Rozpis pískání, 5. liga, skupina D

Demoliční četa

Po 9.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 9.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 9.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 11.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 11.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 11.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Imidin Opatov FC

Po 16.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 16.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 16.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 25.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 25.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 25.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Bába FC

Po 23.9. 19:00 Pražačka P3
Po 23.9. 20:15 Pražačka P3
Po 21.10. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 21.10. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Pa 15.11. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 15.11. 18:15 Děkanka DEKAN

M - Bubo A

Út 17.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 17.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 17.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 5.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 5.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 5.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Morová rána 1.FC

Čt 24.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 24.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 24.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 7.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 7.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 7.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Uličníci FC

Út 29.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 29.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 29.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 28.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 28.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 28.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Výtržník HFC

Po 7.10. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 7.10. 20:15 Motorlet MOTO1
Čt 24.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 24.10. 19:30 Aritma ARIT
Po 2.12. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 2.12. 20:15 Motorlet MOTO2

Žlutá křídla

Po 23.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 23.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 16.10. 17:45 Hrabákova HRAB3
St 16.10. 19:00 Hrabákova HRAB3
Čt 17.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 17.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Víťazný február FK

Po 2.9. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 2.9. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 2.9. 20:30 Štěrboholy STER3
Pa 11.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 11.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 11.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

AG team

Po 2.9. 19:30 Aritma ARIT
Po 2.9. 20:45 Aritma ARIT
Po 14.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 14.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
St 16.10. 19:00 Pražačka P3
St 16.10. 20:15 Pražačka P3

Kožich II.FC

St 25.9. 19:00 Pražačka P1
St 25.9. 20:15 Pražačka P1
Čt 3.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 3.10. 19:30 Aritma ARIT
Čt 21.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 21.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Banditi z Palmovky

Út 10.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 10.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 10.9. 20:45 Aritma ARIT
Po 25.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 25.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 25.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC