Seznam týmů, 5. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Paraguay červeno-bílá, modrá
Světlušky žlutá, oranžová
Splašený kozy TR červeno-černá
Sokol Suchdol TJ modro-bílá, červená
Saens 1.FC C šedá
Normální Chlapi žlutá
Sever 1.FC červeno-černá, žlutá
JH červená, oranžová
Drsný šrouby oranžová, zeleno-bílá
Šotgani světle modrá, červená
Benda OFC žluto-černá, černá
Absinth oranžová, zelená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
JHSaens 1.FC C Ne 7.4. 11:15 P2
Drsný šroubySokol Suchdol TJ Ne 7.4. 13:45 HANSP
Sever 1.FCNormální Chlapi Ne 7.4. 16:15 P3
ŠotganiSplašený kozy TR Ne 7.4. 16:15 HANSP
Benda OFCSvětlušky Ne 7.4. 17:30 P1
AbsinthParaguay Ne 7.4. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
SvětluškyŠotgani Ne 14.4. 12:15 BECH
Sokol Suchdol TJJH Ne 14.4. 13:45 HANSP
Splašený kozy TRDrsný šrouby Ne 14.4. 16:15 P2
Saens 1.FC CSever 1.FC Ne 14.4. 16:15 P1
AbsinthBenda OFC Ne 14.4. 17:30 P1
ParaguayNormální Chlapi Ne 14.4. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
JHSplašený kozy TR Ne 21.4. 11:15 P2
Drsný šroubySvětlušky Ne 21.4. 13:30 BECH
Sever 1.FCSokol Suchdol TJ Ne 21.4. 13:45 HANSP
Normální ChlapiSaens 1.FC C Ne 21.4. 16:15 MIKU1
ŠotganiAbsinth Ne 21.4. 16:15 HANSP
Benda OFCParaguay Ne 21.4. 17:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Suchdol TJNormální Chlapi Ne 28.4. 13:45 HANSP
Benda OFCŠotgani Ne 28.4. 17:30 P1
AbsinthDrsný šrouby Ne 28.4. 18:45 P2
ParaguaySaens 1.FC C Ne 28.4. 18:45 HANSP
Splašený kozy TRSever 1.FC Ne 28.4. 20:00 P3
SvětluškyJH Ne 28.4. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
JHAbsinth Ne 5.5. 11:15 P2
Saens 1.FC CSokol Suchdol TJ Ne 5.5. 13:45 HANSP
ŠotganiParaguay Ne 5.5. 16:15 HANSP
Drsný šroubyBenda OFC Ne 5.5. 17:30 P1
Normální ChlapiSplašený kozy TR Ne 5.5. 18:45 P3
Sever 1.FCSvětlušky Ne 16.6. 13:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
SvětluškyNormální Chlapi Ne 12.5. 13:30 BECH
ŠotganiDrsný šrouby Ne 12.5. 16:15 HANSP
Benda OFCJH Ne 12.5. 17:30 P1
AbsinthSever 1.FC Ne 12.5. 17:30 DEKAN
Splašený kozy TRSaens 1.FC C Ne 12.5. 18:45 P3
ParaguaySokol Suchdol TJ Ne 12.5. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Saens 1.FC CSvětlušky Ne 19.5. 13:30 BECH
Sokol Suchdol TJSplašený kozy TR Ne 19.5. 13:45 HANSP
JHŠotgani Ne 19.5. 16:15 HANSP
Normální ChlapiAbsinth Ne 19.5. 17:30 P3
Sever 1.FCBenda OFC Ne 19.5. 17:30 P1
Drsný šroubyParaguay Ne 19.5. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Drsný šroubyJH Ne 26.5. 11:15 P2
SvětluškySokol Suchdol TJ Ne 26.5. 13:30 BECH
AbsinthSaens 1.FC C Ne 26.5. 15:00 P3
ŠotganiSever 1.FC Ne 26.5. 16:15 HANSP
Benda OFCNormální Chlapi Ne 26.5. 17:30 P1
ParaguaySplašený kozy TR Ne 16.6. 16:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Splašený kozy TRSvětlušky Ne 2.6. 13:30 BECH
Sokol Suchdol TJAbsinth Ne 2.6. 13:45 HANSP
Normální ChlapiŠotgani Ne 2.6. 16:15 HANSP
Saens 1.FC CBenda OFC Ne 2.6. 17:30 P1
Sever 1.FCDrsný šrouby Ne 2.6. 17:30 P3
JHParaguay Ne 2.6. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
JHSever 1.FC Ne 9.6. 12:30 P3
Drsný šroubyNormální Chlapi Ne 9.6. 16:15 P3
ŠotganiSaens 1.FC C Ne 9.6. 16:15 HANSP
AbsinthSplašený kozy TR Ne 9.6. 16:15 P2
Benda OFCSokol Suchdol TJ Ne 9.6. 17:30 P1
ParaguaySvětlušky Ne 9.6. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
SvětluškyAbsinth Ne 23.6. 17:30 ZAK
Splašený kozy TRBenda OFC Ne 23.6. 17:30 P1
Sokol Suchdol TJŠotgani Ne 23.6. 17:30 HANSP
Saens 1.FC CDrsný šrouby Ne 23.6. 17:30 P2
Normální ChlapiJH Ne 23.6. 17:30 P3
Sever 1.FCParaguay Ne 23.6. 17:30 ARIT