Po 1.4.13 18:45 zzNOVOB Noční dravci Městská policie   (HL2B)
Po 1.4.13 20:00 zzNOVOB Target FC Bílá pohroma   (HL7G)
Út 28.5.13 18:15 MIKU4 Neverscore FC Tuscarora 03   (HL8D)
Út 28.5.13 19:30 MIKU4 Penco FC Traktor Praha A   (HL6C)
Út 28.5.13 20:45 MIKU4 Nottoric Forest Tajfun AC   (HL6C)

14. 6. 13 18:15 PRKOP Pivní balet Reage boys 11. 2:0 (0:0)
První poločas vyrovnaný, ve druhém rozhodla větší produktivita domácích.
David Poláček – Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Josef Soukup, Pavel Žák vs Ondřej Pavlíček – Jaromír Hladůvka, Jan Kocum, Pavel Pech, Pavel Sivák, Jan Šprachta
40. Jan Pilát
58. Josef Soukup
7. 6. 13 19:15 P1 Guatemalské ještěrky Pivní balet 10. 1:1 (0:0)
Nemít Pivní Balet brankáře tak by prohráli. Utkání bylo opatrné, ale mělo solidní úroveň.
Guatemalské ještěrky Pivní balet
Jan Dvořáček – Milan Bubeníček, Robert Češka, Petr Dvořák, Jan Kalík, Martin Pešek, Daniel Přibyl vs David Poláček – Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Václav Pechr, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Josef Soukup, Pavel Žák
59. Martin Pešek 46. Pavel Plas
31. 5. 13 18:15 PRKOP Pivní balet Eukaryota 2.LKW 9. 3:2 (1:0)
Oboustranně velice kvalitní utkání, v němž měli první půli převahu domácí, ale ve druhé půli hosté dokázali otočit vývoj a chvíli vedli. Poté však domácí zapnuli a dvěma góly během minuty rozhodli o svém vítězství. Zbyněk Musil, Jiří Mužíček
Pivní balet Eukaryota 2.LKW
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Vít Petrák, Pavel Plas, Josef Soukup vs Milan Pick – Adam Dvořák, Jaroslav Ječný, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský
6. Vít Petrák
54., 55. Pavel Plas
40. Filip Vodička
50. Michal Kupsa
24. 5. 13 18:15 PRKOP Bohemia AFK Pivní balet 8. 3:7 (2:6)
Rozhodla skvělá první půle hostů. Druhou ovlivnil déšť a přišly nepřesné akce. Matěj Bauer, Zdeněk Švajda
Bohemia AFK Pivní balet
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Jan Novopacký, Peter Tobiaš vs David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Josef Soukup
27. Marek Böhm
17. 5. 13 18:15 PRKOP Pivní balet Puk PFC 7. 3:1 (2:1)
Slušně hrané utkání.
Pivní balet Puk PFC
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Vít Petrák, Jan Pilát, Josef Soukup vs Matěj Havlík – Martin Čížek, Vojtěch Kupilík, Filip Sobota, Jan Špinka, Miroslav Tyburec, Radek Zukal
7., 53. Marek Böhm
9. Ludvík Mlch
12. Jan Špinka
10. 5. 13 18:15 PRKOP Tutto bene A Pivní balet 6. 3:8 (2:5)
Slušné utkání plné pěkných branek. Jan Brožek
Tutto bene A Pivní balet
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Lukáš Josinek, Miloš Klapal, Petr Procházka, Martin Řádek vs David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Jan Pilát, Pavel Plas, Josef Soukup
3. Miloš Klapal
30., 46. Filip Fidler
7. Marek Böhm
8., 30., 51., 55. Josef Soukup
11. Pavel Padevět
27., 50. Jan Pilát
26. 4. 13 18:15 PRKOP Pivní balet Těžká demence 5. 2:4 (1:2)
Utkání bylo vyrovnané, Pivní balet se v závěru dostával do tlaku, ale hosté skórovali z penalty a dvougólový náskok si pohlídali. Štěpán Pospíšil
Pivní balet Těžká demence
Ludvík MlchMarek Böhm, Pavel Padevět, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, David Poláček, Josef Soukup vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Jakub Procházka, Ondřej Vokurka
25. Josef Soukup
44. Jan Pilát
4. Petr Košťál
17. Jan Bárta
37. Lukáš Bláha
56. Ondřej Vokurka
19. 4. 13 20:15 TEMPO Chuchle Pivní balet 4. 3:3 (2:1)
Celé utkání bylo v režii hráče hostů Soukupa a fotbal v jeho podání je opravdu balet. Čestmír Pavlásek, Jaroslav Malý
Chuchle Pivní balet
Michal Kozák – Daniel Dobrovodský, Pavel Harvánek, Pavel Koli, Jaroslav Lang, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný vs David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Josef Soukup
16., 21. Daniel Dobrovodský
38. Pavel Koli
5., 40., 59. Josef Soukup
12. 4. 13 18:15 PRKOP Pivní balet Drny FC 3. 2:2 (0:1)
Velmi bojovné utkání skončilo zaslouženou remízou. Matouš Novosad, Michael Krutina
Pivní balet Drny FC
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Josef Soukup vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Jan Mihalko, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
34. Vít Petrák
42. Josef Soukup
2. Martin Novotný
54. OG
50. Gejza Trgiňa
5. 4. 13 18:15 PRKOP Atlanta Žižkov FC Pivní balet 2. 0:2 (0:2)
Hosté předvedli opravdový balet a zaslouženě vyhráli. Adam Řehoř, Jakub Vidman
Atlanta Žižkov FC Pivní balet
Jan Krutský – Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Roman Voženílek, Jan Zikmund vs David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Josef Soukup
6., 23. Marek Böhm
29. 3. 13 18:15 PRKOP Los Bimbananos Pivní balet 1. 5:3 (2:1)
Balet se z pvního útoku ujal vedení, poločas ale otočili domácí. V druhé půli si Bimbanos vytvořili dostatečný náskok, který i díky troše štěstí s přehledem uhájili a tak zaslouženě vyhráli. Smetana, Mlynařík
Los Bimbananos Pivní balet
Jan Cettl – Jiří Konečný, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil vs David PoláčekMarek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Vít Petrák, Jan Pilát, Josef Soukup