Seznam týmů, 5. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Zimbru Olymp červená, světle modrá
Přezletice SK RSC žlutá, modro-žlutá
Lucky team žlutá, zelená
Real Spořilov žlutá, bílá
MJSH Team B modrá, žlutá
Pivson a Pofel rudá, modrá
Sen Černý Most II PG zeleno-černá, oranžovo-černá
Fifty-two faders bílá
Devils of Zderaz modrá
Atomový veverky A žluto-černá, oranžovo-černá
A - klub 90 bílá
ABCOM tmavě modrá, oranžová

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
A - klub 90Přezletice SK RSC So 30.3. 10:00 KBELY
ABCOMZimbru Olymp So 30.3. 11:15 TEMPO
Fifty-two fadersMJSH Team B So 30.3. 12:30 ZABEH
Devils of ZderazReal Spořilov So 30.3. 13:45 NOVOB
Atomový veverky ALucky team Po 1.4. 10:00 STOD
Sen Černý Most II PGPivson a Pofel So 8.6. 08:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Přezletice SK RSCAtomový veverky A So 6.4. 10:00 KBELY
ABCOMA - klub 90 So 6.4. 11:15 TEMPO
Zimbru OlympPivson a Pofel So 6.4. 11:15 KBELY
Real SpořilovFifty-two faders So 6.4. 12:30 P2
MJSH Team BSen Černý Most II PG So 6.4. 12:30 ZABEH
Lucky teamDevils of Zderaz Ne 7.4. 10:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGReal Spořilov So 13.4. 08:45 BECH
Devils of ZderazPřezletice SK RSC So 13.4. 10:00 KBELY
Atomový veverky AABCOM So 13.4. 11:15 TEMPO
A - klub 90Zimbru Olymp So 13.4. 11:15 KBELY
Pivson a PofelMJSH Team B So 13.4. 12:30 ZABEH
Fifty-two fadersLucky team Ne 14.4. 10:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Přezletice SK RSCFifty-two faders So 20.4. 10:00 KBELY
ABCOMDevils of Zderaz So 20.4. 11:15 TEMPO
Real SpořilovPivson a Pofel So 20.4. 12:30 TEMPO
Lucky teamSen Černý Most II PG Ne 21.4. 10:00 STOD
A - klub 90Atomový veverky A Ne 21.4. 16:15 P2
Zimbru OlympMJSH Team B So 8.6. 11:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGPřezletice SK RSC So 27.4. 08:45 BECH
Atomový veverky AZimbru Olymp So 27.4. 11:15 KBELY
MJSH Team BReal Spořilov So 27.4. 12:30 ZABEH
Devils of ZderazA - klub 90 So 27.4. 12:30 NOVOB
Pivson a PofelLucky team Ne 28.4. 10:00 STOD
Fifty-two fadersABCOM So 8.6. 11:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamMJSH Team B So 4.5. 10:00 TEMPO
Přezletice SK RSCPivson a Pofel So 4.5. 10:00 KBELY
Zimbru OlympReal Spořilov So 4.5. 11:15 KBELY
ABCOMSen Černý Most II PG So 4.5. 11:15 TEMPO
Atomový veverky ADevils of Zderaz So 4.5. 13:45 NOVOB
A - klub 90Fifty-two faders Ne 5.5. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGA - klub 90 So 11.5. 08:45 BECH
Pivson a PofelABCOM So 11.5. 11:15 TEMPO
MJSH Team BPřezletice SK RSC So 11.5. 12:30 ZABEH
Fifty-two fadersAtomový veverky A So 11.5. 12:30 P1
Devils of ZderazZimbru Olymp So 11.5. 13:45 NOVOB
Real SpořilovLucky team Ne 12.5. 10:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Atomový veverky ASen Černý Most II PG So 18.5. 08:45 BECH
Přezletice SK RSCReal Spořilov So 18.5. 10:00 KBELY
ABCOMMJSH Team B So 18.5. 11:15 TEMPO
Zimbru OlympLucky team So 18.5. 11:15 KBELY
Devils of ZderazFifty-two faders So 18.5. 13:45 NOVOB
A - klub 90Pivson a Pofel Ne 19.5. 18:45 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGDevils of Zderaz So 25.5. 08:45 BECH
Real SpořilovABCOM So 25.5. 11:15 TEMPO
Fifty-two fadersZimbru Olymp So 25.5. 11:15 KBELY
MJSH Team BA - klub 90 So 25.5. 12:30 ZABEH
Pivson a PofelAtomový veverky A So 25.5. 12:30 P2
Lucky teamPřezletice SK RSC Ne 26.5. 10:00 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Fifty-two fadersSen Černý Most II PG So 1.6. 08:45 BECH
Devils of ZderazPivson a Pofel So 1.6. 11:15 NOVOB
ABCOMLucky team So 1.6. 11:15 TEMPO
Zimbru OlympPřezletice SK RSC So 1.6. 11:15 KBELY
Atomový veverky AMJSH Team B So 1.6. 12:30 ZABEH
A - klub 90Real Spořilov Ne 2.6. 18:45 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Přezletice SK RSCABCOM So 15.6. 08:45 TEMPO
Lucky teamA - klub 90 So 15.6. 08:45 STOD
Real SpořilovAtomový veverky A So 15.6. 08:45 HOSTI
MJSH Team BDevils of Zderaz So 15.6. 08:45 NOVOB
Pivson a PofelFifty-two faders So 15.6. 08:45 ZAK
Sen Černý Most II PGZimbru Olymp So 15.6. 08:45 BECH