Ne 5.5.13 15:00 P3 Plný plíce Guinness AC   (HL8N)
Ne 12.5.13 16:15 MIKU3 Godotovi čekatelé F.R.F. mit vocet   (HL8Q)
Ne 12.5.13 17:30 MIKU3 DDR FC Power WCC   (HL8O)

14. 6. 13 18:00 ZAK Drny FC Guatemalské ještěrky 11. 0:4 (0:1)
Jan Kubík – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Lukáš Pitelka vs Jan Ries – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jan Kalík, Martin Pešek, Daniel Přibyl, Tomáš Půček
37. Robert Češka
42. Petr Dvořák
53. Daniel Přibyl
7. 6. 13 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Drny FC 10. 3:0 (2:0)
O generaci starší domácí zkušeně přehráli Drny, kterým se zápas vůbec nepovedl. Petr Klíma, Pavel Klíma
Eukaryota 2.LKW Drny FC
Milan Pick – Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Ján Pospěch, Martin Vrbovský vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
7., 16. Miroslav Jančok
41. Ján Pospěch
31. 5. 13 19:30 STOD Drny FC Bohemia AFK 9. 4:3 (1:1)
Velice vyrovnané utkání. Hosté vedli ještě dvě minuty před koncem o jednu branku, ale domácí závěrečným finišem dokázali vyrovnat a v poslední minutě i zvrátit vítězství na svou stranu. Husák,Dreksler
Drny FC Bohemia AFK
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Jakub Nettl, Jan Novopacký, Stanislav Starý
16., 59. Jiří Martinec
37., 60. Tomáš Čebiš
35 Lukáš Pitelka 19., 36., 53. Petr Bartoníček 35. Petr Bartoníček
59. Jakub Nettl
24. 5. 13 19:30 STOD Puk PFC Drny FC 8. 0:5 (0:1)
Průměrné utkání, domácí měli v první půli navrch, ale ztroskotali na gólmanovi hostů. Hosté ve druhé půli zápas kontrolovali. Ladislav Skalský, Jan Vokůrka
Puk PFC Drny FC
Radek Zukal – Martin Čížek, Martin Dohnal, Michael Draisaitl, Jakub Peroutka, Miroslav Tyburec vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
8., 38., 60. Tomáš Čebiš
35., 55. Lukáš Pitelka
17. 5. 13 20:15 STOD Drny FC Tutto bene A 7. 2:1 (2:0)
Vcelku vyrovnané utkání se zaslouženou výhrou domácích. Marek Kouba, Marek Jelínek
Drny FC Tutto bene A
Štěpán Šulc – Radek Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Sebastián Šulc, Gejza Trgiňa vs Miloš Klapal – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Petr Procházka, Martin Řádek
17. OG
22. Lukáš Pitelka
47. Josef Fidler
10. 5. 13 18:15 STOD Těžká demence Drny FC 6. 2:0 (1:0)
Domácí jasně přehráli soupeře. Drny měly silnou desetiminutovku druhé půle, ale nakonec koncovka vyzněla naprázdno. Kohout, Janča
Těžká demence Drny FC
Matěj Kracík – Adam Bystřický, Pavel Korček, Petr Košťál, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
30. Ondřej Vokurka
37. Jakub Procházka
26. 4. 13 19:30 STOD Drny FC Chuchle 5. 1:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas rozhodlo více šťastnějších (gólových) okamžiků ve prospěch Chuchle. Hošek, Mlynařík
Drny FC Chuchle
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa vs Jaroslav Lang – Daniel Dobrovodský, Pavel Harvánek, Pavel Koli, Michal Kozák, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný
14. Jiří Martinec 6. Pavel Harvánek
38. Pavel Koli
53. Daniel Dobrovodský
19. 4. 13 19:30 STOD Atlanta Žižkov FC Drny FC 4. 1:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější tým. Kučera
Atlanta Žižkov FC Drny FC
Jan Krutský – Lukáš Kubín, Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Petr Pudil, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jiří Vychytil vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
22. Michal Puchmajer 19. Lukáš Pitelka
29. Jan Kubík
45. Jiří Martinec
12. 4. 13 18:15 PRKOP Pivní balet Drny FC 3. 2:2 (0:1)
Velmi bojovné utkání skončilo zaslouženou remízou. Matouš Novosad, Michael Krutina
Pivní balet Drny FC
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Josef Soukup vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
34. Vít Petrák
42. Josef Soukup
2. Martin Novotný
54. OG
50. Gejza Trgiňa
5. 4. 13 19:30 STOD Drny FC Los Bimbananos 2. 2:2 (0:1)
Hosté měli dle průběhu zápasu blíže k vítězství, hlavně po vyrovnání na 2:2 si vytvořili vyložené šance, které však neproměnili a zápas skončil dělbou bodů. Husák,Čapla
Drny FC Los Bimbananos
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa vs Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Konečný, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek
38. Lukáš Pitelka
39. Radek Čebiš
9. Jiří Konečný
51. Jan Kuchař
29. 3. 13 19:30 STOD Reage boys Drny FC 1. 2:1 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nedostavili, zápas odpískali zástupci týmu Drny FC. Vyrovnané utkání, které rozhodl krásnou hlavičkou domácí Jareš.
Reage boys Drny FC
Ondřej Pavlíček – Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Dalibor Mička, Pavel Pech, Pavel Sivák vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa