11. Sen Černý Most II PG 11 3 2 6 25:41 8

Ne 21.4.13 14:45 BECH ZAHR 1.FC Blueghost.cz FC   (HL8P)
Ne 21.4.13 16:00 BECH Jednota Košík Sokol Vysočany B   (HL4F)
Čt 9.5.13 18:15 BECH DP Xaverov Inter Lotyšák VET A   (VL2B)
Čt 9.5.13 19:30 BECH Oranjes 04 FC VŠSK MFF UK B   (HL5E)
Čt 9.5.13 20:45 BECH Apostrophe´FZ Rokoska SUP   (SVL3C)

15. 6. 13 08:45 HOSTI Real Spořilov Atomový veverky A 11. 1:5 (1:2)
Real byl techničtější, ale početní výhoda soupeře byla znát a přinesla i dva body. Lukáš Slaboch, Ondřej Beníšek
Real Spořilov Atomový veverky A
David Hanilec – David Borovička, Jan Hladík, Jakub Hořák, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek vs Marek Slezák – Jan Bureš, Roman Čech, Daniel Dusl, Vladimír Ferjenčik, Jan Houška, Roman Husek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Pavel Mencl, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
29. Jan Slezák 21. Jan Bureš
28., 57. Pavel Mencl
40. Roman Husek
59. Josef Kapek
2. 6. 13 18:45 zzZARUB A - klub 90 Real Spořilov 10. 4:1 (2:1)
Vypjatý zápas, kde vládl početnější tým. Jakub Chundela, Jan Vyšín
A - klub 90 Real Spořilov
Milan Svoboda – Martin Hložánek, Tomáš Kaplan, David Mareš, František Mrázek, Jan Rybář, Oleg Sokolov vs Lukáš Vondráček – David Hanilec, Jan Hladík, Jakub Hořák, Jan Slezák, Marek Voženílek
21. Martin Hložánek
25., 41. Oleg Sokolov
39. David Mareš
29. Marek Voženílek
25. 5. 13 11:15 TEMPO Real Spořilov ABCOM 9. 5:4 (0:3)
Neuvěřitelný zápas. Hosté byli mnohem lepší a sehranější a skoro celý zápas měli herní převahu, ale co předvedl v posledních minutách by už opakovat neměl. Minutu před koncem domácí dokonali neuvěřitelný obrat. Stanislav Kratochvíl
Real Spořilov ABCOM
David Borovička – Ivan Černík, Jan Černík, David Hanilec, Jan Hladík, Jakub Hořák, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař
34. Michal Borecký
18. 5. 13 10:00 KBELY Přezletice SK RSC Real Spořilov 8. 2:0 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila větší sehranost a znalost hřiště domácích. Paleček
Přezletice SK RSC Real Spořilov
Libor Slavata – Martin Budař, Marek Jirků, Radek Kyšperský, Jan Moulis, David Rek, Milan Švec vs David Borovička – David Hanilec, Jan Hladík, Jakub Hořák, Petr Jombík, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek
44. Milan Švec
57. Marek Jirků
12. 5. 13 10:00 STOD Real Spořilov Lucky team 7. 3:0 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Tomáš Axler, Ladislav Malý
Real Spořilov Lucky team
Jan Slezák – David Borovička, Ivan Černík, Jan Černík, Jan Hladík, Jakub Hořák, David Sládek, Marek Voženílek vs Michal Adámek – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Michal Kebert, Pavel Najman, Vít Skramužský, Jiří Uher, Martin Valter
4. Marek Voženílek
7. Jan Černík
42. Ivan Černík
4. 5. 13 11:15 KBELY Zimbru Olymp A Real Spořilov 6. 4:1 (3:1)
Domácí lepším mužstvem. Kovařík
Zimbru Olymp A Real Spořilov
Eugeniu MarandiciIgor Costandoi, Andrei Pazeniuc, Evgeny Penov, Sergiy Rumyantsev, Vladimir Šarapanovschi, Yauheni Vasilyeu vs David Sládek – David Borovička, Ivan Černík, Jan Černík, Jan Hladík, Jakub Hořák, Petr Jombík, Jan Slezák, Lukáš Vondráček
5. Andrei Pazeniuc
9., 19. Igor Costandoi
56. Evgeny Penov
8 Andrei Pazeniuc 29. Jakub Hořák
27. 4. 13 12:30 ZABEH MJSH Team B Real Spořilov 5. 6:1 (3:0)
Domácí tým byl lepším mužstvem a zaslouženě vyhrál. Kovařík
MJSH Team B Real Spořilov
Serhiy Zaritskyy – Sergey Arshanov, Oleksandr Hrechko, Serhiy Hrechko, Oleksiy Karabynosh, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Mykhaylo Sukhan, Vasyl Tkach vs David Sládek – David Borovička, Ivan Černík, Jan Černík, Jan Hladík, Jakub Hořák, Petr Jombík, Jan Slezák, Marek Voženílek
13. Vitalij Kravcov
20. Oleksandr Hrechko
28., 51. Serhiy Zaritskyy
42. Sergey Arshanov
48. Oleksiy Karabynosh
46 Sergey Arshanov 37. Ivan Černík 46. Marek Voženílek
20. 4. 13 12:30 TEMPO Real Spořilov Pivson a Pofel 4. 5:3 (1:2)
Domácí byli lepším týmem. Klail
Real Spořilov Pivson a Pofel
David Sládek – David Borovička, Ivan Černík, Jan Černík, Jan Hladík, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek vs Michal Stoklasa – Matouš Bém, Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Jan Pecháček, David Pokorný, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
4., 50. David Borovička
39., 53. Marek Voženílek
60. Jan Hladík
3. Oldřich Sedlák
11. Matouš Bém
47. OG
13. 4. 13 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Real Spořilov 3. 2:4 (2:2)
Rychlé a pohledné utkání, které narušil po cca 20 minutách pozdním příchodem domácí Král. Zbytečnými fauly a nadávkami rozložil tým, který do té doby hrál pěkný kombinační fotbal. Josef Březina, Roman Veselý
Sen Černý Most II PG Real Spořilov
Tomáš Kebísek – František Hamouz, Lukáš Hamouz, Vladimír Junek, Petr Král, Daniel Lebeda, Michal Muž, Michal Ulrych vs David Sládek – David Borovička, Jan Černík, Jan Hladík, Jakub Hořák, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek
14. Michal Muž
25. Lukáš Hamouz
58 Petr Král 2., 18., 35. Jakub Hořák
37. Marek Voženílek
6. 4. 13 12:30 P2 Real Spořilov Fifty-two faders 2. 3:4 (2:3)
Utkání se rozhodovalo v posledních minutách, Real sahal po cenném bodu, ale netaktickou hrou se o něj připravil. Voldán
Real Spořilov Fifty-two faders
David Borovička – Ivan Černík, Jan Černík, Jan Hladík, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek vs Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Vít Máchal, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr, Jakub Toušek
60. Jakub Nedvěd
30. 3. 13 13:45 zzNOVOB Devils of Zderaz Real Spořilov 1. 0:6 (2:0)
Devils byli ve vyhecovaném utkání lepším týmem a i když neproměnili několik šancí, zaslouženě vyhráli.

Utkání bylo STDK kontumováno ve prospěch Realu pro start hráče v trestu v dresu Devils.
Voldán
Devils of Zderaz Real Spořilov
Jiří Hálek – Petr Beránek, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., David Kašpar, Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Lukáš Svoboda vs Jan Slezák – Ivan Černík, Jan Černík, Jan Hladík, Petr Jombík, David Sládek, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek