Rozpis pískání, 5. liga, skupina E

Batalion 91 A

Út 26.3. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 26.3. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 26.3. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 8.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 8.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 8.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Dynamit Baterie A

Pa 5.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 5.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 5.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 30.5. 17:00 Aritma ARIT
Čt 30.5. 18:15 Aritma ARIT
Čt 30.5. 19:30 Aritma ARIT

Indiana Team

Po 8.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 8.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 24.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 24.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 18.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 18.6. 19:30 Mikulova MIKU4

Kontis 1.FC

Po 8.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 8.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 24.5. 18:00 Pražačka P1
Pa 24.5. 19:15 Pražačka P1
Po 27.5. 19:00 Pražačka P1
Po 27.5. 20:15 Pražačka P1

Oranjes 04 FC

Po 15.4. 19:00 Pražačka P1
Po 15.4. 19:00 Pražačka P3
Po 15.4. 19:00 Pražačka P2
Po 15.4. 20:15 Pražačka P1
Po 15.4. 20:15 Pražačka P2
Po 15.4. 20:15 Pražačka P3

Speciál Bráník A

Út 9.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 9.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 27.5. 18:15 Zárubova ZARUB
Po 27.5. 19:30 Zárubova ZARUB
St 19.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 19.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

Vibromax 1985

Čt 11.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 11.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 27.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 27.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Po 24.6. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 24.6. 19:30 Stodůlky Sokol STOD

Veget FC

Pa 12.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 12.4. 20:45 Děkanka DEKAN
St 17.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 17.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 17.4. 20:15 Záběhlice ZABEH

VŠSK MFF UK B

Čt 18.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 18.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 18.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 13.5. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 13.5. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 13.5. 20:30 Štěrboholy STER3

Torpedo Cannabis

Po 25.3. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 25.3. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 15.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
St 15.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Út 21.5. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 21.5. 19:45 Hrabákova HRAB1

Strašnická šlechta

St 27.3. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 27.3. 19:45 Hrabákova HRAB2
Pa 17.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 17.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 27.5. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 27.5. 19:45 Hrabákova HRAB1

Skif

Pa 5.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 5.4. 20:45 Děkanka DEKAN
St 22.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 22.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 4.6. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 4.6. 19:45 Hrabákova HRAB2