Rozpis pískání, 5. liga, skupina F

Bohemia AFK

Ne 21.4. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 21.4. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 19.5. 18:45 Pražačka P2
Ne 19.5. 20:00 Pražačka P2
Ne 26.5. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 26.5. 20:00 Mikulova MIKU3

Puk PFC

Po 15.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 15.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 15.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 26.5. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 26.5. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 26.5. 15:00 Hanspaulka HANSP

Los Bimbananos

Út 9.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 9.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 27.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 27.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 18.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 18.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Atlanta Žižkov FC

Ne 21.4. 19:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 21.4. 20:30 Ďáblice SK DABLI
Ne 19.5. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 19.5. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.6. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 2.6. 20:00 Děkanka DEKAN

Reage boys

Po 22.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 22.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 22.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 13.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 13.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 13.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Guatemalské ještěrky

Ne 28.4. 16:15 Pražačka P2
Ne 28.4. 17:30 Pražačka P2
Ne 19.5. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 19.5. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 26.5. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 26.5. 20:00 Děkanka DEKAN

Eukaryota 2.LKW

Po 25.3. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 25.3. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 25.3. 20:45 Mikulova MIKU3
Ne 12.5. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 12.5. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 12.5. 16:15 Zákostelní ZAK

Pivní balet

Po 1.4. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 1.4. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 1.4. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 28.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 28.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 28.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Tutto bene

Út 2.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 2.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 2.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Ne 19.5. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 19.5. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 19.5. 15:00 Hanspaulka HANSP

Těžká demence

Ne 7.4. 13:45 Děkanka DEKAN
Ne 7.4. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 21.4. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 21.4. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 28.4. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 28.4. 17:30 Mikulova MIKU4

Drny FC

Ne 21.4. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 21.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 5.5. 13:45 Pražačka P3
Ne 5.5. 15:00 Pražačka P3
Ne 12.5. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 12.5. 17:30 Mikulova MIKU3

Chuchle

St 3.4. 18:15 Mikulova MIKU2
St 3.4. 19:30 Mikulova MIKU2
St 3.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Ne 19.5. 15:00 Pražačka P3
Ne 19.5. 16:15 Pražačka P3
Ne 19.5. 17:30 Pražačka P3