Po 25.3.13 19:30 MIKU3 64! FC Kobylisy B V.S.P.S.V.S.   (HL8A)
Po 25.3.13 20:45 MIKU3 Havri Havri R.I.P. B   (HL5A)
Ne 12.5.13 13:45 ZAK Krabice Laxní přístup   (HL7J)
Ne 12.5.13 15:00 ZAK Sokol V.-Notorax A My   (HL5I)
Ne 12.5.13 16:15 ZAK Manchlastr FC Alkmar   (HL7L)

14. 6. 13 17:45 ZABEH Chuchle Eukaryota 2.LKW 11. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání se šťastným vítězstvím hostů. Matěj Soucha, Jiří Bouše
Michal Kozák – Jakub Fuksa, Pavel Harvánek, Pavel Koli, Jaroslav Lang, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný vs Petr Konůpka – Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Michal Kupsa, Michal Pešek, Milan Pick, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský
3. Pavel Harvánek 20. Michal Kupsa
45. Michal Pešek
7. 6. 13 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Drny FC 10. 3:0 (2:0)
O generaci starší domácí zkušeně přehráli Drny, kterým se zápas vůbec nepovedl. Petr Klíma, Pavel Klíma
Eukaryota 2.LKW Drny FC
Milan Pick – Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Ján Pospěch, Martin Vrbovský vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
7., 16. Miroslav Jančok
41. Ján Pospěch
31. 5. 13 18:15 PRKOP Pivní balet Eukaryota 2.LKW 9. 3:2 (1:0)
Oboustranně velice kvalitní utkání, v němž měli první půli převahu domácí, ale ve druhé půli hosté dokázali otočit vývoj a chvíli vedli. Poté však domácí zapnuli a dvěma góly během minuty rozhodli o svém vítězství. Zbyněk Musil, Jiří Mužíček
Pivní balet Eukaryota 2.LKW
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Vít Petrák, Pavel Plas, Josef Soukup vs Milan Pick – Adam Dvořák, Jaroslav Ječný, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský
6. Vít Petrák
54., 55. Pavel Plas
40. Filip Vodička
50. Michal Kupsa
24. 5. 13 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Los Bimbananos 8. 2:4 (0:1)
Slušné a bojovné utkání.
Eukaryota 2.LKW Los Bimbananos
Milan Pick – Petr Chaloupka, Jaroslav Ječný, Petr Konůpka, Ján Pospěch, David Příbaň, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský vs Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
37. Jaroslav Ječný
48. Michal Příbaň
20. Jakub Synek
35. Jan Kuchař
41., 45. Matěj Záhorský
17. 5. 13 17:00 DEKAN Reage boys Eukaryota 2.LKW 7. 2:1 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Husák
Reage boys Eukaryota 2.LKW
Miroslav Damborský – Michal Dostál, Michal Jareš, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech, Petr Petržilek, Jan Šprachta, Radek Švejdar vs Milan Pick – Adam Dvořák, Jaroslav Ječný, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Ján Pospěch, David Příbaň, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský
26. Dalibor Mička
40. Jan Šprachta
31. Michal Kupsa
10. 5. 13 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Guatemalské ještěrky 6. 4:6 (2:3)
Bojovné utkání rozhodly šťastné branky v poslední desetiminutovce. Kučera
Eukaryota 2.LKW Guatemalské ještěrky
Milan Pick – Adam Dvořák, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Ján Pospěch, David Příbaň, Michal Příbaň vs Jan Ries – Robert Češka, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Martin Pešek, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek
3. Michal Příbaň
16., 45. David Příbaň
57. Michal Kupsa
4., 24., 50. Petr Dvořák
22., 56. Martin Pešek
44. Jan Dvořáček
26. 4. 13 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Atlanta Žižkov FC 5. 3:3 (1:3)
Atlanta se ujala rychlého vedení, ovšem ve druhé půli dohrávala pouze ve čtyřech hráčích (zranění). Domácí přesilovku využili a dokázali vyrovnat. Trnka
Eukaryota 2.LKW Atlanta Žižkov FC
Milan Pick – Adam Dvořák, Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Ján Pospěch, David Příbaň, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský vs Jan Krutský – Jaroslav Franěk, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Roman Voženílek, Jiří Vychytil
20., 41. David Příbaň
44. Adam Dvořák
3. Jiří Vychytil
4., 10. Jaroslav Franěk
19. 4. 13 17:00 DEKAN Bohemia AFK Eukaryota 2.LKW 4. 3:4 (1:2)
Bojovné utkání z obou stran. Hosty podržel brankář svým výborným výkonem a hlavně díky němu brali hosté oba body. Ptasznik,Ročen
Bohemia AFK Eukaryota 2.LKW
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Jakub Nettl, Peter Tobiaš vs Milan Pick – Adam Dvořák, Miroslav Jančok, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Ján Pospěch, David Příbaň, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský
18. Petr Bartoníček
43. Pavel Bělík
52. Aleš Krupička
40 Peter Tobiaš 10., 43. David Příbaň
12. Michal Příbaň
53. Michal Kupsa
12. 4. 13 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Puk PFC 3. 0:2 (0:2)
Docela vyrovnané utkání, hosté lépe proměňovali šance. Martin Nádvorník, Dmitry Vasilyev
Eukaryota 2.LKW Puk PFC
Milan Pick – Petr Chaloupka, Adam Dvořák, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Ján Pospěch, David Příbaň, Michal Příbaň, Martin Vrbovský vs Matěj Havlík – Martin Čížek, Vojtěch Kupilík, Roman Müller, Jakub Peroutka, Filip Sobota, Jan Špinka, Miroslav Tyburec, Eduard Vítek, Radek Zukal
18. Jan Špinka
23. Filip Sobota
5. 4. 13 17:00 DEKAN Tutto bene A Eukaryota 2.LKW 2. 1:2 (1:1)
V bojovném ale fér hraném zápase se šťestí přiklonilo k hostům. Paleček
Tutto bene A Eukaryota 2.LKW
Martin Řádek – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Pavel Kubal, Petr Procházka, Yuriy Yehorov vs Milan Pick – Adam Dvořák, Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Ján Pospěch, Michal Příbaň, Filip Vodička
25. Josef Fidler 20. Michal Kupsa
58. Adam Dvořák
29. 3. 13 17:00 DEKAN Eukaryota 2.LKW Těžká demence 1. 2:5 (0:2)
Oběma týmům škodily malé rozměry hřiště, které jsou na Děkance. Domácí definitivně zlomila branka na 2:4 pět minut před koncem utkání.
Eukaryota 2.LKW Těžká demence
Milan Pick – Adam Dvořák, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Martin Horník, Martin Jančo, Petr Košťál, Matěj Kracík, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka