Po 15.4.13 18:15 MIKU3 Cormoran FC Flamengo CR VET   (VL2A)
Po 15.4.13 19:30 MIKU3 PH Servis Javorák   (VL2A)
Po 15.4.13 20:45 MIKU3 Pražská legie 2000 Autobazar Duo A   (HL4A)
St 5.6.13 18:00 STER1 Czech line Žalud United 1.PC   (HL6D)
St 5.6.13 19:15 STER1 Tsunami 99 1.W.C.   (HL7E)
St 5.6.13 20:30 STER1 Bobika FC Athletico KMF   (HL7E)

25. 6. 13 18:15 MIKU1 Junior Motol Bandidoz 11. 2:1 (1:0)
Výborný a fér hraný zápas. Junior motol nastřelil Bičíkem 4x brankovou konstrukci. Dvě minuty před koncem po brejku stejný hráč rozhodl o výhře. Libor Čapla, Richard Šuta
Junior Motol Bandidoz
Daniel Behina – David Bičík, Jan Diviš, Zdeněk Hartman, David Hora, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Radek Zuzák vs Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl
16. Miloš Kracík
58. David Bičík
49. Michal Šedivý
17. 6. 13 20:45 HANSP Bandidoz Pivní pohoda AC 5. 3:6 (2:2)
Vyrovnané utkání, které hosté v závěru strhli na svou stranu. Klail
Bandidoz Pivní pohoda AC
Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Michal Kocáb, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl vs Otto Mertens – Radek Dvořáček, Mariusz Gongola, Ondřej Kolisko, Václav Krch, Petr Novák, Michal Pastorek, Libor Utěkal
8., 15. Michal Kocáb
32. Tomáš Vachek
5., 41. Ondřej Kolisko
30., 54., 57. Radek Dvořáček
53. Václav Krch
13. 6. 13 19:15 SCBEC Bandidoz Koberce Trend ARG 10. 2:4 (1:3)
Poklidné utkání, ve kterém dominoval jediný hráč. Martin Procházka, Tomáš Procházka
Bandidoz Koberce Trend ARG
Michal Šedivý – Martin Dittrich, Jan Dřízhal, Peter Tresa, Tomáš Vachek, František Vógl vs Přemysl Pospíšil – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Tomáš Kamler, Tomáš Vyhnal, Marek Zvěřina
5. OG
31. Jan Dřízhal
11., 16., 24., 58. Pavel Chvojka
4. 6. 13 18:15 DEKAN Bandidoz Pivojs s.r.o.1.FC 9. 2:1 (1:0)
Pivojs měli smůlu, 3 tyče. Bandidoz nestřídali a bylo to znát, se štěstím vyhráli. Josef Kubr, Radek Martínek
Bandidoz Pivojs s.r.o.1.FC
Michal Šedivý – Jaroslav Jakubec, Philip Jan Pribik, Jiří Roubínek, Tomáš Vachek, František Vógl vs Hynek Kempfer – David Choloděnko, Emanuel Gubrický, Michal Kapička, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Pavel Štec, Benjamin Tůma, Samuel Tůma
17., 45. František Vógl 44. Samuel Tůma
29. 5. 13 19:00 P3 J paví Ř Bandidoz 8. 2:3 (2:0)
Každý půlku tahal pilku, ovšem Bandidoz byli 2.poločas tak dobří, že otočili skóre ve svůj prospěch. Hošek, Mlynařík
J paví Ř Bandidoz
Petr Dušek – Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Jiří Hampl, Tomáš Kočí, Timur Vagapov, Erich Wolny vs Jaroslav Jakubec – Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Peter Tresa, Tomáš Vachek, František Vógl
12. Erich Wolny
18. Tomáš Budař
31., 53. Michal Šedivý
50. Tomáš Vachek
23. 5. 13 20:30 SCBEC Bandidoz Eden 1999 7. 1:8 (1:7)
Po 11ti minutách bylo hotovo. Krásný fotbal a naprosto zasloužené vítězství v podání hostujícího týmu. Pavel Vejvoda
Bandidoz Eden 1999
Jaroslav Jakubec – Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Peter Tresa, Tomáš Vachek, František Vógl vs Karel Mařík – Robert Domašínský, Petr Materna, Martin Mužák, David Pšenica, Petr Sedlák, Jakub Strouhal, Vojtěch Záruba
4. Michal Šedivý 2., 9., 20. Martin Mužák
8. David Pšenica
11. Robert Domašínský
16. Petr Materna
23. Petr Sedlák
58. Karel Mařík
7. 5. 13 18:15 DEKAN BongoBongo AC Bandidoz 6. 8:2 (2:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Trnka
BongoBongo AC Bandidoz
Dominik Bejdl – Lukáš Bejlovec, Filip Černý, Martin Janouš, František Kocourek, Ondřej Kocourek, David Perl, David Vobořil vs Jaroslav Jakubec – Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl
31. Tomáš Vachek
24. 4. 13 19:45 HRAB2 Merck stars Bandidoz 4. 4:0 (1:0)
Pěkné fotbalové utkání bez faulů a krásná hra. Domácí proměnili své šance a díky tomu zvítězili. Za hosty rozdával pěkné tvořivé nahrávky hráč č. 17 Jakubec. Radek Komárek, Jan Půlpán
Merck stars Bandidoz
Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Jaroslav Štolfa vs Michal Šedivý – Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Tomáš Vachek, František Vógl
25. Petr Klusák
46. Jiří Hošek
56. Zdeněk Krejčí
58. Jaroslav Štolfa
16. 4. 13 19:30 HANSP Bandidoz Petřiny 09 FC 3. 4:8 (1:3)
I když v prvním poločase padly 2 ŽK, hrálo se velice férově. Naopak se přiostřilo po změně stran, kdy Bandidoz mohutně dotahovali náskok Petřin, které si mohly oddechnout po 2 slepených gólech ve 47. a 49. minutě, kdy odskočily na tříbrankový rozdíl. Konečná prohra o 4 góly je pro domácí až příliš krutá. Procházka M., Rajniš J.
Bandidoz Petřiny 09 FC
Michal Šedivý – Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Tomáš Vachek, František Vógl, Tomáš Zelenka vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Martin Huml, Oldřich Kopecký, Marek Maršál, Dalibor Mondek, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod