Rozpis pískání, 5. liga, skupina G

A - klub 90

Ne 14.4. 13:45 Děkanka DEKAN
Ne 14.4. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 26.5. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 26.5. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 26.5. 18:45 Pražačka P2
Ne 26.5. 20:00 Pražačka P2

Lucky team

Ne 5.5. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 5.5. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.6. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 2.6. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 9.6. 18:45 Pražačka P1
Ne 9.6. 20:00 Pražačka P1

Sen Černý Most II PG

Ne 5.5. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 5.5. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 12.5. 13:45 Pražačka P3
Ne 12.5. 15:00 Pražačka P3
Ne 9.6. 19:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 9.6. 20:30 Ďáblice SK DABLI

Přezletice SK RSC

Ne 7.4. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 7.4. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 7.4. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 2.6. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 2.6. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 2.6. 15:00 Hanspaulka HANSP

Devils of Zderaz

Ne 5.5. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 5.5. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 12.5. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 12.5. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 26.5. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 26.5. 16:15 Tempo FC TEMPO

ABCOM

Ne 26.5. 10:00 Pražačka P2
Ne 26.5. 11:15 Pražačka P2
Ne 26.5. 12:30 Pražačka P2
Ne 9.6. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 9.6. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 9.6. 20:00 Záběhlice ZABEH

Fifty-two faders

Ne 19.5. 10:00 Pražačka P2
Ne 19.5. 11:15 Pražačka P2
Ne 19.5. 12:30 Pražačka P2
Ne 9.6. 12:30 Pražačka P3
Ne 9.6. 13:45 Pražačka P3
Ne 9.6. 15:00 Pražačka P3

Atomový veverky A

Ne 14.4. 10:00 Pražačka P1
Ne 14.4. 11:15 Pražačka P1
Ne 14.4. 12:30 Pražačka P1
Ne 2.6. 10:00 Pražačka P2
Ne 2.6. 11:15 Pražačka P2
Ne 2.6. 12:30 Pražačka P2

Real Spořilov

Ne 21.4. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 21.4. 16:00 Běchovice 2 BECH
Čt 9.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 9.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 9.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Zimbru Olymp

Ne 28.4. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 28.4. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 26.5. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 26.5. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.6. 18:45 Pražačka P2
Ne 2.6. 20:00 Pražačka P2

Pivson a Pofel

Ne 26.5. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 26.5. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 2.6. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.6. 19:45 Hostivař SK HOSTI

MJSH Team B

Ne 28.4. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 28.4. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 26.5. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 26.5. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 2.6. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 2.6. 20:00 Zákostelní ZAK