Seznam týmů, 5. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Torpedo Cannabis tmavě modrá
Oranjes 04 FC oranžová, modrá
Skif červeno-černá, žluto-modrá
Batalion 91 A zelená
Strašnická šlechta červeno-černá, oranžová
VŠSK MFF UK B červená
Speciál Bráník A modrá, žlutá
Veget FC modrá, bílá
Vibromax 1985 bílo-černá
Kontis 1.FC modrá
Indiana Team červená
Dynamit Baterie A !!!nehrají !!!

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 1985Batalion 91 A St 27.3. 20:45 MIKU1
Veget FCStrašnická šlechta Čt 28.3. 19:15 SCBEC
Speciál Bráník AVŠSK MFF UK B Čt 28.3. 19:30 MIKU4
Kontis 1.FCSkif Čt 28.3. 19:30 MIKU3
Indiana TeamOranjes 04 FC Čt 28.3. 19:30 HANSP
Dynamit Baterie ATorpedo Cannabis Čt 28.3. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Oranjes 04 FCKontis 1.FC Čt 4.4. 18:15 NOVOB
Torpedo CannabisVŠSK MFF UK B Čt 4.4. 19:00 P3
Dynamit Baterie AIndiana Team Čt 4.4. 19:30 HANSP
SkifVibromax 1985 Čt 4.4. 19:30 ARIT
Strašnická šlechtaSpeciál Bráník A Čt 4.4. 19:30 HOSTI
Batalion 91 AVeget FC Čt 4.4. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 1985Oranjes 04 FC St 10.4. 17:00 NOVOB
Kontis 1.FCDynamit Baterie A Čt 11.4. 18:15 MIKU4
Speciál Bráník ABatalion 91 A Čt 11.4. 19:00 ZABEH
Indiana TeamTorpedo Cannabis Čt 11.4. 19:30 HANSP
Veget FCSkif Čt 11.4. 20:15 P1
VŠSK MFF UK BStrašnická šlechta Čt 11.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
SkifSpeciál Bráník A Čt 18.4. 19:00 STOD
Indiana TeamKontis 1.FC Čt 18.4. 19:30 HANSP
Dynamit Baterie AVibromax 1985 Čt 18.4. 19:30 MIKU4
Oranjes 04 FCVeget FC Čt 18.4. 19:30 MIKU3
Torpedo CannabisStrašnická šlechta Čt 18.4. 20:30 SCBEC
Batalion 91 AVŠSK MFF UK B Pa 19.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
VŠSK MFF UK BSkif Út 30.4. 20:45 ARIT
Strašnická šlechtaBatalion 91 A Čt 2.5. 19:30 BECH
Speciál Bráník AOranjes 04 FC Čt 2.5. 19:30 MIKU3
Veget FCDynamit Baterie A Čt 2.5. 19:30 MIKU2
Vibromax 1985Indiana Team Čt 2.5. 19:30 HANSP
Kontis 1.FCTorpedo Cannabis Čt 2.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Indiana TeamVeget FC Čt 25.4. 19:30 HANSP
Kontis 1.FCVibromax 1985 Čt 9.5. 19:30 MIKU4
Dynamit Baterie ASpeciál Bráník A Čt 9.5. 19:30 MIKU3
Oranjes 04 FCVŠSK MFF UK B Čt 9.5. 19:30 BECH
SkifStrašnická šlechta Čt 9.5. 19:30 ARIT
Torpedo CannabisBatalion 91 A Pa 10.5. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Veget FCKontis 1.FC St 15.5. 20:15 STOD
Strašnická šlechtaOranjes 04 FC Čt 16.5. 19:30 KBELY
Speciál Bráník AIndiana Team Čt 16.5. 19:30 HANSP
Vibromax 1985Torpedo Cannabis Čt 16.5. 19:30 MIKU3
VŠSK MFF UK BDynamit Baterie A Čt 16.5. 20:45 MIKU4
Batalion 91 ASkif Pa 17.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 1985Veget FC Čt 23.5. 18:15 MIKU3
Kontis 1.FCSpeciál Bráník A Čt 23.5. 18:15 MIKU2
Dynamit Baterie AStrašnická šlechta Čt 23.5. 18:15 MIKU1
Torpedo CannabisSkif Čt 23.5. 18:15 DEKAN
Indiana TeamVŠSK MFF UK B Čt 23.5. 19:30 HANSP
Oranjes 04 FCBatalion 91 A Pa 24.5. 18:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Veget FCTorpedo Cannabis Čt 30.5. 18:00 ZAK
VŠSK MFF UK BKontis 1.FC Čt 30.5. 18:15 MIKU2
SkifOranjes 04 FC Čt 30.5. 19:00 P1
Strašnická šlechtaIndiana Team Čt 30.5. 19:30 HANSP
Speciál Bráník AVibromax 1985 Čt 30.5. 19:30 MIKU4
Batalion 91 ADynamit Baterie A Pa 31.5. 19:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo CannabisOranjes 04 FC Čt 6.6. 19:00 P3
Indiana TeamBatalion 91 A Čt 6.6. 19:30 HANSP
Dynamit Baterie ASkif Čt 6.6. 19:30 DEKAN
Kontis 1.FCStrašnická šlechta Čt 6.6. 20:15 P3
Veget FCSpeciál Bráník A Čt 6.6. 20:45 MIKU4
Vibromax 1985VŠSK MFF UK B Čt 6.6. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
SkifIndiana Team Čt 20.6. 17:45 HANSP
Strašnická šlechtaVibromax 1985 Čt 20.6. 17:45 ZABEH
Oranjes 04 FCDynamit Baterie A Čt 20.6. 18:00 SCBEC
Speciál Bráník ATorpedo Cannabis Čt 20.6. 18:00 ZAK
Batalion 91 AKontis 1.FC Čt 20.6. 18:15 KBELY
VŠSK MFF UK BVeget FC Čt 20.6. 18:15 HOSTI