
BongoBongo AC bílo-černá, bílá
Pivní pohoda AC žlutá, černá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
J paví ŘSíla vůle Út 26.3. 18:15 MIKU1
BongoBongo ACMerck stars Út 26.3. 19:30 MIKU3
Pivní pohoda ACPivojs s.r.o.1.FC Út 26.3. 19:30 MIKU2
BandidozBanana Chiquíta Čt 28.3. 19:00 P3
Koberce Trend ARGJunior Motol Pa 29.3. 19:15 ZAK
Eden 1999Petřiny 09 FC Út 2.4. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivní pohoda ACBongoBongo AC Út 9.4. 17:00 HANSP
Síla vůleBandidoz Út 9.4. 18:15 MIKU1
Merck starsEden 1999 Út 9.4. 19:30 MIKU4
Petřiny 09 FCJ paví Ř Út 9.4. 19:30 HANSP
Pivojs s.r.o.1.FCJunior Motol Út 9.4. 19:30 MIKU3
Banana ChiquítaKoberce Trend ARG Čt 11.4. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Koberce Trend ARGSíla vůle Út 16.4. 18:15 MIKU1
BongoBongo ACPivojs s.r.o.1.FC Út 16.4. 19:15 DOLME
BandidozPetřiny 09 FC Út 16.4. 19:30 HANSP
Junior MotolBanana Chiquíta Út 16.4. 19:45 HRAB1
Eden 1999Pivní pohoda AC Út 16.4. 20:15 P3
J paví ŘMerck stars St 17.4. 18:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Síla vůleJunior Motol Út 23.4. 18:15 MIKU1
Pivní pohoda ACJ paví Ř Út 23.4. 19:00 P3
Petřiny 09 FCKoberce Trend ARG Út 23.4. 19:30 HANSP
BongoBongo ACEden 1999 Út 23.4. 19:45 HRAB2
Pivojs s.r.o.1.FCBanana Chiquíta Út 23.4. 19:45 HRAB1
Merck starsBandidoz St 24.4. 19:45 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Koberce Trend ARGMerck stars Po 29.4. 18:15 KBELY
Banana ChiquítaSíla vůle Út 30.4. 18:15 MIKU1
J paví ŘBongoBongo AC Út 30.4. 19:00 ZABEH
Junior MotolPetřiny 09 FC Út 30.4. 19:30 HANSP
Eden 1999Pivojs s.r.o.1.FC Út 30.4. 19:30 DEKAN
BandidozPivní pohoda AC Po 17.6. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
BongoBongo ACBandidoz Út 7.5. 18:15 DEKAN
Eden 1999J paví Ř Út 7.5. 19:00 P3
Pivní pohoda ACKoberce Trend ARG Út 7.5. 19:30 MIKU2
Petřiny 09 FCBanana Chiquíta Út 7.5. 19:30 HANSP
Merck starsJunior Motol Pa 10.5. 19:30 DEKAN
Pivojs s.r.o.1.FCSíla vůle Út 14.5. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Síla vůlePetřiny 09 FC Út 21.5. 18:15 MIKU1
Junior MotolPivní pohoda AC Út 21.5. 19:00 P3
J paví ŘPivojs s.r.o.1.FC Út 21.5. 19:00 ZABEH
Koberce Trend ARGBongoBongo AC Út 21.5. 19:15 DOLME
Banana ChiquítaMerck stars Út 21.5. 19:30 MIKU3
BandidozEden 1999 Čt 23.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
BongoBongo ACJunior Motol Út 28.5. 17:00 HANSP
Merck starsSíla vůle Út 28.5. 18:15 MIKU1
Pivní pohoda ACBanana Chiquíta Út 28.5. 19:30 MIKU3
Pivojs s.r.o.1.FCPetřiny 09 FC Út 28.5. 19:30 HANSP
J paví ŘBandidoz St 29.5. 19:00 P3
Eden 1999Koberce Trend ARG Čt 30.5. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Síla vůlePivní pohoda AC Út 4.6. 18:15 MIKU1
BandidozPivojs s.r.o.1.FC Út 4.6. 18:15 DEKAN
Petřiny 09 FCMerck stars Út 4.6. 19:30 HANSP
Banana ChiquítaBongoBongo AC Út 4.6. 19:30 MIKU4
Junior MotolEden 1999 Út 4.6. 19:30 MIKU3
Koberce Trend ARGJ paví Ř Út 4.6. 19:30 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
BongoBongo ACSíla vůle Út 11.6. 19:00 ZABEH
Pivní pohoda ACPetřiny 09 FC Út 11.6. 19:30 HANSP
Pivojs s.r.o.1.FCMerck stars Út 11.6. 19:30 DEKAN
BandidozKoberce Trend ARG Čt 13.6. 19:15 SCBEC
Eden 1999Banana Chiquíta Čt 13.6. 20:15 P3
J paví ŘJunior Motol Ne 16.6. 16:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Merck starsPivní pohoda AC Út 25.6. 18:15 MIKU4
Petřiny 09 FCBongoBongo AC Út 25.6. 18:15 ARIT
Síla vůleEden 1999 Út 25.6. 18:15 MIKU3
Banana ChiquítaJ paví Ř Út 25.6. 18:15 MIKU2
Junior MotolBandidoz Út 25.6. 18:15 MIKU1
Koberce Trend ARGPivojs s.r.o.1.FC Út 25.6. 18:30 HRAB2