Seznam týmů, 5. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Výtržník HFC červená, světle modrá
Víťazný február FK červeno-žlutá, žlutá
Žlutá křídla modro-žlutá, žlutá
Morová rána 1.FC modro-černá, bílo-modrá
M - Bubo A černo-bílá
Uličníci FC černá, bílá
Bába FC oranžová, modrá
Kožich II.FC žlutá, zelená
Banditi z Palmovky oranžová, modrá
Imidin Opatov FC zeleno-bílá
Demoliční četa černá
AG team bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Bába FCUličníci FC St 27.3. 18:15 HOSTI
Demoliční četaVíťazný február FK St 27.3. 18:15 NOVOB
Kožich II.FCM - Bubo A St 27.3. 19:15 STER2
AG teamVýtržník HFC St 27.3. 19:45 HRAB2
Banditi z PalmovkyMorová rána 1.FC St 27.3. 20:15 DABLI
Imidin Opatov FCŽlutá křídla Pa 29.3. 18:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
M - Bubo ABába FC St 3.4. 18:15 HOSTI
Víťazný február FKImidin Opatov FC St 3.4. 19:45 HRAB2
AG teamDemoliční četa St 3.4. 20:15 P3
Žlutá křídlaBanditi z Palmovky St 3.4. 20:15 DABLI
Morová rána 1.FCKožich II.FC St 3.4. 20:15 P2
Výtržník HFCUličníci FC St 8.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Uličníci FCM - Bubo A St 10.4. 17:00 DEKAN
Bába FCMorová rána 1.FC St 10.4. 18:15 HOSTI
Demoliční četaVýtržník HFC St 10.4. 18:15 NOVOB
Imidin Opatov FCAG team St 10.4. 18:30 HRAB1
Kožich II.FCŽlutá křídla St 10.4. 20:15 P2
Banditi z PalmovkyVíťazný február FK St 10.4. 20:15 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaImidin Opatov FC St 17.4. 17:00 KBELY
Víťazný február FKKožich II.FC St 17.4. 18:30 HRAB1
AG teamBanditi z Palmovky St 17.4. 20:15 DABLI
Morová rána 1.FCUličníci FC St 17.4. 20:45 DEKAN
Výtržník HFCM - Bubo A St 17.4. 20:45 MIKU2
Žlutá křídlaBába FC Pa 19.4. 18:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
M - Bubo AMorová rána 1.FC St 24.4. 18:15 NOVOB
Bába FCVíťazný február FK St 24.4. 18:15 HOSTI
Kožich II.FCAG team St 24.4. 19:45 HRAB3
Banditi z PalmovkyDemoliční četa St 24.4. 20:15 DABLI
Uličníci FCŽlutá křídla St 24.4. 20:45 DEKAN
Imidin Opatov FCVýtržník HFC St 24.4. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Imidin Opatov FCBanditi z Palmovky St 1.5. 20:15 DABLI
Demoliční četaKožich II.FC St 1.5. 20:15 P2
Výtržník HFCMorová rána 1.FC St 1.5. 20:30 SCBEC
Víťazný február FKUličníci FC St 1.5. 20:45 DEKAN
Žlutá křídlaM - Bubo A Pa 3.5. 18:00 P2
AG teamBába FC St 8.5. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Morová rána 1.FCŽlutá křídla St 8.5. 19:00 P2
Bába FCDemoliční četa St 15.5. 18:15 HOSTI
M - Bubo AVíťazný február FK St 15.5. 19:30 KBELY
Kožich II.FCImidin Opatov FC St 15.5. 19:30 ZARUB
Banditi z PalmovkyVýtržník HFC St 15.5. 20:15 DABLI
Uličníci FCAG team St 15.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Imidin Opatov FCBába FC St 22.5. 18:15 HOSTI
Víťazný február FKMorová rána 1.FC St 22.5. 19:30 KBELY
Banditi z PalmovkyKožich II.FC St 22.5. 20:15 DABLI
AG teamM - Bubo A St 22.5. 20:15 P2
Demoliční četaUličníci FC St 22.5. 20:45 DEKAN
Výtržník HFCŽlutá křídla Pa 24.5. 18:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bába FCBanditi z Palmovky St 5.6. 18:15 HOSTI
Kožich II.FCVýtržník HFC St 5.6. 19:45 HRAB1
M - Bubo ADemoliční četa St 5.6. 20:15 P1
Žlutá křídlaVíťazný február FK St 5.6. 20:15 P3
Morová rána 1.FCAG team St 5.6. 20:30 SCBEC
Uličníci FCImidin Opatov FC St 5.6. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Kožich II.FCBába FC St 12.6. 18:15 HOSTI
Imidin Opatov FCM - Bubo A St 12.6. 18:30 HRAB1
AG teamŽlutá křídla St 12.6. 19:00 P2
Výtržník HFCVíťazný február FK St 12.6. 19:30 ZARUB
Banditi z PalmovkyUličníci FC St 12.6. 20:15 DABLI
Demoliční četaMorová rána 1.FC Čt 13.6. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Žlutá křídlaDemoliční četa St 19.6. 20:15 P1
M - Bubo ABanditi z Palmovky St 19.6. 20:15 DABLI
Bába FCVýtržník HFC St 19.6. 20:15 P2
Víťazný február FKAG team St 19.6. 20:45 MIKU3
Morová rána 1.FCImidin Opatov FC St 19.6. 20:45 NOVOB
Uličníci FCKožich II.FC St 19.6. 20:45 DEKAN