Seznam týmů, 5. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Atlanta Žižkov FC červená, žlutá
Tutto bene žlutá
Těžká demence bílá, modrá
Chuchle červená, bílá
Drny FC vínová
Pivní balet žlutá, modrá
Los Bimbananos modro-bílá, černo-oranžová
Reage boys zelená, bílo-zelená
Guatemalské ještěrky zelená, žlutá
Bohemia AFK modro-bílá
Eukaryota 2.LKW modro-žlutá
Puk PFC žlutá, černo-žlutá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWTěžká demence Pa 29.3. 17:00 DEKAN
Los BimbananosPivní balet Pa 29.3. 18:15 PRKOP
Bohemia AFKTutto bene Pa 29.3. 19:00 TEMPO
Reage boysDrny FC Pa 29.3. 19:30 STOD
Puk PFCAtlanta Žižkov FC Po 1.4. 18:45 MIKU1
Guatemalské ještěrkyChuchle Pa 3.5. 19:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tutto beneEukaryota 2.LKW Pa 5.4. 17:00 DEKAN
Atlanta Žižkov FCPivní balet Pa 5.4. 18:15 PRKOP
Těžká demenceGuatemalské ještěrky Pa 5.4. 19:15 P1
Drny FCLos Bimbananos Pa 5.4. 19:30 STOD
ChuchleReage boys Pa 5.4. 20:15 TEMPO
Puk PFCBohemia AFK Ne 7.4. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWPuk PFC Pa 12.4. 17:00 DEKAN
Pivní baletDrny FC Pa 12.4. 18:15 PRKOP
Reage boysTěžká demence Pa 12.4. 18:15 DEKAN
Los BimbananosChuchle Pa 12.4. 19:00 TEMPO
Guatemalské ještěrkyTutto bene Pa 12.4. 19:15 P1
Bohemia AFKAtlanta Žižkov FC Ne 14.4. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohemia AFKEukaryota 2.LKW Pa 19.4. 17:00 DEKAN
Těžká demenceLos Bimbananos Pa 19.4. 19:00 TEMPO
Puk PFCGuatemalské ještěrky Pa 19.4. 19:15 P1
Tutto beneReage boys Pa 19.4. 19:30 HOSTI
Atlanta Žižkov FCDrny FC Pa 19.4. 19:30 STOD
ChuchlePivní balet Pa 19.4. 20:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWAtlanta Žižkov FC Pa 26.4. 17:00 DEKAN
Pivní baletTěžká demence Pa 26.4. 18:15 PRKOP
Los BimbananosTutto bene Pa 26.4. 19:00 TEMPO
Guatemalské ještěrkyBohemia AFK Pa 26.4. 19:15 P1
Drny FCChuchle Pa 26.4. 19:30 STOD
Reage boysPuk PFC Pa 26.4. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWGuatemalské ještěrky Pa 10.5. 17:00 DEKAN
Tutto benePivní balet Pa 10.5. 18:15 PRKOP
Těžká demenceDrny FC Pa 10.5. 18:15 STOD
Puk PFCLos Bimbananos Pa 10.5. 19:00 TEMPO
Bohemia AFKReage boys Pa 10.5. 19:15 P3
Atlanta Žižkov FCChuchle Pa 10.5. 20:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Reage boysEukaryota 2.LKW Pa 17.5. 17:00 DEKAN
Pivní baletPuk PFC Pa 17.5. 18:15 PRKOP
Los BimbananosBohemia AFK Pa 17.5. 19:00 TEMPO
Guatemalské ještěrkyAtlanta Žižkov FC Pa 17.5. 19:15 P1
ChuchleTěžká demence Pa 17.5. 20:15 TEMPO
Drny FCTutto bene Pa 17.5. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWLos Bimbananos Pa 24.5. 17:00 DEKAN
Bohemia AFKPivní balet Pa 24.5. 18:15 PRKOP
Guatemalské ještěrkyReage boys Pa 24.5. 19:15 P1
Puk PFCDrny FC Pa 24.5. 19:30 STOD
Tutto beneChuchle Pa 24.5. 20:15 TEMPO
Atlanta Žižkov FCTěžká demence Ne 26.5. 16:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Reage boysAtlanta Žižkov FC Pa 31.5. 18:00 P2
Pivní baletEukaryota 2.LKW Pa 31.5. 18:15 PRKOP
Los BimbananosGuatemalské ještěrky Pa 31.5. 19:00 TEMPO
Drny FCBohemia AFK Pa 31.5. 19:30 STOD
ChuchlePuk PFC Pa 31.5. 20:15 TEMPO
Těžká demenceTutto bene Pa 31.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWDrny FC Pa 7.6. 17:00 DEKAN
Reage boysLos Bimbananos Pa 7.6. 19:00 TEMPO
Guatemalské ještěrkyPivní balet Pa 7.6. 19:15 P1
Bohemia AFKChuchle Pa 7.6. 20:15 TEMPO
Atlanta Žižkov FCTutto bene Ne 9.6. 12:30 TEMPO
Puk PFCTěžká demence Ne 9.6. 16:15 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
ChuchleEukaryota 2.LKW Pa 14.6. 17:45 ZABEH
Los BimbananosAtlanta Žižkov FC Pa 14.6. 17:45 TEMPO
Drny FCGuatemalské ještěrky Pa 14.6. 18:00 ZAK
Tutto benePuk PFC Pa 14.6. 18:15 DEKAN
Těžká demenceBohemia AFK Pa 14.6. 18:15 HOSTI
Pivní baletReage boys Pa 14.6. 18:15 PRKOP